Moduł PDF do DXF/DWG

Moduł PDF do DXF/DWG
390,00 zł netto479,70 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Moduł PDF do DXF (PDF2DXF) to dodatek do GstarCAD, pozwalający na bezpośrednią konwersję rysunków w plikach PDF do formatu DXF.

Opracowana przez firmę Visual Integrity nakładka PDF do DXF stanowi doskonałe narzędzie dla tych użytkowników GstarCAD, którzy chcą szybko i łatwo konwertować wszelkie dokumenty zapisane w wektorowych plikach PDF do formatu DXF. Utworzone, w ten sposób, pliki DXF można otworzyć w programie GstarCAD i dowolnie edytować bądź zapisać w formacie DWG.

Dzięki konwerterowi PDF do DXF takie elementy rysunku CAD, jak: tekst, wykresy czy też obrazy mogą zostać łatwo wyodrębnione i z najwyższą dokładnością przetworzone do formatu DXF. Precyzyjna konwersja do DXF jest również możliwa w przypadku plików PDF zawierających grafikę rastrową. Dodatkowo dzięki wbudowanemu w nakładce trybowi przetwarzania wsadowego (ang. Batch Mode) użytkownicy GstarCAD mogą jednocześnie konwertować wiele plików PDF. Moduł PDF do DXF działa z programem GstarCAD zarówno w wersji Standard, jak i Professional.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij