Kaspersky Internet Security 2013 PL - 10PC/24M

Kaspersky Internet Security 2013 PL - 10PC/24M
780,00 zł netto959,40 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Bezpieczeństwo w Internecie - ochrona przed wszystkimi zagrożeniami
W Twoim komputerze znajdują się bezcenne zdjęcia, muzyka, dokumenty i dane osobowe. Jest to także wartościowe narzędzie do przeglądania zasobów internetu. Nikt nie ma ochoty poświęcać długich godzin na konfigurowanie i ciągłą obsługę rozwiązania chroniącego komputer. Mimo tego użytkownicy chcą mieć świadomość, że są zabezpieczeni przed coraz bardziej złożonymi zagrożeniami, które można napotkać w internecie. Dlatego tak istotne jest posiadanie rozwiązania, które zapewni rygorystyczną ochronę plików i tożsamości użytkownika przed atakami komputerowych przestępców i najnowszych rodzajów złośliwego oprogramowania.

Bezpieczeństwo w Internecie — teraz lepiej i łatwiej
Program Kaspersky Internet Security 2013 działa w tle i zapewnia Twojemu komputerowi zaawansowane technologie ochrony, które skuteczniej zabezpieczą Ciebie, Twoje dzieci i Twój komputer przed najnowszymi lub dopiero powstającymi zagrożeniami. Znaczny stopień automatyzacji programu Kaspersky Internet Security 2013 sprawia, że nie musisz już martwić się o bezpieczeństwo systemu. Nie trzeba być ekspertem od zabezpieczeń, żeby uzyskać ochronę najwyższej klasy.

ZALETY

Chroni przed wszystkimi wirusami i zagrożeniami z Internetu
Połączenie funkcji opartych na technologii chmury z zaawansowanymi rozwiązaniami działającymi lokalnie na komputerze sprawia, że program Kaspersky Internet Security 2013 jest w stanie zapewnić skuteczną ochronę przed coraz bardziej złożonymi zagrożeniami. Możesz swobodnie korzystać z internetu, a rozwiązanie firmy Kaspersky będzie czuwać nad bezpieczeństwem Twojego komputera, Twoich dzieci i Twoim.

Rozwiązanie Kaspersky Internet Security 2013 oferuje wszystkie funkcje programu Kaspersky Anti-Virus 2013 uzupełnione o szereg nowatorskich technologii, które odgrywają kluczową rolę w procesie ochrony przed wyrafinowanymi zagrożeniami z internetu. Dzięki wyjątkowym funkcjom, takim jak Bezpieczne pieniądze, Bezpieczne wprowadzanie informacji i innym, program Kaspersky Internet Security 2013 może zapewnia skuteczną ochronę, gdy korzystasz z wszystkich możliwości internetu.

Wykrywa nowe, dopiero powstające i nieznane zagrożenia
Oparta na chmurze usługa Kaspersky Security Network gromadzi dane z milionów systemów, które należą do korzystających z niej użytkowników z całego świata. Zgromadzone informacje umożliwiają obronę przed atakami najnowszych wirusów i złośliwych programów. Potencjalne zagrożenia są na bieżąco monitorowane i analizowane, a niebezpieczne działania mogą zostać całkowicie zablokowane, zanim zdążą przynieść jakąkolwiek szkodę.

Rozpoznaje witryny budzące podejrzenia i wyłudzające informacje
W programie zastosowano zaawansowane rozwiązania do zwalczania phishingu, które proaktywnie wykrywają fałszywe adresy URL i korzystają z gromadzonych na bieżąco informacji z chmury, pomagając uchronić użytkownika przed witrynami mogącymi wyłudzić cenne dane. Funkcja URL Advisor uzupełnia ponadto kolorowymi znacznikami wszystkie łącza do stron internetowych, informując w ten sposób użytkownika o poziomie zagrożenia, jakie kryje się za danym łączem i na kolejnych stronach.

Zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa w trakcie zakupów online i korzystania z bankowości internetowej
Kaspersky Internet Security wyposażone jest w dodatkowe zabezpieczenia pomagające w ochronie informacji podczas transakcji online. Stopień ochrony wzrósł teraz dzięki wprowadzeniu wyjątkowej technologii Bezpieczne pieniądze. Bezpieczne pieniądze to funkcja, która automatycznie sprawdza, czy odwiedzana witryna jest bezpieczna. Pozwala ona ponadto otworzyć witrynę w specjalnym trybie chronionym, aby numer Twojej karty kredytowej i inne informacje osobiste nie wpadły w ręce cyberzłodziei.

Chroni twoją prywatność i cyfrową tożsamość
Program Kaspersky Internet Security 2013 został wyposażony w bogaty wachlarz rozwiązań, których zadaniem jest ochrona Twojej prywatności i tożsamości. Wśród nich znajdują się dwie wyjątkowe funkcje zabezpieczające, które służą do wprowadzania informacji osobistych online:
 • Bezpieczne wprowadzanie informacji to nowa technologia firmy Kaspersky Lab. Uaktywnia się ona automatycznie po  otwarciu witryny banku lub serwisu płatności oraz podczas wpisywania hasła na jakiejkolwiek stronie WWW. Uniemożliwia to keyloggerom przechwycenie informacji wprowadzanych za pomocą klawiatury fizycznej.
 • Rozwiązanie Kaspersky Lab oferuje także udoskonaloną funkcję Klawiatura wirtualna, która pozwala użyć myszy do wprowadzania informacji związanych z bankowością online. W ten sposób zabezpiecza ona wpisywane dane przedwyśledzeniem i kradzieżą przez keyloggery, hakerów i złodziei tożsamości.
Bezpieczeństwo Twoich dzieci i odpowiedzialność
O bezpieczeństwo Twoich dzieci dbają nagradzane funkcje ochrony, które jednocześnie pozwalają lepiej kontrolować sposób, w jaki dzieci korzystają z komputera, internetu, aplikacji, gier oraz stron internetowych. Możesz zablokować lub ograniczyć możliwość komunikowania się dzieci przez komunikatory i serwisy społecznościowe lub rejestrować przebieg takiej komunikacji, a także zablokować możliwość przesyłania prywatnych danych w rodzaju numerów telefonu i kart kredytowych.

Zapobiega wykorzystaniu luk w zabezpieczeniach komputera przez złośliwe programy
Komputerowi kryminaliści i złośliwe programy mogą znaleźć drogę do komputera, jeśli luki w zabezpieczeniach systemu i aplikacji nie zostały usunięte poprzez instalację najnowszych poprawek. Działanie programu Kaspersky Internet Security 2013 nie ogranicza się do skanowania w poszukiwaniu zabezpieczeń — dodatkowo analizuje on i kontroluje działania
oprogramowania zawierającego luki, by nie mogło wyrządzić żadnych szkód.

Automatyczne pobieranie i instalacja — oszczędność czasu i wysiłku
Instalowanie programu wiąże się teraz z mniejszą liczbą czynności wykonywanych ręcznie. Gdy program zostanie po raz pierwszy pobrany z naszej witryny, samodzielnie sprawdza dostępność najnowszej wersji, w razie potrzeby usuwa istniejące złośliwe programy i rozpoczyna instalację.

GŁÓWNE FUNKCJE
Nowość! Funkcja „Bezpieczne pieniądze" dodatkowo zabezpiecza przebieg zakupów i transakcji bankowych online Rozwiązanie Kaspersky Internet Security zawsze zapewniało ochronę transakcji online. Najnowsza wersja oferuje dodatkowo unikatową funkcję Bezpieczne pieniądze, która przy każdej próbie zalogowania się do witryny internetowej banku, serwisu płatności lub witryny sklepu internetowego wykonuje następujące operacje:
 • Porównuje URL witryny z bazą danych adresów bezpiecznych witryn.
 • Sprawdza certyfikat użyty do zestawienia bezpiecznego połączenia, aby nie doszło doukradkowego przejścia z żądanej witryny do sfałszowanego zasobu internetowego.
 • Sprawdza, czy w systemie operacyjnym komputera nie występują luki zabezpieczeńzwiązane z bankowością online.
 • Automatycznie proponuje otwarcie witryny w trybie Bezpieczne pieniądze, co zwiększa stopień ochrony przed kradzieżą danych osobowych i finansowych. W ten sposób zaawansowane technologie Kaspersky Lab zapewniają ochronę zawsze — gdy jesteś online i robisz zakupy, logujesz się bo banku i korzystasz z innych możliwości internetu.
Nowość! Funkcja „Bezpieczne wprowadzanie z klawiatury"
Aby zabezpieczyć użytkowników przed keyloggerami, które mogą rejestrować naciśnięcia klawiszy podczas wprowadzania numeru karty kredytowej i innych informacji poufnych, w rozwiązaniu Kaspersky Internet Security 2013 znalazła się nowa funkcja o nazwie Bezpieczne wprowadzanie informacji. Funkcja ta uruchamia się automatycznie w chwili otwarcia witryny banku, serwisu płatności lub wprowadzenia hasła na dowolnej stronie internetowej. Dzięki temu keyloggery nie mają dostępu do Twoich danych.

Kontrola Systemu
Nawet jeśli nieznany złośliwy program przedostanie się do komputera, unikatowa funkcja Kontrola systemu opracowana przez Kaspersky Lab wykryje niebezpieczne zachowanie i zapewni szansę na cofnięcie większości szkodliwych działań.

Udoskonalenie! Kontrola rodzicielska
Nowy mechanizm kontroli rodzicielskiej zapewnia lepsze funkcje ochrony dzieci korzystających z komputera. Program Kaspersky Internet Security 2013 pozwala skuteczniej kontrolować sposób korzystania przez dzieci z komputera oraz Internetu i zapewnia bardziej niezawodne filtrowanie witryn zawierających nieodpowiednie treści.

Udoskonalenie! Nowy moduł antyspamowy
W programie Kaspersky Internet Security 2013 zastosowano nowy, doskonalszy moduł antyspamowy. Pozwala on skuteczniej filtrować niechciane wiadomości i może przygotowywać bardziej szczegółowe raporty na temat niechcianej korespondencji elektronicznej.

Udoskonalenie! Lepsza ochrona przed wyłudzaniem informacji
Zastosowanie nowego mechanizmu ochrony pozwala skuteczniej bronić się przed internetowymioszustami, którzy starają się zdobyć dostęp do Twoich danych osobowych.

Nowość! Automatyczne zapobieganie wykorzystaniu luk
Nawet jeśli system i aplikacje komputera nie zostały zaktualizowane przez instalację najnowszych poprawek, program Kaspersky Internet Security 2013 może zapobiec wykorzystaniu luk w zabezpieczeniach poprzez:
 • kontrolę uruchamiania plików wykonywalnych z poziomu aplikacji, które zawierają luki;
 • analizę zachowania plików wykonywalnych pod kątem wszelkich podobieństw do złośliwych programów;
 • ograniczenie działań, które mogą wykonywać aplikacje zawierające luki.
Udoskonalenie! Minimalny wpływ na wydajność komputera w większości zastosowań
Program Kaspersky Internet Security 2013 opracowano tak, by wywierał jak najmniejszy wpływ nadziałanie sieci, instalowanie programów oraz uruchamianie przeglądarek internetowych i innych aplikacji. Dodatkowo wyposażono go w specjalny Tryb Gracza, zapewniający możliwość nieprzerwanej zabawy bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.

Udoskonalenie! Zoptymalizowane bazy danych wirusów
Dzięki dostarczanym z chmury informacjom na temat zwalczania wirusów znacznemu zmniejszeniu uległ rozmiar antywirusowej bazy danych przechowywanej na komputerze. Pozwoliło to osiągnąć lepszą wydajność działania i skrócenie czasu trwania instalacji i aktualizacji.

Nowość! Dłuższa praca na baterii
W przypadku zainstalowania na laptopie korzystającym z energii akumulatora program Kaspersky Internet Security 2013 automatycznie redukuje zużycie zasobów, aby laptop mógł pracować jak najdłużej bez doładowania.

Udoskonalenie! Łatwy w użyciu interfejs
Interfejs został zaprojektowany w sposób pozwalający na zwiększenie wydajności i łatwości użytkowania programu podczas wykonywania szeregu typowych czynności, takich jak rozpoczynanie skanowania czy rozwiązywanie problemów.

Udoskonalenie! Szybkie uruchamianie funkcji Wirtualna klawiatura
Funkcja Klawiatura wirtualna pozwala użyć myszy do wprowadzania informacji związanych z bankowością online. W ten sposób Twoje dane będą zabezpieczone przed wyśledzeniem i kradzieżą przez keyloggery, hakerów i złodziei toższamości. Program Kaspersky Internet Security 2013 umożliwia teraz szybkie uruchamianie klawiatury wirtualnej z poziomu przeglądarki WWW.

Wymagania systemowe:
 • Microsoft Windows XP Home Edition/Professional/Professional x64 (Service Pack 2 lub nowszy)
 • Procesor: 800 MHz lub szybszy
 • 512 MB dostępnej pamięci RAM

 • Microsoft Windows Vista Home Basic/Home Premium/Business/Enterprise/Ultimate (wersje 32/64-bitowe) (Service Pack 1)
 • Microsoft Windows 7 Starter/Home Basic/Home Premium/Professional/Ultimate   (wersje 32/64-bitowe) 
 • Procesor: 1 GHz lub szybszy
 • 1 GB dostępnej pamięci RAM (wersje 32-bitowe) lub 2 GB dostępnej pamięci RAM (wersje 64-bitowe)

 • Microsoft Windows 8 (wersje 32/64-bitowe)
 • Procesor: 1 GHz lub szybszy
 • 1 GB dostępnej pamięci RAM (wersje 32-bitowe) lub 2 GB dostępnej pamięci RAM (wersje 64-bitowe)
*Niektóre funkcje produktu mogą działać tylko w systemach operacyjnych w wersji 32-bitowej

Wymagane dla wszystkich instalacji
 • Około 480 MB wolnego miejsca na dysku twardym (zależnie od wielkości bazy danych oprogramowania antywirusowego)
 • Napęd CD/DVD — do instalowania oprogramowania z płyty CD ROM
 • Mysz komputerowa
 • Połączenie z Internetem — do aktywacji produktu
 • Program Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy
 • Microsoft Windows Installer w wersji 3.0 lub nowszy
Wymagania sprzętowe dla netbooków
 • Procesor: Intel Atom 1,6 GHz
 • RAM: 1 GB DDR2
 • Dysk twardy: 160 GB
 • Karta graficzna: Intel GMA950
 • Ekran: 10,1", 1024 x 600, panoramiczny
 • System operacyjny: Microsoft Windows XP Home Edition

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij