Maxwell Render 5 Studio

Maxwell Render 5 Studio
2248,00 zł netto2765,04 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Maxwell Render 5 to znakomity silnik renderujący współpracujący z szeroką gamą programów dla architektów, do projektowania i efektów wizualnych.
 
Przy zastosowaniu trybu MULTI-GPU Maxwell Render 5 jest teraz ponad 50-krotnie szybszy od wysokiej klasy procesora przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości opracowania.
 
Nowa usługa Render Service jest zintegrowaną funkcją Maxwell Studio, pozwala na zdalne renderowanie Twojej sceny przez najszybsze na rynku stacje robocze (96 cores).
 
FIRE (Fast Interactive) Render jest teraz szybsze i zoptymalizowane. Odświeża obraz w trybie rzeczywistym jednocześnie prezentując zmiany w scenie, co ma korzystny wpływ na proces twórczy.
 
Maxwell 5 oferuje możliwość importu scen V-Ray oraz automatyczną konwersję na Maxwella (funkcja dostępna tylko w Maxwell Studio).
 
Aktualnie można grupować dużą ilość emitorów światła i kontrolować je jednocześnie z poziomu panelu (Multilight Emixer). Pozwala zachować kompaktową wielkość plików MXI, zmniejsza złożoność sceny z dużą ilością punktów świetlnych.
 
Maxwell 5 jest kompatybilny z monitorami 4K i wyżej.
 
Nowe stanowisko Maxwell Render 5 nie zawiera render nodów.
 
 
Maxwell Studio 5 jest kompatybilny z:
  • 3ds Max 2011-2020
  • Maya 2012-2019
  • Revit 2014-2019
  • SketchUp Pro 2015-2019

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij