GstarCAD 2024 Professional PL/ENG

GstarCAD 2024 Professional PL/ENG
2639,00 zł netto3245,97 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

GstarCAD 2024 Professional PL/ENG


GstarCAD 2024 to jeden z najlepszych programów do grafiki – zarówno w 2D, jak i 3D, który pomimo wielu lat obecności na rynku, wciąż stanowi alternatywę dla najnowocześniejszych rozwiązań CAD. Co więcej, liczba jego użytkowników wciąż się zwiększa – korzystają z niego zarówno jednoosobowe firmy projektowe, jak też wielkie korporacje z całego świata. Szczególnie polecany jest architektom, geodetom, mechanikom, konstruktorom, elektrykom, a nawet instalatorom – wszędzie sprawdzi się tak samo dobrze.


Z czego wynika popularność GstarCAD 2024?

 
Istnieje wiele powodów, dla których jest to program wybierany przez tak wiele osób. Przede wszystkim jego zaletą jest zgodność z formatem DWG, podobne środowisko i wsparcie dla znanych poleceń, stylów, wzorów czy skryptów, jakie są znane z programu AutoCAD. To jednak nie wszystko – GstarCAD jest w stu procentach profesjonalnym rozwiązaniem, dostępnym w bardzo przystępnej cenie – umożliwi skuteczną pracę bez względu na to, w jakiej dziedzinie się specjalizujesz. To praktyczne rozwiązania dla wszystkich osób, wymagających solidnego, stabilnego i błyskawicznie działającego narzędzia, które pozwoli na edycję dokumentacji projektowej.


Czym różni się wersja Professional 2024 od Standard 2024 ?

 
Wersja Professional różni się od wersji Standard dodatkowymi funkcjami umożliwiającymi edycję Bbloków dynamicznych oraz opcją edycji w trójwymiarze. Można edytować bryły, korzystać z funkcji wyciągnij/przekrój oraz ustawiać widoki rzutni i profili.
 

Główne cechy programu GstarCAD 2024 Professional:

 •     System kompatybilny z plikami DWG/DXF;
 •     Wieczysta licencja;
 •     Edytor bloków dynamicznych;
 •     Liczne branżowe nakładki;
 •     Łatwość przenoszenia licencji pomiędzy komputerami;
 •     Prosta i szybka praca z plikami rastrowymi;
 •     Wsparcie pracy z rysunkami o dużych rozmiarach;
 •     Możliwość przechowywania danych w chmurze;
 •     Menadżer zestawu arkuszy;
 •     Możliwość dodawania do rysunków kodów kreskowych i kodów QR;
 •     Możliwość wczytywania rysunków z plików PDF;
 •     Możliwość stosowania plików PDF jako podkładów;
 •     Polska i angielska wersja językowa;
 •     Aplikacja mobilna na systemy iOS i Android;
 •     Kompatybilność z systemami Win XP/Win Vista/Win7/Win8/Win10(32/64-bit).
   

Nowe i ulepszone funkcje zwiększające efektywność projektowania
 

Skala rzutni – Dzięki zastosowaniu polecenia VPSCALE w wierszu poleceń wyświetlona zostanie rzeczywista skala bieżącej rzutni i umożliwi jej weryfikację.

Ustawienia ukrytych wiadomości – Dzięki ustawieniom ukrytych wiadomości, możliwe jest wywołanie listy poleceń, które zostały wcześniej użyte oraz sprawdzenie, jakie operacje zostały wykonane.

Import układu jako arkusza – Najnowsza wersja GstarCAD pozwala zaimportować dodatkowe układy rysunków do pliku zestawu arkuszy za pomocą Menedżera zestawów arkuszy.

Przeciąganie obiektów – W GstarCAD 2021 będziesz w stanie intuicyjnie przesuwać, kopiować oraz wklejać blok każdego obiektu – wystarczy, że zaznaczysz konkretny obiekt prawym przyciskiem myszy i przeciągniesz go w odpowiednie miejsce.

Środowisko pracy – Polecenie WORKSPACE umożliwi Ci łatwe tworzenie, modyfikowanie oraz zapisywanie bieżących obszarów roboczych.
 


GstarCAD 2024 Pro cena


Cena GstarCAD 2024 Pro to jednorazowa opłata za licencję wieczystą - bezterminową. Zapraszamy do zakupu tego doskonałego programu w bardzo przystępnej cenie!

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij