OEM Small Business Premium CAL 2008 PL User 5 Clt

OEM Small Business Premium CAL 2008 PL User 5 Clt
2006,00 zł netto2467,38 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 27 marca 2023

Opis produktu

Small Business Server to rozwiązanie skierowane do małych firm, które w ramach swojej infrastruktury sieciowej posiadają do 75 stacji roboczych. SBS to również platforma dla biznesu, który nie posiada wykwalifikowanej kadry specjalistów IT – sczególnie w najnowszej wersji postawiono na jak najprostszą obsługę środowiska. Kupując jeden produkt firma otrzymuje zintegrowane rozwiązanie, w którego ramach działa kilka technologii o szerokim spectrum możliwości – począwszy od Windows Server 2008, przez Exchange 2007 aż po Windows SharePoint Servicies 3.0.

Cała zintegrowana platforma bazuje na systemie Windows Server 2008 w edycji Standard. Zasadniczą różnicą w stosunku do wersji 2003 jest fakt, iż pełne środowisko dedykowane jest dla dwóch serwerów. Pierwszy serwer obejmuje technologie zawarte w edycji Standard, zaś drugi Premium.
  • Standard – obejmuje : Windows Server 2008 Standard, Exchange Server 2007 Standard, Windows SharePoint Services 3.0, Windows Server Update Services 3.0, Windows Forefront Security for Exchange Server (120-dniowa wersja ewaluacyjna) oraz – w zależności od rynku – Windows Live OneCare for Server (120-dniowa wersja ewaluacyjna). Zapewniono również integrację z usługą Office Live Small Business Server.
  • Premium – rozwiązanie, które wymaga drugiego serwera. Kupując wersję Premium otrzymujemy wszystkie składniki wersji Standard oraz dodatkowo: licencję Windows Server 2008 Standard, Microsoft SQL Server 2008 Standard for Small Business.

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij