Moduł PDF do DXF/DWG

Moduł PDF do DXF/DWG
390,00 zł netto479,70 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Moduł PDF do DXF (PDF2DXF) to dodatek do GstarCAD, pozwalający na bezpośrednią konwersję rysunków w plikach PDF do formatu DXF.

Opracowana przez firmę Visual Integrity nakładka PDF do DXF stanowi doskonałe narzędzie dla tych użytkowników GstarCAD, którzy chcą szybko i łatwo konwertować wszelkie dokumenty zapisane w wektorowych plikach PDF do formatu DXF. Utworzone, w ten sposób, pliki DXF można otworzyć w programie GstarCAD i dowolnie edytować bądź zapisać w formacie DWG.

Dzięki konwerterowi PDF do DXF takie elementy rysunku CAD, jak: tekst, wykresy czy też obrazy mogą zostać łatwo wyodrębnione i z najwyższą dokładnością przetworzone do formatu DXF. Precyzyjna konwersja do DXF jest również możliwa w przypadku plików PDF zawierających grafikę rastrową. Dodatkowo dzięki wbudowanemu w nakładce trybowi przetwarzania wsadowego (ang. Batch Mode) użytkownicy GstarCAD mogą jednocześnie konwertować wiele plików PDF. Moduł PDF do DXF działa z programem GstarCAD zarówno w wersji Standard, jak i Professional.

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij