KaliBronek - licencja roczna

KaliBronek - licencja roczna
575,00 zł netto707,25 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Kalibronek - licencja czasowa na 1 rok


KaliBronek to jedno z najlepszych rozwiązań do kalibracji rastrów. Program oferuje precyzyjne wpasowanie zeskanowanych podkładów (map, rysunków, planów) do rysunku wektorowego.


Dla kogo jest przeznaczony Kalibronek ?


Idealny dla geodetów i kartografów wykonujących mapy wektorowo-rastrowe i wektorowe, oraz dla projektantów, architektów, używających zeskanowanych map jako podkładu w procesie tworzenia dokumentacji projektowej.

Zastosowane algorytmy transformacji pozwalają nie tylko na usunięcie zniekształceń geometrycznych powstałych w procesie skanowania, lecz umożliwiają również całkowite zdeformowanie obrazu rastrowego z uwzględnieniem wielu punktów dostosowania.


Poznaj funkcje programu Kalibronek


Zawiera szereg opcji pozwalających na diagnozowanie dokładności wpasowania rastra, z możliwością wyszukiwania największych odchyłek, po znalezieniu zbyt dużej odchyłki można zmienić pojedynczy punkt łączny bez konieczności ponownego wskazywania pozostałych punktów.

Program wyposażony jest w narzędzia wspomagające wpasowanie na siatkę krzyży mapy zasadniczej lub innej, z możliwością automatycznego obliczenia docelowych współrzędnych arkusza na podstawie godła mapy.

Obsługuje obrazy czarno-białe, w odcieniach szarości i kolorowe.

Program zawiera również podstawowe narzędzia edycyjne umożliwiające przycięcie, wycięcie fragmentu, wykonanie inwersji rastra oraz odszumianie.


Jakie są dostępne licencje Kalibronek ?

 
W ofercie programów Kalibronek dostępna jest licencja przeznaczona na jedno urządzenie oraz licencja umożliwiająca pracę na kilku stanowiskach/urządzeniach - licencja przenośna (USB). Z programu możesz korzystać przez określony czas lub bezterminowo w zależności od wyboru wariantu.

UWAGA: Licencja przenośna dla programu KaliBronek pozwala na niejednoczesne korzystanie z programu KaliBronek na wielu stanowiskach komputerowych. Do używania licencji przenośnej potrzebny jest pendrive.


Cena Kalibronek


Cena Kalibronek jest atrakcyjna, to jednorazowa opłata za wybrany wariant czasowy lub bezterminowy.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij