Manipulator 3Dconnexion SpaceMouse Pro

Manipulator 3Dconnexion SpaceMouse Pro
1300,00 zł netto1599,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

SpaceMouse Pro to niezastąpione rozwiązanie do precyzyjnej nawigacji modeli 3D, dla każdego architekta i projektanta. Najnowsza myszka 3D firmy 3Dconnexion oferuje jeszcze lepszy komfort pracy niż dotychczas, a ułatwiony dostęp do ważnych funkcji ma znaczący wpływ na jej produktywność. 15 dużych, programowalnych klawiszy funkcyjnych umożliwia szybki dostęp do najczęstszych komend, standardowych widoków i skrótów klawiatury. Pracę udogadnia także wyświetlane na ekranie innowacyjne menu

Najważniejsze cechy manipulatora 3D SpaceMouse Pro
  • Opatentowany przez firmę 3Dconnexion™ sensor kontroli 6-ciu stopni swobody ruchu - intuicyjna i precyzyjna nawigacja modeli cyfrowych.

  • Dopracowany ergonomiczny kształt - Pełnowymiarowa, miękka powłoka w miejscu na nadgarstek umożliwia sprawne pozycjonowanie i wysoki komfort. Zaś 15 dużych klawiszy o miękkim skoku, zapewniają szybki dostęp do najczęściej używanych komend.

  • Szybka nawigacja QuickView- dostęp do 12 widoków ułatwi wykrywanie błędów oraz poszukiwanie nowych alternatyw, a również zapewni efektywniejszy wgląd modelu

  • Klawisz Przełączania Rotacji - łatwe wyłączenie funkcji rotacji modelu 3D w momencie, gdy potrzeba jedynie płynnego i równoczesnego przesunięcia oraz powiększenia.

  • Inteligentne Klawisze Funkcyjne – SpaceMouse Pro automatycznie rozpoznaje aplikację i przypisuje odpowiednie komendy do czterech dużych klawiszy funkcyjnych.

  • Menu wyświetlane na ekranie (On-screen Display) - zapewnia wizualne przypomnienie o funkcjach przypisanych do klawiszy.
  • Klawisze pomocyjne klawiatury – łatwy dostęp do klawiszy Ctrl, Shift, Alt oraz Esc, co pomaga zaoszczędzić czas i ułatwić edycję oraz dostęp do najważniejszych komend.

  • Wirtualne Klawisze Numeryczne (NumPad) - pozwolą na wprowadzenie danych numerycznych przy użyciu tradycyjnej myszki, zamiast klawiatury.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij