KaliBronek - licencja wieczysta przenośna USB

KaliBronek - licencja wieczysta przenośna USB
2799,00 zł netto3442,77 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 5 czerwca 2023

Opis produktu

Kalibronek - licencja wieczysta przenośna USB


KaliBronek to jedno z najlepszych rozwiązań do kalibracji rastrów. Program oferuje precyzyjne wpasowanie zeskanowanych podkładów (map, rysunków, planów) do rysunku wektorowego.


Dla kogo jest przeznaczony Kalibronek ?


Idealny dla geodetów i kartografów wykonujących mapy wektorowo-rastrowe i wektorowe, oraz dla projektantów, architektów, używających zeskanowanych map jako podkładu w procesie tworzenia dokumentacji projektowej.

Zastosowane algorytmy transformacji pozwalają nie tylko na usunięcie zniekształceń geometrycznych powstałych w procesie skanowania, lecz umożliwiają również całkowite zdeformowanie obrazu rastrowego z uwzględnieniem wielu punktów dostosowania.


Poznaj funkcje programu Kalibronek


Zawiera szereg opcji pozwalających na diagnozowanie dokładności wpasowania rastra, z możliwością wyszukiwania największych odchyłek, po znalezieniu zbyt dużej odchyłki można zmienić pojedynczy punkt łączny bez konieczności ponownego wskazywania pozostałych punktów.

Program wyposażony jest w narzędzia wspomagające wpasowanie na siatkę krzyży mapy zasadniczej lub innej, z możliwością automatycznego obliczenia docelowych współrzędnych arkusza na podstawie godła mapy.

Obsługuje obrazy czarno-białe, w odcieniach szarości i kolorowe.

Program zawiera również podstawowe narzędzia edycyjne umożliwiające przycięcie, wycięcie fragmentu, wykonanie inwersji rastra oraz odszumianie.


Jakie są dostępne licencje Kalibronek ?

 
W ofercie programów Kalibronek dostępna jest licencja przeznaczona na jedno urządzenie oraz licencja umożliwiająca pracę na kilku stanowiskach/urządzeniach - licencja przenośna (USB). Z programu możesz korzystać przez określony czas lub bezterminowo w zależności od wyboru wariantu.

UWAGA: Licencja przenośna dla programu KaliBronek pozwala na niejednoczesne korzystanie z programu KaliBronek na wielu stanowiskach komputerowych. Do używania licencji przenośnej potrzebny jest pendrive.


Cena Kalibronek


Cena Kalibronek jest atrakcyjna, to jednorazowa opłata za wybrany wariant czasowy lub bezterminowy.

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij