Photoshop CC

W naszej ofercie znajduje się profesjonalne narzędzie do obróbki zdjęć i projektowania grafiki – Adobe Photoshop CC. Jest to najnowocześniejsza odsłona kultowego oprogramowania, korzystająca z zaawansowanych rozwiązań pozwalających na jeszcze wydajniejszą pracę. Usługa Creative Cloud to oparta na chmurze funkcja synchronizacji, dzięki której można nie tylko łatwiej dzielić się swoją pracą, ale także korzystać z różnych narzędzi, np. szybko przerzucając się z tabletu iPad na komputer i odwrotnie. Zapewnia to twórcom dużą elastyczność i umożliwia pracę w dowolnym miejscu.

Adobe Photoshop daje niemal nieograniczone możliwości twórcom zajmującym się obróbką zdjęć i projektowaniem grafiki. Dzięki przyjaznemu interfejsowi i wielu zaawansowanym opcjom ułatwia i przyspiesza pracę, pozwalając w pełni oddać się kreatywnym zajęciom zamiast skupiać się na ich technicznej stronie.

Photoshop – cena, dostępność

W naszej ofercie znajduje się oprogramowanie Adobe Photoshop CC z subskrypcją na 12 miesięcy. Użytkownik zyskuje dostęp do wszystkich funkcji programu, a także jego aktualizacji w trakcie trwania licencji, dzięki czemu zawsze może pracować na jego najnowocześniejszej wersji.

Cena Photoshop CC jest zależna od wybranej wersji – w naszej ofercie znajduje się angielska wersja językowa oraz opcja MULTILANGUAGE, w której dostępnych jest wiele języków, w tym polski. Szczegóły dotyczące ceny znajdują się przy konkretnym produkcie, widocznym w naszej ofercie.

Możliwości oprogramowania Photoshop CC

Photoshop CC to oprogramowanie, które zostało zaprojektowane całkowicie od nowa. Jego innowacyjną częścią jest usługa Creative Cloud, dzięki której postępy pracy zostają automatycznie zapisywane w chmurze – zabezpiecza to projekty, ułatwia ich udostępnianie i sprawia, że można w o wiele łatwiejszy sposób przenosić pracę pomiędzy komputerem a urządzeniami mobilnymi.

W oprogramowaniu można znaleźć zarówno dobrze znane, jak i zupełnie nowe lub zmodyfikowane funkcje, pozwalające na wydajniejszą i swobodniejszą pracę nad projektami graficznymi.

Photoshop CC oferuje zaawansowane narzędzia do obróbki zdjęć, w tym innowacyjny filtr Inteligentne Wyostrzenie, dzięki któremu można uzyskać ostre krawędzie i bardzo wyraźne szczegóły zdjęć. Minimalizuje przy tym szumy i poświaty, co pozwala na uzyskanie naturalnie wyglądających obrazów. Co więcej, program jest wyposażony również w narzędzie inteligentnego próbkowania w górę, dzięki któremu powiększa obraz o niskiej rozdzielczości w taki sposób, by dobrze wyglądał on w druku.
Inne zalety programu Photoshop CC:
  • dostęp do narzędzi do edytowania grafiki 3D,
  • obsługa wtyczki Camera Raw,
  • opcja redukcji potrząśnięć aparatem fotograficznym, przywracająca ostrość „poruszonym” ujęciom,
  • aktywny podgląd malowania na obiektach 3D i mapach tekstur,
  • łatwiejsze nakładanie efektów z galerii rozmyć i filtra Formowanie.
Więcej szczegółów dotyczących oprogramowania oraz jego wymagań sprzętowych można znaleźć po wybraniu danej wersji produktu.
 
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij