Klawiatura PC dla Sony Vegas (Pro)

Klawiatura PC dla Sony Vegas (Pro)
359,39 zł netto442,05 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

"Specjalizowana klawiatura Logic Keyboard sprawia, że praca w Sony Vegas jest dużo prostsza i szybsza. Jest to idealne rozwiązanie dla osób zajmujących się post-produkcją, profesjonalnych firm zajmujących się edycją wideo oraz dla każdego kto oczekuje łatwo dostępnych, wyraźnie oznaczonych komend skrótów klawiaturowych pogrupowanych odpowiednimi kolorami. Klawiatura ta to również świetny sposób na naukę komend klawiaturowych dostępnych w Sony Vegas.

Ponieważ nasza klawiatura zawiera wszystkie regularne litery, cyfry i inne symbole możesz ją wykorzystywać do każdej innej aplikacji jako standardową klawiaturę. Łatwość konfiguracji i użytkowania. Nie wymaga dodatkowego oprogramowania. Miękki skok klawiszy – doskonały dla zapewnienia komfortu. 2 portowy Hub USB – Wbudowane porty USB 2.0 Full Speed do podłączenia dodatkowych urządzeń. Obsługiwane platformy: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7. Podłączenie: przewód USB, długość ok 1.5m "
 
Klawiatura PC dla Sony Vegas (Pro) (typ: US, Slim Line)

Zapytaj o produkt

Blog

#zostańwdomu i pracuj zdalnie#zostańwdomu i pracuj zdalnie

Drodzy Klienci! Aktualna sytuacja związana z wirusem COVID-19 jest trudna dla każdego z nas. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i chrońmy swoich bliskich.

Czytaj więcej
3ds Max 2021 już dostępny!3ds Max 2021 już dostępny!

Narzędzia firmy Autodesk do pracy z grafiką 3D, w tym m.in. 3ds Max 2021 zostały udoskonalone i wzbogacone o kolejne nowości i rozszerzenia w zakresie wydajności i efektu końcowego.

Czytaj więcej
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij