Lumion

Zajmujemy się sprzedażą oprogramowania do renderingu 3D Lumion. Cena Lumion jest u nas bardzo atrakcyjna. Jeśli szukasz stabilnego szybkiego i fachowego programu do renderowania to skorzystaj z naszej oferty. W sklepie Rivasoft.pl znajdziesz zawsze aktualną, najnowszą wersję dostępną na rynku. Architekci, graficy, twórcy animacji – oni wszyscy postawili już na Lumion. W zależności od oczekiwań w ofercie dostępne są dwie wersje programu: Lumion Standard oraz Lumion Pro.
 

Lumion – cena i dostępność


Kup już dziś Lumion w formie subskrypcji na rok lub 3 lata. Subskrypcja Lumion Standard 2024 oraz subskrypcja Lumion Pro 2024 w wersji rocznej i 3-letniej jest teraz dostępna w promocyjnej cenie do końca kwietnia. Sprawdź naszą ofertę już dziś i zaoszczędź!

Skorzystaj z najlepszej oferty Lumion 2024 Standard i Pro. Niska cena Lumion to najlepszy powód do zakupu Kup subskrypcję i miej pod ręką zawsze aktualną wersję Lumion dzięki możliwości korzystania z bezpłatnych aktualizacji w ramach subskrypcji.
 

Lumion – niezawodny program dla architektów


Szukasz programu do tworzenia projektów i wizualizacji architektonicznych? Przedstawiamy znany i lubiany Lumion. Cena pakietu jest niezwykle atrakcyjna w stosunku do tego, co oferuje licencja komercyjna. A jest to szereg przydanych funkcjonalności umożliwiających tworzenie oraz edytowanie wizualizacji w czasie rzeczywistym. Warto wiedzieć, że za pomocą programu Lumion będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności, nawet jeśli jesteś w tej dziedzinie amatorem. To właśnie z myślą o osobach, które chcą zaoszczędzić na kosztach współpracy z profesjonalnymi biurami projektowymi czy architektami powstał program do projektowania i tworzenia wizualizacji. Realistyczny rendering zajmuje godziny, a nie tygodnie, a efekty są równie spektakularne!
 

Zalety i działanie programu Lumion


Prezentowany przez nas program jest jednym z najpopularniejszych, wykorzystywanych do projektowania przestrzeni, wnętrz, architektury budynków oraz krajobrazów. Tak szeroki zakres działania gwarantuje wielofunkcyjność i pozwala zainwestować raz, a zarabiać na realizowaniu różnych zleceń. Dlaczego właśnie Lumion? Cena, jakość, dostępność, kompatybilność z programami do modelowania 3D – lista zalet i argumentów przemawiających za wybraniem tego narzędzia do renderowania. Do tego intuicyjność, bo jak zapewniają twórcy programu oraz użytkujące go osoby, zarówno tworzenie projektów od podstaw, jak i renderowania ich zgodnie z uwagami klienta jest bardzo proste oraz przyjazne.
 

Dla kogo jest program Lumion?


Na pewno program Lumion jest dla osób, które są wymagające, mają konkretne oczekiwania względem jakości swoich projektów i szukają narzędzia dotrzymującego im kroku. Dedykujemy go zwłaszcza:
  • architektom domów, osiedli,
  • projektantom wnętrz, terenów rekreacyjnych,
  • tworzącym prezentacje urbanistyczne,
Dzisiaj w tych branżach działają nie tylko giganci. Na rynku jest miejsce dla małych przedsiębiorstw i ambitnych projektantów. Może kiedyś też będą oni wielcy? Ale na razie potrzebują narzędzi, które pomogą im w osiągnięciu tych celów. A żeby mogli wyróżnić się na tle konkurencji, muszą pracować na najlepszych programach takich jak Lumion. Cena jest na tyle optymalna, że nawet debiutujący w branży będą mogli pozwolić sobie na ten wydatek.
 

Kwestie techniczne


Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się ze szczegółowym opisem technicznym każdego programu. Pozwoli Ci to porównać ich funkcjonalności i zdecydować, który najlepiej odpowie Twoim potrzebom. Zwróć uwagę na:
  • obsługiwane formaty – tu: HDR, JPG, MAX, 3DS, OBJ, DXF, TGA, DDS, PSD, FBX, BMP, DAE, PNG, powstające w AutoCAD, Sketchup, Blender czy 3D Studio MAX,
  • możliwość wykonywania efektów i zmian w czasie rzeczywistym,
  • kompatybilność z programami – tu: SketchUp, Rhino, Revit, 3DS Max, ArchiCAD, Vectorworks, MicroStation, Allplan, Maya, Cinema 4D, Design Express.
Zrób udane zakupy w naszym sklepie online. Zamówienia w Rivasoft są obsługiwane szybko i profesjonalnie. Udostępniamy system płatności ratalnych, a w razie potrzeby służymy pomocą i wsparciem merytorycznym.
 

Promocja Lumion 2024
 

Odkryj magię wizualizacji architektonicznej dzięki programowi Lumion 2024, teraz dostępnemu w niezwykle atrakcyjnej promocyjnej cenie! Lumion to klucz, który otwiera drzwi do tworzenia realistycznych, spektakularnych wizualizacji swoich projektów. Cena Lumion Standard 2024 aktualnie wynosi 2928,00 PLN netto a cena Lumion Pro 2024 - 5872,00 PLN netto za roczną subskrypcję.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by uzyskać dostęp do potężnych narzędzi Lumion, które pozwolą Ci w pełni wyrazić swoją kreatywność. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i zaawansowanym efektom wizualnym, stworzysz wizualizacje, które przeniosą Twoje projekty na zupełnie nowy poziom.

Złap tę promocję i zainwestuj w Lumion, by zobaczyć, jak Twoje projekty nabierają życia przed Twoimi oczami. To doskonała szansa, aby wyróżnić się jako projektant i zaprezentować swoje idee w sposób imponujący. Pamiętaj, że ta okazja nie potrwa wiecznie – teraz jest najlepszy moment, by skorzystać z Lumion w wyjątkowo korzystnej cenie!

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij