Lumion

Szukasz stabilnego, szybkiego i fachowego programu do renderingu 3D? Oprogramowanie Lumion jest przeznaczone dla Ciebie! Architekci, graficy, twórcy animacji – oni wszyscy postawili już na Lumion. Cena tego specjalistycznego i fachowego programu jest u nas bardzo atrakcyjna – zapraszamy!

W naszej ofercie posiadamy pełną gamę oprogramowania Lumion. To cechuje się niezwykłymi możliwościami, a przede wszystkim – stabilną i szybka pracą. Jakie jeszcze możliwości ma Lumion? Cena tego programu to duże obciążenie dla firmowego budżetu? Odpowiadamy!

Lumion – zalety produktu


Lumion to program dla osób, które chcą postawić na kreowanie nowej rzeczywistości i wizji. Umożliwia swobodne projektowanie i przelewanie wyobraźni na ekran komputera. Wprowadza architekturę na wyższy poziom, umożliwiając generowanie obrazów, wideo i panoramy 360 stopni zgodnie z Twoimi upodobaniami.

Z oprogramowania Lumion mogą korzystać zarówno doświadczeni architekci, jak i początkujące osoby, które dopiero zaczynają przygodę z projektami CAD. Oprogramowanie współpracuje z wieloma innymi systemami do tworzenia projektów i konstrukcji budynków.

Jakie są jeszcze zalety oprogramowania Lumion i dlaczego wybiera go szeroka grupa osób, zainteresowanych renderowaniem grafik w formie 3D, w tym najlepsi na świecie architekci potrzebujący wyłącznie najlepszego oprogramowania do renderingu?

Lumion gwarantuje Ci:
  • stabilną pracę – nie stracisz projektów przez błędy programu. System jest dopracowany w każdym szczególe i nie pozwoli, żebyś utracił swoje prace,
  • szybki rendering – błyskawiczne generowanie ostatecznych wersji projektu wpływa na jakość Twojej pracy i jej efektywność, w zgodnej opinii fachowców, Lumion to najszybszy program na świecie
  • możliwość pracy nad każdym detalem – program skonstruowany jest tak, aby umożliwił pracę praktycznie nad każdym szczegółem w projekcie, co pozwala wiernie odwzorować pożądaną rzeczywistość
  • przygotowanie modelu w artystyczny sposób – generowanie obrazów i filmów w pięknej scenerii (określonej przez Ciebie) daje świetne wypełnienie całego projektu.Zarówno Lumion, jak i Lumion PRO potrafią obsługiwać wiele formatów graficznych i są w stanie pracować w różnych trybach, niezbędnych Ci do działania przy projektach.

Lumion – cena specjalnie dla Ciebie!

Ile kosztuje Lumion? Cena tego oprogramowania w naszej ofercie z pewnością Cię zadowoli. Możesz wybrać pomiędzy podstawową wersją Lumion albo postawić na bardziej zaawansowaną i rozbudowaną wersję PRO. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Taka możliwość wyboru zagwarantuje Ci komfort pracy i dostosowanie zakresu działania programu do wszystkich zmiennych.

Pamiętaj, że u nas otrzymasz oprogramowanie już od 6626,02zł netto! To atrakcyjna cena i inwestycja, która z pewnością szybko się zwróci. Zapewniamy też pełne wsparcie techniczne produktu i pomoc przy ewentualnych problemach z instalacją i dostosowaniem programu do własnych potrzeb.
 
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij