Klawiatura PC dla Sony Vegas (Pro)

Klawiatura PC dla Sony Vegas (Pro)
359,39 zł netto442,05 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 27 marca 2023

Opis produktu

"Specjalizowana klawiatura Logic Keyboard sprawia, że praca w Sony Vegas jest dużo prostsza i szybsza. Jest to idealne rozwiązanie dla osób zajmujących się post-produkcją, profesjonalnych firm zajmujących się edycją wideo oraz dla każdego kto oczekuje łatwo dostępnych, wyraźnie oznaczonych komend skrótów klawiaturowych pogrupowanych odpowiednimi kolorami. Klawiatura ta to również świetny sposób na naukę komend klawiaturowych dostępnych w Sony Vegas.

Ponieważ nasza klawiatura zawiera wszystkie regularne litery, cyfry i inne symbole możesz ją wykorzystywać do każdej innej aplikacji jako standardową klawiaturę. Łatwość konfiguracji i użytkowania. Nie wymaga dodatkowego oprogramowania. Miękki skok klawiszy – doskonały dla zapewnienia komfortu. 2 portowy Hub USB – Wbudowane porty USB 2.0 Full Speed do podłączenia dodatkowych urządzeń. Obsługiwane platformy: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7. Podłączenie: przewód USB, długość ok 1.5m "
 
Klawiatura PC dla Sony Vegas (Pro) (typ: US, Slim Line)

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij