KeyShot Pro - subskrypcja roczna

KeyShot Pro - subskrypcja roczna
4490,00 zł netto5522,70 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

KeyShot PRO - licencja na 1 rok (najnowsza wersja)

 
KeyShot Pro to nowoczesny i w pełni profesjonalny program, który umożliwi Ci skuteczne renderowanie. Został stworzony przez amerykańską firmę Luxion, cieszy się dużą popularnością wśród najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki aplikacji zyskasz najlepsze narzędzia, które umożliwią Ci fotorealistyczny rendering w czasie rzeczywistym wraz z wykorzystaniem wszystkich technologii wyświetlania faktur. Bez względu na to, jaka jest Twoje koncepcja, będziesz mógł ją zrealizować – KeyShot łamie wszelkie bariery, jakie napotykają inne programy, pozwalając tworzyć najlepsze obrazy z modeli 3D.
 

Informacje o licencji Keyshot PRO

  • licencja dla 1 użytkownika - na 1 stanowisko
  • wersja komercyjna, czasowa, elektroniczna
  • platforma: Windows/Mac
  • język: angielski
  • licencja pochodzi od autoryzowanego dystrybutora LUXION w Polsce

KeyShot PRO jest pierwszą aplikacją, która pozwala na operowanie odbiciami oraz oświetleniem, które przypomina nie tyle program do renderingu, co fotografowania. Pracuje on z modelami 3D, stosuje rzeczywiste materiały, oświetlenia, a wykorzystując moc Twojego procesora, jest w stanie stworzyć w czasie rzeczywistym doskonałej jakości wizualizacje! Warto dodać, że jest on polecany również osobom początkującym i średniozaawansowanym - nie wymaga ani specjalistycznej wiedzy, ani profesjonalnego sprzętu. Tworzenie zdjęcia odbywa się w kilku krokach, a Ty w każdej chwili widzisz efekt pracy. Bez opóźnień lub czekania! Program pracuje zarówno na systemie Windows, jak i Mac OS


Jakie funkcje posiada KeyShot Pro?


KeyShot Cloud – program daje możliwość pobierania i dzielenie się ulubionymi zasobami, ponieważ udostępnia bibliotekę online. Udostępnij innym swoje pomysły i pobierz zasoby w bardzo prosty sposób – przez przeciągnięcie oraz upuszczenie elementu do swojej biblioteki.

Ekran Powitalny – uzyskujesz błyskawiczny dostęp do aktualnych zadań i nowości programu. Po uruchomieniu programu zamiast nowego menu, zyskasz dostęp do ostatnio otwieranych scen, a z lewej strony okna sprawdzisz wszelkie nowości oraz wybrane elementy KeyShot Cloud.

Wstążka – nowe menu zapewnia błyskawiczny dostęp do najbardziej popularnych narzędzi i preferencji. Dzięki wstążce zyskujesz możliwość łatwego ustawienia liczby używanych rdzeni procesora, przełączania zestawów scen oraz kontrolowania kamery. Dodatkowo zyskasz szybki dostęp do materiałów, edytora HDRI, trybu NURBS, trybu wydajności i kreatora KeyShotVR.

Zakładka Ulubione – dzięki niej użytkownik ma możliwość stworzenia kolekcji i uzyskania błyskawicznego dostępu do swoich ulubionych zasobów. Okna zlokalizowane w Bibliotece pozwoli dodatkowo na stworzenie kolekcji zasobów dla scen, które tworzą użytkownicy.

Wyświetlanie materiałów – program umożliwia ponowne oglądanie materiałów, jeszcze przed dodaniem ich do modelu. Jest to ulepszone względem poprzednich wersji – pozwala dokładnie przyjrzeć się teksturom, przeźroczystości, załamaniom, odbiciom oraz cieniom.

Duplikowanie – duplikowanie części bez zwiększenia rozmiaru pliku jest teraz możliwe – występuje w formie narzędzia Wzoru. Kopię możesz potraktować odrębnie dla szybkiego edytowania albo dodawania materiału. Możesz też zaktualizować wszystkie jednocześnie – w wybranej przez siebie chwili.

Zachowaj Tekstury i Etykiety – możesz zmieniać materiały, zachowując jednocześnie etykiety oraz tekstury. Dzięki prostej funkcji możesz zachowywać tekstury i etykiety, w trakcie przypisywania materiałów z biblioteki do części.

Nowe Tekstury Proceduralne - jeszcze większa liczba dostępnych tekstur, które pozwolą uzyskać znakomity wygląd części. Do KeyShot dodano siedem nowych tekstur proceduralnych – są wśród nich Szczotkowanie, Struktura komórkowa, Splot Tkaniny, Gradient Kolorów, Splot Włókna i Szkic.

Edytor Obrazów – możesz dopasować wygląd obrazu w trakcie renderowania, edytując ekspozycję, kolory i dodając efekty. Możesz też zapisać i kontynuować, aby stworzyć kolejne wersje obrazu.

Wydajność – program jest szybszy, niż dotychczas – nie tylko podczas renderowania i tworzenia animacji. Od teraz nawet praca z dużymi scenami została przyspieszona do 125%!

Animacja Zanikania – możesz tworzyć animację, która zmienia poziom przeźroczystości elementu, określając zakres zmiany. To Ty dopasowujesz opcję przeźroczystość części lub grup części, co pozwala cieszyć się nową animacją zanikania.

Motion Blur - KeyShot Motion Blur pozwala na rzeczywisty podgląd ruchu dodanego do modeli - wszędzie tam, gdzie ruch jest rozmyty.

Właściwości Animacji - dostosuj szybciej swoją animację. Nowe okno Właściwości zlokalizowane jest na osi czasu animacji, gdy jest ona wybrana. Właściwości animacji wyświetlają ustawienia dostępne dla wszystkich typów Animacji.

Zmiana kamery w Animacji – możesz przełączać kamery w animacji w sposób automatyczny, co pozwoli Ci w prosty sposób zmieniać np. kąt patrzenia. I to bez konieczności łączenia ze sobą osobnych animacji!

NURBS Śledzenie promieni (Pro) - Import danych NURBS z ulubionego systemu modelowania pozwala teraz dokładniej odwzorowywać geometrę z gładszymi krawędziami. Dzięki temu możliwe jest uzyskiwanie jeszcze lepszych wizualizacji.

System Sun & Sky (Pro) – dzięki nowemu systemowi Sun & Sky masz możliwość automatycznego tworzenia odwzorowania oświetlenia w danym punkcie geograficznym. Co więcej, możesz ustawiać wiele elementów, w tym lokalizacji razem z wyborem dnia, godziny i stopnia zamglenia - dzięki temu stworzysz nielimitowane ilości scenariuszy pory dnia.

Dopasowywanie Perspektywy (Pro) – masz możliwość dopasowania perspektywy w czasie rzeczywistym, co ułatwi proces dopasowania modelu do tła. KeyShot pozwala na dwupunktowe lub trzypunktowe dopasowane perspektywy bezpośrednio w oknie podglądu czasu rzeczywistego – i to za pomocą prostych kierunkowych linii pomocniczych

Zestawy scen (Pro) – dzięki tej funkcji wszystkie Twoje sceny znajdują się w jednym miejscu, a Ty możesz korzystać z różnych ustawień lub kamer. Wszystkie widoki w jednym pliku? Teraz to możliwe. Co więcej, masz możliwość aktywowania lub deaktywowania części, zmieniania kamery i ustawienia, a następnie przeglądania wyników za pomocą skrótu klawiszowego.

Format zapisu ZPR/STL (Pro) - wsparcie dla najbardziej popularnych plików wejściowych drukarek 3D. Z możliwością tworzenia zarówno plików STL jak i ZPR, jesteś o krok bliżej od fizycznego modelu.

Edytor HDRI (Pro) - edytor HDRI czasu rzeczywistego, dzięki któremu dopasujesz opcje HDRI oraz oświetlenia (również najnowszy system Sun & Sky do tworzenia odwzorowania oświetlenia w danym punkcie geograficznym. Edytor HDRI jest dostępny z wszystkimi licencjami KeyShot Pro.


Dodatkowe funkcje:


Interfejs użytkownika – dzięki uproszczonemu interfejsowi, masz szybki i łatwy dostęp do różnych obszarów - Projektu, Biblioteki, Animacji oraz okna KeyShot Cloud

Ułożenie okien - okna Projektu i Biblioteki mogą teraz zostać nałożone na siebie lub ułożone obok - możliwa jest także opcja dokowania okna poprzez dwukrotne kliknięcie tytułu okna.

Geometria jednym kliknięciem – zyskujesz dostęp do nowego menu Edycji z opcjami geometrii. Dzięki temu w prosty sposób umieścisz modele znajdujące się w zasobach KeyShot 5 w menu Dodaj geometrię.

Ustawienia jednostki sceny - po wyborze opcji Ustaw jednostki sceny z menu Edycja, pojawi się nowe okno aby potwierdzić zmianę i wybrać czy jednostki mają zostać przekonwertowane czy skorelowane.

Kolory Pantone - próbki kolorów Pantone są aktualizowane z Pantone.

Tekstury Mold-tech - Tekstury Mold-Tech są teraz aktualizowane i dostępne w KeyShot Cloud.

Sørenson Leathers - KeyShot to nowoczesne, unikalne oprogramowanie, które reprezentuje całą linię skórzanych materiałów Sorenson Leathers, dostępnych w KeyShot Cloud.

Karty Projektu i Biblioteki – dzięki kliknięciu prawym klawiszem myszy na zakładce możesz włączyć lub wyłączyć teksty lub ikony, a także dopasować je do szerokości okna.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij