Photoshop CC

W naszej ofercie znajduje się profesjonalne narzędzie do obróbki zdjęć i projektowania grafiki – Adobe Photoshop CC. Jest to najnowocześniejsza odsłona kultowego oprogramowania, korzystająca z zaawansowanych rozwiązań pozwalających na jeszcze wydajniejszą pracę. Usługa Creative Cloud to oparta na chmurze funkcja synchronizacji, dzięki której można nie tylko łatwiej dzielić się swoją pracą, ale także korzystać z różnych narzędzi, np. szybko przerzucając się z tabletu iPad na komputer i odwrotnie. Zapewnia to twórcom dużą elastyczność i umożliwia pracę w dowolnym miejscu.

Adobe Photoshop daje niemal nieograniczone możliwości twórcom zajmującym się obróbką zdjęć i projektowaniem grafiki. Dzięki przyjaznemu interfejsowi i wielu zaawansowanym opcjom ułatwia i przyspiesza pracę, pozwalając w pełni oddać się kreatywnym zajęciom zamiast skupiać się na ich technicznej stronie.

 


Photoshop – cena, dostępność
 

W naszej ofercie znajduje się oprogramowanie Adobe Photoshop CC z subskrypcją na 12 miesięcy. Użytkownik zyskuje dostęp do wszystkich funkcji programu, a także jego aktualizacji w trakcie trwania licencji, dzięki czemu zawsze może pracować na jego najnowocześniejszej wersji.

Cena Photoshop CC jest zależna od wybranej wersji – w naszej ofercie znajduje się angielska wersja językowa oraz opcja MULTILANGUAGE, w której dostępnych jest wiele języków, w tym polski. Szczegóły dotyczące ceny znajdują się przy konkretnym produkcie, widocznym w naszej ofercie.
 


Możliwości oprogramowania Photoshop CC
 

Photoshop CC to oprogramowanie, które zostało zaprojektowane całkowicie od nowa. Jego innowacyjną częścią jest usługa Creative Cloud, dzięki której postępy pracy zostają automatycznie zapisywane w chmurze – zabezpiecza to projekty, ułatwia ich udostępnianie i sprawia, że można w o wiele łatwiejszy sposób przenosić pracę pomiędzy komputerem a urządzeniami mobilnymi.

W oprogramowaniu można znaleźć zarówno dobrze znane, jak i zupełnie nowe lub zmodyfikowane funkcje, pozwalające na wydajniejszą i swobodniejszą pracę nad projektami graficznymi.

Photoshop CC oferuje zaawansowane narzędzia do obróbki zdjęć, w tym innowacyjny filtr Inteligentne Wyostrzenie, dzięki któremu można uzyskać ostre krawędzie i bardzo wyraźne szczegóły zdjęć. Minimalizuje przy tym szumy i poświaty, co pozwala na uzyskanie naturalnie wyglądających obrazów. Co więcej, program jest wyposażony również w narzędzie inteligentnego próbkowania w górę, dzięki któremu powiększa obraz o niskiej rozdzielczości w taki sposób, by dobrze wyglądał on w druku.

Inne zalety programu Photoshop CC:
  • dostęp do narzędzi do edytowania grafiki 3D,
  • obsługa wtyczki Camera Raw,
  • opcja redukcji potrząśnięć aparatem fotograficznym, przywracająca ostrość „poruszonym” ujęciom,
  • aktywny podgląd malowania na obiektach 3D i mapach tekstur,
  • łatwiejsze nakładanie efektów z galerii rozmyć i filtra Formowanie.
Więcej szczegółów dotyczących oprogramowania oraz jego wymagań sprzętowych można znaleźć po wybraniu danej wersji produktu.
 

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij