Norma STANDARD 365 - licencja roczna

Norma STANDARD 365 - licencja roczna
1700,00 zł netto2091,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Norma STANDARD 365 to oferta dla kosztorysantów pracujących sezonowo, mających ograniczony budżet z uwagi na mniejszą ilość zleceń, którre nie zapewniają gwarancji szybkiego zwrotu z inwestycji w oprogramowanie.

Kupując Norma STANDARD 365 otrzymasz:
  • Licencję roczną Norma STANDARD
  • Aktualizację Normy Standard "Buduj z Głową" - abonament na rok
  • Bazę cenową Intercenbud –  abonament na rok
  • Dostęp na 12 miesięcy do wszystkich artykułów i wydań archiwalnych na bzg.pl.
UWAGA! Od dnia 16.02.2024 program jest aktywowany kluczem software, aktywacja programu wymaga założenia konta na portalu producenta id.ath.pl i aktywowania adresem e-mail oraz numerem telefonu podanymi w zamówieniu.

Licencja czasowa Norma STANDARD  oferuje wiele zalet. Kupując Normę STANDARD 365 posiadasz zawsze aktualną wersję programu. Licencja obejmuje wszelkie aktualizacje online, a ponadto dostęp do bazy cenowej Intercenbud oraz subskrypcję Buduj z Głową w okresie ważności licencji.

Norma STANDARD 365 umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Program Norma ułatwia tworzenie przedmiarów/obmiarów, kosztorysów inwestorskich, ofertowych i powykonawczych. Dodatkowo może zawierać moduł importujący przedmiary/obmiary z plików PDF.
 

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij