OneNote 2013 ENG do użytku niekomercyjnego

OneNote 2013 ENG do użytku niekomercyjnego
163,00 zł netto200,49 zł brutto
Oblicz ratę
Na zamówienieWysyłka 24 czerwca 2024

Opis produktu

OneNote 2013 oto Twój cyfrowy notatnik. Zapisuj co tylko chcesz - notatki, obrazy, strony internetowe i multimedia w cyfrowym notatniku z mobilnym dostępem. Możesz w nim przechowywać i udostępniać wszelkiego rodzaju informacje. Przejrzysty wygląd pozwoli skupić się na pomysłach i ideach. Dzięki integracji z chmurą możesz uwolnić swoje pliki z dysku twardego, aby wszelkie Twoje zasoby mogły być zapisywane i wyszukiwane w podróżny - na urządzeniu przenośny, laptopie lub przeglądarce.

Gdy notatniki są przechowywane w chmurze, można je synchronizować na wszystkich ulubionych urządzeniach z oddzielnymi aplikacjami OneNote do pobrania — na komputerze z oprogramowaniem Windows, telefonie Windows Phone, urządzeniach iPhone, iPad oraz urządzeniach z systemem Android i Symbian.

Skorzystaj z bezpłatnych programów Office Web App, dostępnych w praktycznie w każdej przeglądarce. Jeśli posiadasz tablet z systemem Windows 8 lub komputer typu slate, aplikacja umożliwiająca obsługę dotykową jeszcze bardziej ułatwia użytkowanie programu OneNote w podróży.

Nie do użytku w celach komercyjnych lub typu non-profit, działaniach generujących przychód ani w ramach organizacji państwowych.
 • Możesz z łatwością rysować, wymazywać i edytować elementy za pomocą palca, pióra lub myszy na dowolnym urządzeniu obsługującym dotyk. Jeśli musisz udostępnić odręczne notatki i martwisz się o ich czytelność, program OneNote może automatycznie przekonwertować je na tekst.
 • Ulepszone narzędzie Wyślij do programu OneNote znacznie ułatwia przechwytywanie elementów widocznych na ekranie, przesyłanie witryn internetowych, bądź całego dokumentu do sekcji notatnika lub sporządzanie szybkich notatek, które zostają automatyczne zapisane i zachowane jako element notatnika. 
 • Można również załączyć dowolny plik z komputera do dowolnej części notatek, co spowoduje zapamiętanie kopii pliku w notatniku. Ponadto można tworzyć lub importować arkusze kalkulacyjne programu Excel oraz diagramy programu Visio bezpośrednio w programie OneNote i edytować informacje już w notatkach. 
 • Łatwiejsza identyfikacja i uwierzytelnianie autorów dzięki zintegrowanym profilom tożsamości w programie OneNote. Wyszukuj zmiany i poprawki w notatnikach po nazwie autora i przeglądaj wszystkie ostatnie zmiany we współużytkowanym notatniku. 
 • Dołączaj do spotkań online i dziel się uwagami z dowolnego obsługiwanego urządzenia, nawet bez zainstalowanego pakietu Office 
 • Program OneNote automatycznie zapisuje i synchronizuje wszystko podczas pracy, co pozwala skoncentrować się na pomysłach i ideach zamiast na plikach. Za pomocą funkcji wyszukiwania błyskawicznego można znaleźć wszelkie informacje wpisane lub zapamiętane w OneNote

Wymagania systemowe:
 • Procesor 1 GHz lub szybszy, x86- lub x64-bitowy ze zbiorem instrukcji SSE2
 • Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012
 • 1 GB RAM (32-bitowa); 2 GB RAM (64-bitowa)
 • Wymagane miejsce na dysku - dostępne 3,0 GB
 • Funkcja przyspieszenia sprzętowego grafiki wymaga karty graficznej zgodnej z technologią DirectX10 i rozdzielczości 1024 x 576
 • Wersja platformy .NET 3.5, 4.0 lub 4.5
Dodatkowe wymagania i informacje
 • Funkcja wyszukiwania błyskawicznego wymaga programu Windows Search 4.0. Funkcje internetowe wymagają połączenia z Internetem
 • Microsoft Internet Explorer 8, 9 lub 10; Mozilla Firefox 10.x lub nowsza wersja; Apple Safari 5; lub Google Chrome 17.x.
 • Do korzystania z funkcjonalności wielodotyku wymagane jest urządzenie obsługujące dotyk. Wszystkie funkcje i funkcjonalności są jednak zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy oraz innych standardowych lub dodatkowych urządzeń wejściowych.
 • UWAGA! Nowe funkcje dotykowe zostały zoptymalizowane pod kątem systemu Windows 8
 • UWAGA! Wymagania systemowe zostały zaokrąglone do 0,5 GB w celu zachowania marginesu bezpieczeństwa. Na przykład, jeśli wymagane przez aplikację miejsce na dysku wynosi 1,99 GB, zalecamy 2,5 GB wolnego miejsca na dysku. Nasze wymagania odnośnie dysku twardego są celowo wyższe niż rzeczywiste użycie miejsca na dysku przez oprogramowanie.
Informacje dodatkowe
Karta graficzna zwiększa wydajność niektórych funkcji, takich jak rysowanie tabel w programie Excel 2013 lub przejścia, animacje i integracja materiałów wideo w programie PowerPoint 2013. Użycie karty graficznej w programie Office 2013 wymaga karty graficznej zgodnej z technologią Microsoft DirectX 10 z pamięcią wideo 64 MB. Takie karty graficzne były już powszechnie dostępne w 2007 r. Większość komputerów dostępnych obecnie jest wyposażona w kartę graficzną, która spełnia lub przewyższa ten standard. W przypadku braku karty graficznej można nadal korzystać z programu Office 2013.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij