GstarCAD

Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnego oprogramowania GstarCAD – jednego z wiodących programów do grafiki 2D i 3D. Jest to produkt posiadający wielu zwolenników ze względu na zaawansowane funkcje, pozwalające na łatwiejszą i szybszą pracę przy dużych możliwościach narzędzi, a także stosunkowo niską cenę na tle innych rozwiązań CAD. GstarCAD jest dedykowany przez wszystkim dla architektów, konstruktorów, mechaników, geodetów, elektryków i inżynierów ruchu. Zapewnia zgodność z formatami DWG i DXF.
 

GstarCAD – cena, dostępność

 
W naszej ofercie można znaleźć najnowszą wersję programu GstarCAD 2024, posiadającą wieczystą licencję. Dostępne są dwie wersje – Standard oraz Professional, również w polskiej wersji językowej. Ponadto oferujemy klucz sprzętowy USB do obu wersji oprogramowania, umożliwiający korzystanie z produktu na urządzeniach, do których zostanie on podpięty.

Cena GstarCAD 2024 jest zależna od wybranej wersji programu – w przypadku opcji Standard jest to 2139 zł netto, natomiast Professional – 2639 zł netto.

Tylko do końca marca otrzymasz bezpłatnie aktualzację do GstarCAD 2025 Standard lub GstarCAD 2025 Professional.
 

Możliwości oprogramowania GstarCAD

 
GstarCAD to zaawansowane, stabilne i szybkie narzędzie do tworzenia i edycji projektów 2D i 3D. Oferuje użytkownikom łatwą i intuicyjną obsługę, kompatybilność z wieloma środowiskami i ogromny wybór narzędzi, dzięki czemu pozwala na tworzenie dowolnych modeli i spełnia oczekiwania każdego projektanta.
Do największych zalet oprogramowania należą:
 • przystępna cena przy licencji wieczystej,
 • duża dostępność branżowych nakładek,
 • intuicyjny interfejs, zbliżony do środowiska AutoCAD, dzięki czemu obsługa programu jest prosta i nie wymaga dodatkowego szkolenia,
 • wiele innowacyjnych narzędzi, takich jak automatyczne warstwy, przyrost wartości atrybutu czy tabela powierzchni,
 • bloki dynamiczne, dzięki którym można łatwiej zarządzać bazą gotowych elementów,
 • możliwość łatwego przenoszenia licencji pomiędzy komputerami, np. z pomocą klucza sprzętowego,
 • możliwość przechowywania danych w chmurze, co ułatwia dostęp do projektu wszystkim związanym z nim osobom,
 • kompatybilność z formatami DWG i DXF,
 • ułatwienie pracy na rysunkach o dużym rozmiarze,
 • możliwość porównywania rysunków po wprowadzonych zmianach,
 • szybsza praca z plikami rastrowymi,
 • możliwość dodawania do projektu kodów QR oraz kodów kreskowych,
 • możliwość wczytywania obrazów z plików PDF,
 • kompatybilność z najpopularniejszymi wersjami systemu Windows oraz aplikacja mobilna, dostępna na iOS i Android.
W najnowszej wersji GstarCAD wprowadzono wiele przydatnych narzędzi, które dodatkowo poprawiają wydajność pracy i ułatwiają projektowanie 2D i 3D. Wśród nich znajduje się skala bieżącej rzutni, możliwość wywołania użytych wcześniej poleceń oraz import dodatkowych układów rysunków do zestawu arkuszy. Co więcej, program daje większe możliwości w zakresie przeciągania, kopiowania i wklejania obiektów do projektu. Nowością jest również polecenie WORKSPACE, dzięki któremu można w łatwiejszy sposób tworzyć, edytować i zapisywać obszary robocze, nad którymi się pracuje.
 

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij