PaintShop Pro 2023 ENG Mini BOX

PaintShop Pro 2023 ENG Mini BOX
271,54 zł netto334,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Oto najnowsza wersja programu do edycji zdjęć Corel PaintShop Pro 2023. Nowa odsłona aplikacji zapewnia jeszcze szybszą pracę niż dotychczas. Teraz przygotujesz zdjęcia lepsze niż kiedykolwiek. Dysponując łatwymi w obsłudze narzędziami do edycji oraz projektowania, zamienisz własnoręcznie wykonane zdjęcia w piękne, nadające się do galerii obrazy.


Corel PaintShop Pro 2023: odkryj niedrogą konkurencję dla Photoshopa!

Tanie, ale zaawansowane oprogramowanie do obróbki grafiki i zdjęć.
Obrabiaj zdjęcia przy użyciu kompletnego zestawu profesjonalnych narzędzi do ich edycji i kompozycji.

  • Znajdź wszystko czego potrzebujesz by stworzyć atrakcyjne projekty graficzne.
  • Napraw każde zdjęcie używając oszczędzających czas automatycznych funkcji.
  • Używaj filtrów kreatywnych by przerobić swoje zdjęcia na cyfrową sztukę.

Photoshop w końcu ma równego przeciwnika. Corel PaintShop Pro to tańsze oprogramowanie do profesjonalnej obróbki zdjęć i tworzenia grafiki, bez jakichkolwiek zobowiązań subskrypcyjnych. Obrabiaj swoje zdjęcia przy użyciu profesjonalnych narzędzi do edycji lub twórz atrakcyjne projekty graficzne, co ułatwią nowe palety kolorów, gradientu, wzorów i tekstur. W PaintShop Pro 2019 przedstawiamy uproszczony interfejs użytkownika dla szybszej nawigacji oraz ułatwienia używania Twoich ulubionych narzędzi. Dostosuj swoje miejsce pracy by odpowiadało Twojemu poziomowi zaawansowania.

Corel PaintShop Pro

Łatwiejsze przycinanie
W odpowiedzi na sugestie użytkowników, Corel zmodyfikowął całkowicie narzędzie Crop Tool, dzięki czemu lepiej wykorzystuje procesor graficzny, by szybciej przycinać zdjęcia. Teraz obracanie i pozycjonowanie narzędzia przycinania jest około 5x szybsze niż wcześniej.
 
Generacja obrazów ze zdjęć
Nowe narzędzie Pic-to-painting pozwala na zastosowanie "presetu", który inteligentnie analizuje zawartość zdjęcia i przekształca je na malowany obraz, replikując style najbardziej ikonicznych artystów. Masz możliwość wybrania jednego z wielu przygotowanych stylów, by Twoje zdjęcie wyglądało jak sławny obraz.
 
Obsługa kamer 360 stopni
Edytuj zdjęcia wykonane w technologii 360 stopni. Prostuj lub wyrównuj obraz z kamery 360 stopni. Automatycznie usuwaj statyw ze zdjęcia, a także wypełniaj fragmenty, które potrzebują korekcji, teksturą generowaną przez narzędzie "Magic fill". Możesz też tworzyć efekt "małej planety". Możliwości sa ogromne.
 
Obsługa najnowszych tabletów graficznych
Połącz PaintShop Pro z najnowszymi tabletami graficznymi dla lepszych rezultatów twojej pracy. Oprogramowanie PaintShop Pro 2019 wspiera wszystkie znane tablety graficzne, również Windows INK, dzięki czemu rysowanie i obróbka zdjęć staje się jeszcze wygodniejsza.
 
Naprawianie zdjęć jednym kliknięciem
Funkcja naprawiania zdjęcia jednym kliknięciem stała się jeszcze szybsza. Teraz możesz automatycznie używać kilku korekcji na raz w jeszcze krótszym czasie, aby twoje zdjęcia były jeszcze lepsze!
 
Autozapisywanie, którego nie czuć
Ciesz się bardziej subtelnym autozapisywaniem. Pracuj nie zauważając kiedy program zapisuje w tle kopie zapasową. Dzieki przebudowaniu silnika autozapisywania, program nie spowalnia, a zapis jest niemal niezauważalny podczas pracy.
Poznaj Corel PhotoShop Pro 2019
 
Rozszerzone funkcje warstw
Przeznaczone do zaawansowanej obróbki zdjęć, kompozycji i oprawy graficznej, warstwy w PaintShop Pro są jeszcze łatwiejsze do użycia. Możliwe jest wyszukiwanie po nazwach warstw tak by szybko trafić na odpowiednią, można też łączyć zaznaczone warstwy i szybko rozwijać bądź zwijać te pogrupowane.
 
Szybsze pędzle
Zwiększenie szybkości o 40120% powoduje, że wiele pędzli działa i reaguje szybciej niż kiedykolwiek. Ponadto, większy pędzel w maksymalnym rozmiarze 3000 pikseli pozwala szybciej pokryć większy obszar.

Efekty w czasie rzeczywistym
Dziesięć najczęściej używanych narzędzi posiada podgląd w czasie rzeczywistym. Możesz na przykład używać Smart Photo Fix, Balansu Bieli, Wypełnienia światłem, zmiany ekspozycji widząc jednocześnie natychmiastowy efekt na ekranie.
 
Magiczny ruch
Szybsza edycja dzięki temu narzędziu wyposażonemu w opcje analizy treści, które zastępuje tło po przeniesieniu przedmiotu lub osoby. Przeciągnij wybrany element do nowego położenia, a pusty obszar zostanie automatycznie zapełniony

Eksportowanie historii edycji
PaintShop Pro posiada możliwość wyeksportowania całej historii pracy nad zdjęciem. Może to być przydatne do zdalnej nauki, tutoriali, lub aby przeanalizowac własne kroki.
 
Obsługa plików RAW
Oprogramowanie w pełni wspiera pliki RAW z większości najpopularniejszych kamer na rynku. Użyj Camera RAW Lab by szybko skonwertować lub obrobić dowolny plik RAW wydobywając z niego najciekawsze detale.
 
Wbudowane centrum nauki
Pracuj szybciej i bardziej rozsądnie wykorzystując nagradzany system Learning Center, który oferuja szybkie porady i podpowiedzi do każdego z narzędzi. Ta przydatna opcja oferuje porady w formie krok-po-kroku tak, by można było w pełni nauczyć się i wyciągnąć jak najwięcej z PaintShop Pro.
 
Obsługa monitorów 4K
Dzięki pełnej obsłudze wysokich rozdzielczości oferowanych przez najnowsze monitory 4K UHD docenisz nową jakość swoich zdjęć i odkryjesz na nowo każdy, nawet najmniejszy detal. Dzięki nowym ikonom i dostosowanemu do wysokich rozdzielczości interfejsowi, praca z Corel PaintShop Pro jest wygodna i przyjemna.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij