Lumion Standard 2023 - licencja na 3 lata

Lumion Standard 2023 - licencja na 3 lata
8283,00 zł netto10188,09 zł brutto11457,45oszczędzasz 11%
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 25 września 2023

Opis produktu

Subskrypcja 3-letnia Lumion Standard oferuje pakiet samych korzyści! Zapoznaj się z nimi już teraz:
 • Zawsze aktualna wersja. Dzięki subskrypcji Lumion  Standard orzymasz jako pierwszy aktualizację
 • Praca na wielu komputerach. W ramach subskrypcji otrzymasz licencję pływającą, co oznacza, że będziesz mógł zainstalować program na wielu komputerach należących do Ciebie lub Twojej firmy i pracować na zmianę.
 • Pomoc techniczna Lumion Standard w przyjaznym zespole. Dzięki subskrypcji możesz korzystać z dostępu do zespołu pomocy technicznej za darmo.
 • Nowa, niższa cena programu Lumion Standard. Program Lumion Standard na 3 lata jest bardziej atrakcyjny cenowo niż kiedykolwiek wcześniej.


Lumion to oprogramowanie, które wspomaga Cię w projektowaniu i tworzeniu wizualizacji trójwymiarowych. Posiada tryb pracy w czasie rzeczywistym, ułatwiający podglądanie postępu prac. Do kogo adresowany jest program?

 • Do architektów.
 • Osób zajmujących się tworzeniem planów urbanistycznych i przestrzeni
 • Grafików 3D
 • Fachowców pracujących na zagospodarowaniem i projektowaniem terenu

Ze względu na wszechstronność, Lumion jest kompatybilny z wieloma innymi programami do tworzenia projektów CAD w tym SketchUp, Rhino, Revit, 3DS Max, ArchiCAD, Vectorworks, MicroStation itd. 

Jakie są zalety oprogramowania Lumion?


Lumion ma wiele zalet i pozwala na szerokie spektrum działania. Wśród nich wymienimy między innymi:

 • Intuicyjny wygląd, łatwą obsługę interfejsu – z łatwością przygotujesz efekty dodatkowe do swoich projektów i dołożysz niezbędne elementy takie jak światło, wodę czy ustawisz pogodę przy projekcie.
 • Możliwość stworzenia dodatkowych animacji – dzięki temu Twój projekt będzie bardziej rzeczywisty, realny.
 • Proste umieszczanie obiektów z biblioteki – praktycznie kilka kliknięć wystarczy, żeby wbudowane w program „dodatki” zostały umieszczone na scenie.
 • Lumion to program, z którego korzystają profesjonaliści, ale jest na tyle łatwy w obsłudze, że poradzi sobie z nim nawet początkujący użytkownik!

Jakie formaty obsługuje Lumion?


Importowanie i obsługa modeli 3D, które zaprojektowałeś w zewnętrznych aplikacjach jest banalna i wszechstronna. Lumion współpracuje z najpopularniejszymi formatami graficznymi w tym: HDR, JPG, MAX, 3DS, OBJ, DXF, TGA, DDS, PSD, FBX, BMP, DAE, PNG, AutoCAD, Sketchup, Blender czy 3D Studio MAX. 

Ogromną zaletą są dodatki i komponenty, wbudowane w bibliotekę programu Lumion, w tym meble, elementy zabudowy, zwierzęta, a nawet samochody. Samodzielnie masz możliwość zaprojektowania własnych animacji.

Lumion – minimalne wymagania i zapotrzebowanie


Pamiętaj, że musisz przygotować swój sprzęt do obsługi programu Lumion. Wykorzystuje on procesor karty graficznej (przy edycji i renderingu), a to umożliwia tworzenie efektów takich jak warunki atmosferyczne w czasie rzeczywistym. Renderowanie pojedynczych klatek i filmu wymaga jednak od Twojej karty wzmożonej pracy, stąd musisz pamiętać o minimalnych wymaganiach sprzętowych, jakie powinna spełniać. 

Minimalne wymagania systemowe i sprzętowe

• OS: 64-bit Windows 10
• CPU: Procesor Intel/AMD z przynajmniej 2.000 punktów PassMark na jeden wątek
• RAM: 16GB
• ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU: Minimum 1920 x 1080 pikseli
• GRAFIKA: karta z przynajmniej 6000 punktów wg. rankingu G3DMark oraz posiadająca 3GB pamięci podręcznej
• DYSK TWARDY: SATA SSD 3 oraz 30GB wolnej przestrzeni na partycji systemowej
• ZASILANIE: Sprawdź jaki zasilacz wybrać dla Lumiona.
• Używanie programu przez zdalny pulpit nie jest wspierane.
• Lumion i Lumion Pro wymaga połączenia z Internetem.

Porównanie wersji podstawowej z wersją Pro można zobaczyć tutaj.
 
Wideo tutoriale - możliwości Lumion:

Część 1 - przesuwanie kamery
Część 2 - tworzenie sceny
Część 3 - importowanie
Część 4 - materiały

Więcej prezentacji możliwości Lumion znajdziesz tutaj.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij