PaintShop Pro 2019 Ultimate ENG

PaintShop Pro 2019 Ultimate ENG
270,00 zł netto332,10 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 1 marca 2021

Opis produktu

Nowy pakiet Corel PaintShop Pro 2019 Ultimate to najlepsze rozwiązanie do profesjonalnej edycji zdjęć i projektowania graficznego.

PaintShop Pro 2019 Ultimate - odkryj przystępną cenowo alternatywę dla Photoshopa
 
Korzystaj z udoskonalonego, prostego w użyciu programu PaintShop Pro 2019 Ultimate, wraz z ekskluzywnym pakietem dodatkowych aplikacji, których nie znajdziesz w programie Photoshop.

Ta najnowsza wersja zawiera odświeżony, intuicyjny interfejs, udoskonalenia najczęściej używanych narzędzi, przyspieszony proces uruchamiania aplikacji oraz jeszcze bardziej kreatywną zawartość.

Uzyskaj więcej korzyści dzięki zawartej darmowej kolekcji  programów Bonus Pack w programie PaintShop Pro 2019 Ultimate, której nie znajdziesz w programie Photoshop.

PaintShop Pro 2019 Ultimate to kompletny pakiet do edycji zdjęć - wraz z ekskluzywną kolekcją oprogramowania fotograficznego Premium.

Zapytaj o produkt

Blog

#zostańwdomu i pracuj zdalnie#zostańwdomu i pracuj zdalnie

Drodzy Klienci! Aktualna sytuacja związana z wirusem COVID-19 jest trudna dla każdego z nas. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i chrońmy swoich bliskich.

Czytaj więcej
3ds Max 2021 już dostępny!3ds Max 2021 już dostępny!

Narzędzia firmy Autodesk do pracy z grafiką 3D, w tym m.in. 3ds Max 2021 zostały udoskonalone i wzbogacone o kolejne nowości i rozszerzenia w zakresie wydajności i efektu końcowego.

Czytaj więcej
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij