OEM Small Business Premium CAL 2008 PL User 5 Clt

OEM Small Business Premium CAL 2008 PL User 5 Clt
2006,00 zł netto2467,38 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Small Business Server to rozwiązanie skierowane do małych firm, które w ramach swojej infrastruktury sieciowej posiadają do 75 stacji roboczych. SBS to również platforma dla biznesu, który nie posiada wykwalifikowanej kadry specjalistów IT – sczególnie w najnowszej wersji postawiono na jak najprostszą obsługę środowiska. Kupując jeden produkt firma otrzymuje zintegrowane rozwiązanie, w którego ramach działa kilka technologii o szerokim spectrum możliwości – począwszy od Windows Server 2008, przez Exchange 2007 aż po Windows SharePoint Servicies 3.0.

Cała zintegrowana platforma bazuje na systemie Windows Server 2008 w edycji Standard. Zasadniczą różnicą w stosunku do wersji 2003 jest fakt, iż pełne środowisko dedykowane jest dla dwóch serwerów. Pierwszy serwer obejmuje technologie zawarte w edycji Standard, zaś drugi Premium.
  • Standard – obejmuje : Windows Server 2008 Standard, Exchange Server 2007 Standard, Windows SharePoint Services 3.0, Windows Server Update Services 3.0, Windows Forefront Security for Exchange Server (120-dniowa wersja ewaluacyjna) oraz – w zależności od rynku – Windows Live OneCare for Server (120-dniowa wersja ewaluacyjna). Zapewniono również integrację z usługą Office Live Small Business Server.
  • Premium – rozwiązanie, które wymaga drugiego serwera. Kupując wersję Premium otrzymujemy wszystkie składniki wersji Standard oraz dodatkowo: licencję Windows Server 2008 Standard, Microsoft SQL Server 2008 Standard for Small Business.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij