IRender nXt

IRender nXt
1971,15 zł netto2424,51 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

IRender nXt to całkowicie zintegrowany silnik renderujący dla SketchUp oparty jest na zupełnie nowej technologii, opracowanej przez Robert McNeel and Associates. IRender nXt zapewnia wyjątkową równowagę pomiędzy realizmem obrazu, łatwością konfiguracji oraz szybkimi rezultatami osiąganymi przez projektantów.

Realizm

Wyjątkowy realizm jest kluczem do łatwego zrozumienia projektów od koncepcji po detale. Nowa technologia IRender nXt sprawia, że prezentacje projektu i materiały marketingowe stają się bardziej realistyczne.

Łatwość obsługi

Nie trzeba być  maniakiem renderingu, by wygenerować imponujące obrazy z IRender nXt. Program ten bowiem zapewnia wszystko, czego potrzebuje użytkownik, by działać szybko i sprawnie tj. scenariusze oświetlenia, bogatą bibliotekę materiałów oraz bibliotekę roślin. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników program oferuje dodatkowe funkcje.

Prędkość

Z uwagi na oszczędność czasu, IRender nXt daje wczesny obraz w krótkim czasie, dlatego użytkownik może natychmiast zdecydować o ewentualnych zmianach w obrazie, oświetleniu czy materiałach. Po dokonaniu ustawień, można zdecydować jak długo będzie trwała praca komputera. Najczęściej jest to tylko kilka minut, ale w niektórych przypadkach komputer może pracować całą noc. IRender nXt pozwala także na tzw. off processing na innych komputerach, podczas gdy własny sprzęt można wykorzystać do innych zadań.

Integracja

IRender nXt jest w pełni zintegrowany ze SketchUp. Model SketchUp widoczny na ekranie jest tym, co zostanie poddane procesowi renderowania – z takim samym widokiem, kolorami, materiałami itd. Renderowanie może odbywać się w rozmiarze obrazu SketchUp lub w dowolnej innej wielkości. IRender nXt działa wewnątrz SketchUp, wykorzystując jego geometrię, materiały, tekstury oraz pozycję słońca w celu tworzenia fotorealistycznego obrazu. Dla bardziej widowiskowego efektu aktywować można inne funkcje renderingu, takie jak odbicie, blask, rośliny i drzewa, a także wykorzystać program do tworzenia wysokiej jakości animacji. Gotowy, wyrenderowany obraz może być zapisany jako plik JPEG lub PNG.

Zapytaj o produkt

Blog

#zostańwdomu i pracuj zdalnie#zostańwdomu i pracuj zdalnie

Drodzy Klienci! Aktualna sytuacja związana z wirusem COVID-19 jest trudna dla każdego z nas. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i chrońmy swoich bliskich.

Czytaj więcej
3ds Max 2021 już dostępny!3ds Max 2021 już dostępny!

Narzędzia firmy Autodesk do pracy z grafiką 3D, w tym m.in. 3ds Max 2021 zostały udoskonalone i wzbogacone o kolejne nowości i rozszerzenia w zakresie wydajności i efektu końcowego.

Czytaj więcej
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij