Maxwell Render 5 Studio

Maxwell Render 5 Studio
2248,00 zł netto2765,04 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 27 marca 2023

Opis produktu

Maxwell Render 5 to znakomity silnik renderujący współpracujący z szeroką gamą programów dla architektów, do projektowania i efektów wizualnych.
 
Przy zastosowaniu trybu MULTI-GPU Maxwell Render 5 jest teraz ponad 50-krotnie szybszy od wysokiej klasy procesora przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości opracowania.
 
Nowa usługa Render Service jest zintegrowaną funkcją Maxwell Studio, pozwala na zdalne renderowanie Twojej sceny przez najszybsze na rynku stacje robocze (96 cores).
 
FIRE (Fast Interactive) Render jest teraz szybsze i zoptymalizowane. Odświeża obraz w trybie rzeczywistym jednocześnie prezentując zmiany w scenie, co ma korzystny wpływ na proces twórczy.
 
Maxwell 5 oferuje możliwość importu scen V-Ray oraz automatyczną konwersję na Maxwella (funkcja dostępna tylko w Maxwell Studio).
 
Aktualnie można grupować dużą ilość emitorów światła i kontrolować je jednocześnie z poziomu panelu (Multilight Emixer). Pozwala zachować kompaktową wielkość plików MXI, zmniejsza złożoność sceny z dużą ilością punktów świetlnych.
 
Maxwell 5 jest kompatybilny z monitorami 4K i wyżej.
 
Nowe stanowisko Maxwell Render 5 nie zawiera render nodów.
 
 
Maxwell Studio 5 jest kompatybilny z:
  • 3ds Max 2011-2020
  • Maya 2012-2019
  • Revit 2014-2019
  • SketchUp Pro 2015-2019

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij