Norton Security 2.0 PL + Backup 1 User 10 Device 1Y

Norton Security 2.0 PL + Backup 1 User 10 Device 1Y
190,00 zł netto233,70 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Nowy Norton Security to jedno proste rozwiązanie, które chroni zarówno komputery PC i Mac, jak i smartfony i tablety z systemem Android, iPhone’y oraz iPady[1] -niezależnie od tego, jak łączysz się z siecią.

NOWA LICENCJA DLA 1 UŻYTKOWNIKA NA 10 URZĄDZEŃ - NA 1 ROK
+ BACKUP

Obejmuje 25 GB miejsca na kopie zapasowe online w przypadku komputerów PC

Do kluczowych funkcji i zabezpieczeń Norton Security należą:

  • Najwyższy stopień wydajności i ochrony. Według trzech różnych, niezależnych testów przeprowadzonych we wrześniu 2014 r., Norton Security nie tylko jest najszybszym produktem zabezpieczającym [1][2], ale również osiągnął 100-procentowy wynik w teście „czasu do rozpoczęcia ochrony” [2][3], blokując wszystkie złośliwe programy w pierwszym dniu, oraz 100-procentowy wynik w teście „ochrony przed lukami w zabezpieczeniach” [3][4]
  • Więcej niż antywirus. Norton Security opiera się na innowacyjnych technologiach Norton, takich jak Insight, SONAR oraz monitorowanie przy użyciu agresywnych technik wykrywania, które umożliwiają identyfikowanie nawet najbardziej odpornych zagrożeń. Ponadto rozwiązania Safe Web, Scam Insight, Download Insight oraz Anti-Phishing współpracują, aby określić, czy dana witryna jest częścią socjotechnicznego ataku.
  • Satysfakcja użytkownika jest równie ważna, jak ochrona. Usługę Norton Security zaprojektowano tak, aby konsumenci mogli łatwiej niż kiedykolwiek przedtem uaktywnić zabezpieczenia i zarządzać nimi za pośrednictwem prostego, administracyjnego portalu w chmurze. Interfejs użytkownika ułatwia zabezpieczanie kolejnych nowych urządzeń, wyświetlanie statusu ochrony, a nawet zarządzanie szczegółami subskrypcji.
  • Udoskonalone rozwiązanie Identity Safe. Identity Safe to bezpieczna skrytka na hasła, która zapamiętuje, chroni i automatycznie wprowadza nazwy i hasła użytkownika. Coraz częściej słyszy się o kradzieżach haseł, które kończą się włamaniami i ujawnianiem informacji. Identity Safe pomoże zapobiec utracie lub kradzieży danych logowania.
  • Analiza aplikacji mobilnych. Narzędzie analityczne Norton Mobile Insight przegląda aplikacje udostępniane w ponad 200 sklepach, aby ustalić charakter ich działania. Norton Mobile Insight chroni przed szkodliwymi aplikacjami, które ujawniają informacje osobiste lub zawartość urządzenia, zmieniają ustawienia, umieszczają reklamy na pasku powiadomień, obciążają baterię lub sieć. Dzięki temu, konsumenci zyskują wgląd w to, jakie informacje gromadzą o nich aplikacje i koszty transmisji danych.
  • Analiza globalnych zagrożeń i bezpłatna pomoc techniczna. Norton Security oferuje całodobowe, telefoniczne i internetowe wsparcie technicznych ekspertów. Jest ono dostępne bez dodatkowych kosztów przez okres jednego roku. Usługa jest wspierana przez zespół ponad 500 ekspertów z całego świata, których zadaniem jest ochrona klientów Norton przed najnowszymi zagrożeniami. Zespół wykorzystuje ponad 41,5 mln sensorów ataku, które rejestrują tysiące zdarzeń na sekundę w ponad 157 krajach.
  • Zapasowe kopie cennych plików i zdjęć. Użytkownicy mogą opcjonalnie nabyć 25 GB miejsca na kopie zapasowe, aby chronić osobiste pliki, zdjęcia, filmy i inne dane, które przechowują w swoim komputerze PC.

   

[1] Poniższe funkcje są dostępne dla użytkowników iPhone’ów i iPadów: zdalne lokalizowanie, zdalne połączenie, głośny alarm, backup i przywracanie kontaktów, synchronizacja kontaktów między platformami.

https://mobilesecurity.norton.com/?lc=en

[2] PassMark, wrzesień 2014, ogólne porównanie wyników testów wydajności, http://www.passmark.com/isreport15

[3] Dennis Labs, wrzesień 2014, Tracking Anti-Malware Protection 2015, http://dennistechnologylabs.com/reports/s/a-m/symantec/DTL_TAMP2015_SYMC.pdf
 
[4] AV-Test, wrzesień 2014, Real World and Vulnerability Protection, Performance and Remediation Report, www.norton.com/avtest2015

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij