Lumion

Zajmujemy się sprzedażą oprogramowania do renderingu 3D Lumion. Cena Lumion jest u nas bardzo atrakcyjna. Jeśli szukasz stabilnego szybkiego i fachowego programu do renderowania to skorzystaj z naszej oferty. W sklepie Rivasoft.pl znajdziesz zawsze aktualną, najnowszą wersję dostępną na rynku. Architekci, graficy, twórcy animacji – oni wszyscy postawili już na Lumion. W zależności od oczekiwań w ofercie dostępne są dwie wersje programu: Lumion Standard oraz Lumion Pro.

Kup już dziś Lumion w formie subskrypcji na rok lub 3 lata i zdobądź jako pierwszy aktualizację do Lumion 2023, gdy tylko pojawi się na rynku, bez żadnych dodatkowych opłat. Subskrypcja Lumion Standard 12.5 oraz subskrypcja Lumion Pro 12.5 w wersji rocznej i 3-letniej jest teraz dostępna w promocyjnej cenie tylko 31-go stycznia 2023 roku.

Zaoszczędź i skorzystaj z najlepszej oferty Lumion 12.5 Standard i Pro. Niska cena Lumion 12.5 tylko do końca stycznia 2023 roku. Kup subskrypcję i miej pod ręką zawsze aktualną wersję Lumion dzięki możliwości korzystania z bezpłatnych aktualizacji w ramach subskrypcji.
 

Lumion – niezawodny program dla architektów


Szukasz programu do tworzenia projektów i wizualizacji architektonicznych? Przedstawiamy znany i lubiany Lumion. Cena pakietu jest niezwykle atrakcyjna w stosunku do tego, co oferuje licencja komercyjna. A jest to szereg przydanych funkcjonalności umożliwiających tworzenie oraz edytowanie wizualizacji w czasie rzeczywistym. Warto wiedzieć, że za pomocą programu Lumion będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności, nawet jeśli jesteś w tej dziedzinie amatorem. To właśnie z myślą o osobach, które chcą zaoszczędzić na kosztach współpracy z profesjonalnymi biurami projektowymi czy architektami powstał program do projektowania i tworzenia wizualizacji. Realistyczny rendering zajmuje godziny, a nie tygodnie, a efekty są równie spektakularne!
 

Zalety i działanie programu Lumion


Prezentowany przez nas program jest jednym z najpopularniejszych, wykorzystywanych do projektowania przestrzeni, wnętrz, architektury budynków oraz krajobrazów. Tak szeroki zakres działania gwarantuje wielofunkcyjność i pozwala zainwestować raz, a zarabiać na realizowaniu różnych zleceń. Dlaczego właśnie Lumion? Cena, jakość, dostępność, kompatybilność z programami do modelowania 3D – lista zalet i argumentów przemawiających za wybraniem tego narzędzia do renderowania. Do tego intuicyjność, bo jak zapewniają twórcy programu oraz użytkujące go osoby, zarówno tworzenie projektów od podstaw, jak i renderowania ich zgodnie z uwagami klienta jest bardzo proste oraz przyjazne.
 

Dla kogo jest program Lumion?


Na pewno program Lumion jest dla osób, które są wymagające, mają konkretne oczekiwania względem jakości swoich projektów i szukają narzędzia dotrzymującego im kroku. Dedykujemy go zwłaszcza:
  • architektom domów, osiedli,
  • projektantom wnętrz, terenów rekreacyjnych,
  • tworzącym prezentacje urbanistyczne,
Dzisiaj w tych branżach działają nie tylko giganci. Na rynku jest miejsce dla małych przedsiębiorstw i ambitnych projektantów. Może kiedyś też będą oni wielcy? Ale na razie potrzebują narzędzi, które pomogą im w osiągnięciu tych celów. A żeby mogli wyróżnić się na tle konkurencji, muszą pracować na najlepszych programach takich jak Lumion. Cena jest na tyle optymalna, że nawet debiutujący w branży będą mogli pozwolić sobie na ten wydatek.
 

Kwestie techniczne


Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się ze szczegółowym opisem technicznym każdego programu. Pozwoli Ci to porównać ich funkcjonalności i zdecydować, który najlepiej odpowie Twoim potrzebom. Zwróć uwagę na:
  • obsługiwane formaty – tu: HDR, JPG, MAX, 3DS, OBJ, DXF, TGA, DDS, PSD, FBX, BMP, DAE, PNG, powstające w AutoCAD, Sketchup, Blender czy 3D Studio MAX,
  • możliwość wykonywania efektów i zmian w czasie rzeczywistym,
  • kompatybilność z programami – tu: SketchUp, Rhino, Revit, 3DS Max, ArchiCAD, Vectorworks, MicroStation, Allplan, Maya, Cinema 4D, Design Express.
Zrób udane zakupy w naszym sklepie online. Zamówienia w Rivasoft są obsługiwane szybko i profesjonalnie. Udostępniamy system płatności ratalnych, a w razie potrzeby służymy pomocą i wsparciem merytorycznym.
 
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij