KeyShot VR - subskrypcja roczna

KeyShot VR - subskrypcja roczna
4490,00 zł netto5522,70 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

KeyShot VR  - licencja na 1 rok

 
KeyShot  to nowoczesny i w pełni profesjonalny program, który umożliwi Ci skuteczne renderowanie. Został stworzony przez amerykańską firmę Luxion, cieszy się dużą popularnością wśród najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki aplikacji zyskasz najlepsze narzędzia, które umożliwią Ci fotorealistyczny rendering w czasie rzeczywistym wraz z wykorzystaniem wszystkich technologii wyświetlania faktur. Bez względu na to, jaka jest Twoje koncepcja, będziesz mógł ją zrealizować – KeyShot łamie wszelkie bariery, jakie napotykają inne programy, pozwalając tworzyć najlepsze obrazy z modeli 3D.

KeyShot VR współpracuje z okularami VR, które korzystają z technologii wirtualnej rzeczywistości. KeyShot VR umożliwia przygotowanie wirtualnego spaceru po danym obiekcie.
 

Informacje o licencji Keyshot VR

  • licencja dla 1 użytkownika - na 1 stanowisko
  • wersja komercyjna, czasowa, elektroniczna
  • platforma: Windows/Mac
  • język: angielski
  • licencja pochodzi od autoryzowanego dystrybutora LUXION w Polsce

KeyShot  jest pierwszą aplikacją, która pozwala na operowanie odbiciami oraz oświetleniem, które przypomina nie tyle program do renderingu, co fotografowania. Pracuje on z modelami 3D, stosuje rzeczywiste materiały, oświetlenia, a wykorzystując moc Twojego procesora, jest w stanie stworzyć w czasie rzeczywistym doskonałej jakości wizualizacje! Warto dodać, że jest on polecany również osobom początkującym i średniozaawansowanym - nie wymaga ani specjalistycznej wiedzy, ani profesjonalnego sprzętu. Tworzenie zdjęcia odbywa się w kilku krokach, a Ty w każdej chwili widzisz efekt pracy. Bez opóźnień lub czekania! Program pracuje zarówno na systemie Windows, jak i Mac OS

 

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij