Kaspersky Anti-Virus 2013 PL 2 Users - 24 miesiące

Kaspersky Anti-Virus 2013 PL 2 Users - 24 miesiące
147,64 zł netto181,60 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Ochrona, wydajność, brak zmartwień — kwintesencja programu antywirusowego
Każdego dnia pojawia się 125 000 nowych złośliwych programów, więc ochrona antywirusowa przestała być luksusem. Dziś jest to konieczność. Twój komputer potrzebuje skutecznej tarczy antywirusowej, a Ty zasługujesz na rozwiązanie, którym będzie łatwo zarządzać. Renomowany program antywirusowy to podstawa ochrony komputera.

Kaspersky Anti-Virus 2013 udostępnia kluczowe technologie ochrony antywirusowej w formie produktu, który można łatwo pobrać, zainstalować i uruchomić. Kaspersky Anti-Virus 2013 działa w tle i chroni komputer przed wirusami, programami szpiegującymi, końmi trojańskimi, rootkitami i innymi zagrożeniami, nie wpływając znacząco na jego

ZALETY

Chroni przed wszystkimi wirusami
Połączenie funkcji opartych na technologii chmury z działającymi na komputerze zaawansowanymi rozwiązaniami zabezpieczeń sprawia, że program Kaspersky Anti-Virus 2013 jest w stanie zapewnić niezbędną ochronę przed współczesnymi zagrożeniami.

Wykrywa nowe, dopiero powstające i nieznane zagrożenia
Oparta na chmurze usługa Kaspersky Security Network gromadzi dane z milionów systemów, które należą do korzystających z niej użytkowników z całego świata. Zgromadzone informacje umożliwiają obronę przed atakami najnowszych wirusów i złośliwych programów. Potencjalne zagrożenia są na bieżąco monitorowane i analizowane, a niebezpieczne działania mogą zostać całkowicie zablokowane, zanim zdążą przynieść jakąkolwiek szkodę.

Rozpoznaje witryny budzące podejrzenia i wyłudzające informacje
W programie zastosowano zaawansowane rozwiązania do zwalczania phishingu, które proaktywnie wykrywają fałszywe adresy URL i korzystają z gromadzonych na bieżąco informacji z chmury, pomagając uchronić użytkownika przed witrynami mogącymi wyłudzić cenne dane. Funkcja URL Advisor uzupełnia ponadto kolorowymi znacznikami wszystkie łącza do stron
internetowych, informując w ten sposób użytkownika o poziomie zagrożenia, jakie kryje się za danym łączem i na kolejnych stronach.

Zapobiega wykorzystaniu luk w zabezpieczeniach komputera przez złośliwe programy
Cyberprzestępcy i złośliwe programy mogą znaleźć drogę do komputera, jeśli luki w zabezpieczeniach systemu i aplikacji nie zostały usunięte poprzez instalację najnowszych poprawek. Działanie programu Kaspersky Anti-Virus 2013 nie ogranicza się do skanowania w poszukiwaniu zabezpieczeń — dodatkowo analizuje on i kontroluje działania oprogramowania zawierającego luki, by nie mogło wyrządzić żadnych szkód.

Automatyczne pobieranie i instalacja — oszczędność czasu i wysiłku
Instalowanie programu wiąże się teraz z mniejszą liczbą czynności wykonywanych ręcznie. Gdy program zostanie po raz pierwszy pobrany z naszej witryny, samodzielnie sprawdza dostępność najnowszej wersji, w razie potrzeby usuwa istniejące złośliwe programy i rozpoczyna instalację.

GŁÓWNE FUNKCJE

Kontrola systemu
Nawet jeśli nieznany złośliwy program przedostanie się do komputera, funkcja Kontrola systemu opracowana przez Kaspersky Lab wykryje niebezpieczne zachowanie i zapewni szansę na cofnięcie większości szkodliwych działań.

Udoskonalenie! Lepsza ochrona przed wyłudzaniem informacji
Zastosowanie nowego mechanizmu ochrony pozwala skuteczniej bronić się przed internetowymi oszustami, którzy starają się zdobyć dostęp do Twoich danych osobowych.

Nowość! Automatyczne zapobieganie wykorzystaniu luk
Nawet jeśli system i aplikacje komputera nie zostały zaktualizowane przez instalację najnowszych poprawek, program Kaspersky Anti-Virus może zapobiec wykorzystaniu luk w zabezpieczeniach poprzez:
 • kontrolę uruchamiania plików wykonywalnych z poziomu aplikacji, które zawierają luki;
 • analizę zachowania plików wykonywalnych pod kątem wszelkich podobieństw do złośliwych programów;
 • ograniczenie działań, które mogą wykonywać aplikacje zawierające luki.
Udoskonalenie! Minimalny wpływ na wydajność komputera w większości zastosowań
Program Kaspersky Anti-Virus opracowano tak, by wywierał jak najmniejszy wpływ na działanie sieci, instalowanie programów oraz uruchamianie przeglądarek internetowych i innych aplikacji. Dodatkowo wyposażono go w specjalny Tryb gracza, zapewniający możliwość nieprzerwanej zabawy bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.

Udoskonalenie! Zoptymalizowane bazy danych wirusów
Dzięki dostarczanym z chmury informacjom na temat zwalczania wirusów znacznemu zmniejszeniu uległ rozmiar bazy danych wirusów przechowywanej na komputerze. Pozwoliło to osiągnąć lepszą wydajność działania i skrócenie czasu trwania instalacji i aktualizacji.

Nowość! Wolniejsze wyczerpywanie baterii
W przypadku zainstalowania na laptopie korzystającym z energii baterii program Kaspersky Anti- Virus automatycznie redukuje zużycie zasobów, aby laptop mógł pracować jak najdłużej bez doładowania.

Udoskonalenie! Łatwy w użyciu interfejs
Okno głównego interfejsu zostało zaprojektowane w sposób pozwalający na zwiększenie wydajności i łatwości użycia programu podczas wykonywania szeregu typowych czynności, takich jak rozpoczynanie skanowania czy rozwiązywanie problemów.

Klawiatura wirtualna
Klawiatura wirtualna pozwala użyć myszy do wprowadzania informacji związanych z bankowością online. W ten sposób twoje dane są zabezpieczone przed wyśledzeniem i kradzieżą przez keyloggery, hakerów i złodziei tożsamości.

Wymagania systemowe:
 • Microsoft Windows XP Home Edition/Professional/Professional x64 (Service Pack 2 lub nowszy)
 • Procesor: 800 MHz lub szybszy
 • 512 MB dostępnej pamięci RAM

 • Microsoft Windows Vista Home Basic/Premium/Business/Enterprise/Ultimate (wersje 32/64-bitowe) (Service Pack 1)
 • Microsoft Windows 7 Starter/Home Basic/Home Premium/Professional/Ultimate (wersje 32/64-bitowe)
 • Procesor: 1 GHz lub szybszy
 • 1 GB dostępnej pamięci RAM (wersje 32-bitowe) lub 2 GB (wersje 64-bitowe)

 • Microsoft Windows 8 (wersje 32/64-bitowe)
 • Procesor: 1 GHz lub szybszy
 • 1 GB dostępnej pamięci RAM (wersje 32-bitowe) lub 2 GB (wersje 64-bitowe)
Niektóre funkcje produktu mogą działać tylko w systemach operacyjnych w wersji X32

Wymagane dla wszystkich instalacji
 • Około 480 MB wolnego miejsca na dysku twardym (zależnie od wielkości bazy danych oprogramowania antywirusowego)
 • Napęd CD/DVD — do instalowania oprogramowania z płyty CD ROM
 • Mysz komputerowa
 • Połączenie z internetem — do aktywacji produktu
 • Program Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy
 • Microsoft Windows Installer w wersji 3.0 lub nowszy
Wymagania sprzętowe dla netbooków
 • Procesor: Intel Atom 1,6 GHz
 • RAM: 1 GB DDR2
 • Dysk twardy: 160 GB
 • Karta graficzna: Intel GMA950
 • Ekran: 10,1", 1024 x 600, panoramiczny
 • System operacyjny: Microsoft Windows XP Home Edition

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij