Macromedia Authorware 7 ENG Win

Macromedia Authorware 7 ENG Win
10864,00 zł netto13362,72 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Authorware pozwoli Ci przykuwać uwagę odbiorcy do przedmiotu szkolenia dzięki atrakcyjnej oprawie graficznej i dźwiękowej oraz kontrolować postępy studentów na bieżąco. Łączenie różnorodnych mediów - filmów, grafiki, tekstu, animacji Flash z logiką aplikacji szkoleniowych i systemami LMS to standard w Authorware. Obsługa międzynarodowych standardów szkoleń elektronicznych AICC oznacza kompatybilność z istniejącymi systemami e-learning. Bogate w multimedia aplikacje do nauki dotrą do każdego odbiorcy: mogę być rozpowszechniane przez LAN, Internet oraz na płytach CD-ROM.

Wymagania systemowe :
  • Intel Pentium procesor
  • Microsoft Windows 98 SE, Windows 2000, Windows XP (Windows XP preferred)
  • Microsoft Internet Explorer 4.0 lub nowsze, Netscape 4.0 lub nowsze
  • 32 MB RAM

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij