GstarCAD 2023 Standard PL/ENG

GstarCAD 2023 Standard PL/ENG
2139,00 zł netto2630,97 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

GstarCAD 2023 Standard PL/ENG


GstarCAD 2023 to jeden z najlepszych programów do grafiki – zarówno w 2D, jak i 3D, który pomimo wielu lat obecności na rynku, wciąż stanowi alternatywę dla najnowocześniejszych rozwiązań CAD. Co więcej, liczba jego użytkowników wciąż się zwiększa – korzystają z niego zarówno jednoosobowe firmy projektowe, jak też wielkie korporacje z całego świata. Szczególnie polecany jest architektom, geodetom, mechanikom, konstruktorom, elektrykom, a nawet instalatorom – wszędzie sprawdzi się tak samo dobrze.


Z czego wynika popularność GstarCAD 2023?

Istnieje wiele powodów, dla których jest to program wybierany przez tak wiele osób. Przede wszystkim jego zaletą jest zgodność z formatem DWG, podobne środowisko i wsparcie dla znanych poleceń, stylów, wzorów czy skryptów, jakie są znane z programu AutoCAD. To jednak nie wszystko – GstarCAD jest w stu procentach profesjonalnym rozwiązaniem, dostępnym w bardzo przystępnej cenie – umożliwi skuteczną pracę bez względu na to, w jakiej dziedzinie się specjalizujesz. To praktyczne rozwiązania dla wszystkich osób, wymagających solidnego, stabilnego i błyskawicznie działającego narzędzia, które pozwoli na edycję dokumentacji projektowej.

Główne cechy programu GstarCAD 2023 Standard:
 •     System kompatybilny z  plikami DWG/DXF;
 •     Wieczysta licencja;
 •     Liczne branżowe nakładki;
 •     Łatwość przenoszenia licencji pomiędzy komputerami;
 •     Prosta i szybka praca z plikami rastrowymi;
 •     Wsparcie pracy z rysunkami o dużych rozmiarach;
 •     Możliwość przechowywania danych w chmurze;
 •     Menadżer zestawu arkuszy;
 •     Możliwość dodawania do rysunków kodów kreskowych i kodów QR;
 •     Możliwość wczytywania rysunków z plików PDF;
 •     Możliwość stosowania plików PDF jako podkładów;
 •     Polska i angielska wersja językowa;
 •     Aplikacja mobilna na systemy iOS i Android;
 •     Kompatybilność z systemami Win XP/Win Vista/Win7/Win8/Win10(32/64-bit).


Nowe i ulepszone funkcje zwiększające efektywność projektowania

Skala rzutni – Dzięki zastosowaniu polecenia VPSCALE w wierszu poleceń wyświetlona zostanie rzeczywista skala bieżącej rzutni i umożliwi jej weryfikację.

Ustawienia ukrytych wiadomości – Dzięki ustawieniom ukrytych wiadomości, możliwe jest wywołanie listy poleceń, które zostały wcześniej użyte oraz sprawdzenie, jakie operacje zostały wykonane.

Import układu jako arkusza – Najnowsza wersja GstarCAD pozwala zaimportować dodatkowe układy rysunków do pliku zestawu arkuszy za pomocą Menedżera zestawów arkuszy.

Przeciąganie obiektów – W GstarCAD będziesz w stanie intuicyjnie przesuwać, kopiować oraz wklejać blok każdego obiektu – wystarczy, że zaznaczysz konkretny obiekt prawym przyciskiem myszy i przeciągniesz go w odpowiednie miejsce.

Środowisko pracy – Polecenie WORKSPACE umożliwi Ci łatwe tworzenie, modyfikowanie oraz zapisywanie bieżących obszarów roboczych.

Zapraszamy do zakupu tego doskonałego programu. Inwestując w GstarCAD cena, jaką zapłacisz, będzie niezwykle korzystna. Dzięki temu zaoszczędzisz i będziesz mógł korzystać z jednego z najlepszych rozwiązań na rynku!

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij