KeyShot 10 HD

KeyShot 10 HD
4900,00 zł netto6027,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 24 stycznia 2022

Opis produktu

KeyShot 10 HD

 
KeyShot 10 HD to nowoczesny i w pełni profesjonalny program, który umożliwi Ci skuteczne renderowanie – stworzony przez firmę Luxion, cieszy się dużą popularnością wśród najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki aplikacji zyskasz najlepsze narzędzia, które umożliwią Ci fotorealistyczny rendering w czasie rzeczywistym wraz z wykorzystaniem wszystkich technologii wyświetlania faktur. Bez względu na to, jaka jest Twoje koncepcja, będziesz mógł ją zrealizować – KeyShot 10 łamie wszelkie bariery, jakie napotykają inne programy, pozwalając tworzyć najlepsze obrazy z modeli 3D.
 

Informacje o licencji Keyshot 10 HD

  • licencja dla 1 użytkownika - na 1 stanowisko
  • wersja komercyjna, bezterminowa, elektroniczna
  • platforma: Windows/Mac
  • język: angielski
  • licencja pochodzi od autoryzowanego dystrybutora LUXION w Polsce

KeyShot 10 jest pierwszą aplikacją, która pozwala na operowanie odbiciami oraz oświetleniem, które przypomina nie tyle program do renderingu, co fotografowania. Pracuje on z modelami 3D, stosuje rzeczywiste materiały, oświetlenia, a wykorzystując moc Twojego procesora, jest w stanie stworzyć w czasie rzeczywistym doskonałej jakości wizualizacje! Warto dodać, że jest on polecany również osobom początkującym i średniozaawansowanym - nie wymaga ani specjalistycznej wiedzy, ani profesjonalnego sprzętu. Tworzenie zdjęcia odbywa się w kilku krokach, a Ty w każdej chwili widzisz efekt pracy. Bez opóźnień lub czekania! Program pracuje zarówno na systemie Windows, jak i Mac OS


Jakie funkcje posiada KeyShot 10 HD?


KeyShot Cloud – program daje możliwość pobierania i dzielenie się ulubionymi zasobami, ponieważ udostępnia bibliotekę online. Udostępnij innym swoje pomysły i pobierz zasoby w bardzo prosty sposób – przez przeciągnięcie oraz upuszczenie elementu do swojej biblioteki.

Ekran Powitalny – uzyskujesz błyskawiczny dostęp do aktualnych zadań i nowości programu. Po uruchomieniu programu zamiast nowego menu, zyskasz dostęp do ostatnio otwieranych scen, a z lewej strony okna sprawdzisz wszelkie nowości oraz wybrane elementy KeyShot Cloud.

Wstążka – nowe menu zapewnia błyskawiczny dostęp do najbardziej popularnych narzędzi i preferencji. Dzięki wstążce zyskujesz możliwość łatwego ustawienia liczby używanych rdzeni procesora, przełączania zestawów scen oraz kontrolowania kamery. Dodatkowo zyskasz szybki dostęp do materiałów, edytora HDRI, trybu NURBS, trybu wydajności i kreatora KeyShotVR.

Zakładka Ulubione – dzięki niej użytkownik ma możliwość stworzenia kolekcji i uzyskania błyskawicznego dostępu do swoich ulubionych zasobów. Okna zlokalizowane w Bibliotece pozwoli dodatkowo na stworzenie kolekcji zasobów dla scen, które tworzą użytkownicy.

Wyświetlanie materiałów – program umożliwia ponowne oglądanie materiałów, jeszcze przed dodaniem ich do modelu. Jest to ulepszone względem poprzednich wersji – pozwala dokładnie przyjrzeć się teksturom, przeźroczystości, załamaniom, odbiciom oraz cieniom.

Duplikowanie – duplikowanie części bez zwiększenia rozmiaru pliku jest teraz możliwe – występuje w formie narzędzia Wzoru. Kopię możesz potraktować odrębnie dla szybkiego edytowania albo dodawania materiału. Możesz też zaktualizować wszystkie jednocześnie – w wybranej przez siebie chwili.

Zachowaj Tekstury i Etykiety – możesz zmieniać materiały, zachowując jednocześnie etykiety oraz tekstury. Dzięki prostej funkcji możesz zachowywać tekstury i etykiety, w trakcie przypisywania materiałów z biblioteki do części.

Nowe Tekstury Proceduralne - jeszcze większa liczba dostępnych tekstur, które pozwolą uzyskać znakomity wygląd części. Do KeyShot dodano siedem nowych tekstur proceduralnych – są wśród nich Szczotkowanie, Struktura komórkowa, Splot Tkaniny, Gradient Kolorów, Splot Włókna i Szkic.

Edytor Obrazów – możesz dopasować wygląd obrazu w trakcie renderowania, edytując ekspozycję, kolory i dodając efekty. Możesz też zapisać i kontynuować, aby stworzyć kolejne wersje obrazu.

Wydajność – program jest szybszy, niż dotychczas – nie tylko podczas renderowania i tworzenia animacji. Od teraz nawet praca z dużymi scenami została przyspieszona do 125%!

Animacja Zanikania – możesz tworzyć animację, która zmienia poziom przeźroczystości elementu, określając zakres zmiany. To Ty dopasowujesz opcję przeźroczystość części lub grup części, co pozwala cieszyć się nową animacją zanikania.

Motion Blur - KeyShot Motion Blur pozwala na rzeczywisty podgląd ruchu dodanego do modeli - wszędzie tam, gdzie ruch jest rozmyty.

Właściwości Animacji - dostosuj szybciej swoją animację. Nowe okno Właściwości zlokalizowane jest na osi czasu animacji, gdy jest ona wybrana. Właściwości animacji wyświetlają ustawienia dostępne dla wszystkich typów Animacji.

Zmiana kamery w Animacji – możesz przełączać kamery w animacji w sposób automatyczny, co pozwoli Ci w prosty sposób zmieniać np. kąt patrzenia. I to bez konieczności łączenia ze sobą osobnych animacji!

NURBS Śledzenie promieni (Pro) - Import danych NURBS z ulubionego systemu modelowania pozwala teraz dokładniej odwzorowywać geometrę z gładszymi krawędziami. Dzięki temu możliwe jest uzyskiwanie jeszcze lepszych wizualizacji.

System Sun & Sky (Pro) – dzięki nowemu systemowi Sun & Sky masz możliwość automatycznego tworzenia odwzorowania oświetlenia w danym punkcie geograficznym. Co więcej, możesz ustawiać wiele elementów, w tym lokalizacji razem z wyborem dnia, godziny i stopnia zamglenia - dzięki temu stworzysz nielimitowane ilości scenariuszy pory dnia.

Dopasowywanie Perspektywy (Pro) – masz możliwość dopasowania perspektywy w czasie rzeczywistym, co ułatwi proces dopasowania modelu do tła. KeyShot pozwala na dwupunktowe lub trzypunktowe dopasowane perspektywy bezpośrednio w oknie podglądu czasu rzeczywistego – i to za pomocą prostych kierunkowych linii pomocniczych

Zestawy scen (Pro) – dzięki tej funkcji wszystkie Twoje sceny znajdują się w jednym miejscu, a Ty możesz korzystać z różnych ustawień lub kamer. Wszystkie widoki w jednym pliku? Teraz to możliwe. Co więcej, masz możliwość aktywowania lub deaktywowania części, zmieniania kamery i ustawienia, a następnie przeglądania wyników za pomocą skrótu klawiszowego.

Format zapisu ZPR/STL (Pro) - wsparcie dla najbardziej popularnych plików wejściowych drukarek 3D. Z możliwością tworzenia zarówno plików STL jak i ZPR, jesteś o krok bliżej od fizycznego modelu.

Edytor HDRI (Pro) - edytor HDRI czasu rzeczywistego, dzięki któremu dopasujesz opcje HDRI oraz oświetlenia (również najnowszy system Sun & Sky do tworzenia odwzorowania oświetlenia w danym punkcie geograficznym. Edytor HDRI jest dostępny z wszystkimi licencjami KeyShot Pro.


Dodatkowe funkcje:


Interfejs użytkownika – dzięki uproszczonemu interfejsowi, masz szybki i łatwy dostęp do różnych obszarów - Projektu, Biblioteki, Animacji oraz okna KeyShot Cloud

Ułożenie okien - okna Projektu i Biblioteki mogą teraz zostać nałożone na siebie lub ułożone obok - możliwa jest także opcja dokowania okna poprzez dwukrotne kliknięcie tytułu okna.

Geometria jednym kliknięciem – zyskujesz dostęp do nowego menu Edycji z opcjami geometrii. Dzięki temu w prosty sposób umieścisz modele znajdujące się w zasobach KeyShot 5 w menu Dodaj geometrię.

Ustawienia jednostki sceny - po wyborze opcji Ustaw jednostki sceny z menu Edycja, pojawi się nowe okno aby potwierdzić zmianę i wybrać czy jednostki mają zostać przekonwertowane czy skorelowane.

Kolory Pantone - próbki kolorów Pantone są aktualizowane z Pantone.

Tekstury Mold-tech - Tekstury Mold-Tech są teraz aktualizowane i dostępne w KeyShot Cloud.

Sørenson Leathers - KeyShot to nowoczesne, unikalne oprogramowanie, które reprezentuje całą linię skórzanych materiałów Sorenson Leathers, dostępnych w KeyShot Cloud.

Karty Projektu i Biblioteki – dzięki kliknięciu prawym klawiszem myszy na zakładce możesz włączyć lub wyłączyć teksty lub ikony, a także dopasować je do szerokości okna.


KeyShot 10 HD działa na systemie Windows 8 lub 10 oraz mac OS 10.13 High Sierra lub nowszym. Pełną listę wymagań sprzętowych sprawdzisz tutaj a porównanie wersji PRO I HD tutaj.

 

 

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij