KeyShot

W naszej ofercie znajduje się profesjonalne oprogramowanie KeyShot, czyli narzędzie do renderowania firmy Luxion. Program zapewnia wiele zaawansowanych narzędzi, pozwalających na fotorealistyczny rendering w czasie rzeczywistym, dzięki czemu należy do najlepszych dostępnych opcji dla projektantów modeli 3D. Umożliwia zaawansowaną edycję materiałów i animacji, a także tworzenie interaktywnych wizualizacji i zdjęć produktów, przeznaczonych dla wsparcia marketingu i sprzedaży.

Dzięki KeyShot można w łatwiejszy i szybszy sposób tworzyć fotorealistyczne wizualizacje modeli 3D w formie statycznych wizualizacji, animacji czy interaktywnych modeli 3D. Narzędzie nie wymaga zaawansowanego sprzętu i jest proste w obsłudze. Współpracuje również z wieloma wiodącymi programami CAD, takimi jak 3ds Max czy SketchUp.
 

KeyShot – cena, dostępność

 
Nasz sklep oferuje dwie najnowsze wersje oprogramowania KeyShot – KeyShot Pro oraz KeyShot  VR. Obie posiadają roczną subskrypcję komercyjną na jedno stanowisko. Są kompatybilne z systemami Windows i Mac oraz dostępne w angielskiej wersji językowej.

Cena KeyShot zależy od wersji oprogramowania – szczegóły są dostępne przy konkretnych produktach, znajdujących się w naszej ofercie.
 

Możliwości oprogramowania KeyShot

 
Keyshot to oprogramowanie oferujące wiele innowacyjnych narzędzi, znacznie ułatwiających i przyspieszających renderowanie w czasie rzeczywistym. Jest pierwszą aplikacją, dzięki której można operować odbiciami i oświetleniem na tak zaawansowanym poziomie, dlatego pozwala na najlepsze efekty, jeśli chodzi o fotorealizm projektów. KeyShot jest przy tym prosty w obsłudze i pozwala zaledwie w kilku krokach stworzyć zdjęcie, które spełni wszystkie oczekiwania.

Do najważniejszych funkcji programu należą:
 • biblioteka online, dzięki której można łatwiej udostępniać i pobierać zasoby do aplikacji,
 • intuicyjne menu w formie wstążki, dzięki któremu ma się bardzo łatwy dostęp do najważniejszych narzędzi,
 • zakładka „ulubione”, na której można umieszczać najczęściej używane zasoby,
 • ulepszone wyświetlanie materiałów, dzięki któremu można dokładniej obejrzeć ich tekstury, cienie, załamania światła itp.,
 • duży wybór Tekstur Proceduralnych, pozwalających na realne odwzorowanie materiałów,
 • zaawansowany Edytor Obrazów, dzięki któremu można dopasować wygląd obrazu w trakcie renderowania,
 • duża wydajność, osiągnięta dzięki optymalizacji silnika KeyShot,
 • możliwość szybkiego dostosowania animacji,
 • automatyczne przełączanie kamery w animacji,
 • bardzo dokładne odwzorowanie geometrii przy modelowaniu,
 • ogromny wybór rodzaju oświetlenia, zależnego od daty, godziny i stopnia zamglenia,
 • dopasowywanie perspektywy w czasie rzeczywistym,
 • aktualizacja próbek kolorów Pantone,
 • aktualizacja tekstur Mold-Tech,
 • dostępność skórzanych materiałów Sorenson Leathers.
Więcej szczegółów o konkretnych wersjach oprogramowania KeyShot oraz ich wymaganiach sprzętowych można znaleźć po wybraniu danych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.
 

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij