GstarCAD 2020 Professional PL/ENG

GstarCAD 2020 Professional PL/ENG
1890,00 zł netto2324,70 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 28 września 2020

Opis produktu

GstarCAD 2020 jest nadal w czołówce programów do grafiki 2D/3D. W przekonaniu wielu użytkowników wciąż stanowi poważną alternatywę dla wiodących na rynku rozwiązań CAD.

Liczba jego użytkowników nieustannie rośnie nie tylko wśród jednoosobowych firm projektowych, ale również w wielkich międzynarodowych korporacjach. GstarCAD najczęściej dedykowany jest dla architektów, mechaników, elektryków, geodetów, konstruktorów oraz instalatorów rur i wentylacji.

Zaletą programu GstarCAD jest pełna zgodność z formatem DWG, podobne środowisko, a także wsparcie dla znanych np. z programu AutoCAD poleceń, menu, skryptów, stylów, wzorów, poleceń lisp itd.

GstarCAD to profesjonalne rozwiązanie, tani CAD 2D i 3D praktycznie dla każdego projektanta wymagającego solidnego, stabilnego i szybkiego narzędzia do tworzenia i edycji dokumentacji projektowej w przystępnej cenie.

Dodatkowe funkcje w wersji Professional obejmują edycję Bloków Dynamicznych oraz opcję edytowania 3D: Edycja Brył, Funkcja Wyciągnij, Funkcja Przekrój, Ustawienia widoków rzutni i profili.


Główne cechy programu GstarCAD 2020 Professional:

   
System kompatybilny z  plikami DWG/DXF;
    Wieczysta licencja;
    Edytor bloków dynamicznych;
    Liczne branżowe nakładki;
    Łatwość przenoszenia licencji pomiędzy komputerami;
    Prosta i szybka praca z plikami rastrowymi;
    Wsparcie pracy z rysunkami o dużych rozmiarach;
    Możliwość przechowywania danych w chmurze;
    Menadżer zestawu arkuszy;
    Możliwość dodawania do rysunków kodów kreskowych i kodów QR;
    Możliwość wczytywania rysunków z plików PDF;
    Możliwość stosowania plików PDF jako podkładów;
    Polska i angielska wersja językowa;
    Aplikacja mobilna na systemy iOS i Android;
    Kompatybilność z systemami Win XP/Win Vista/Win7/Win8/Win10(32/64-bit).

Nowe i ulepszone funkcje zwiększające efektywność projektowania:

Skala rzutni – Użycie polecenia VPSCALE wyświetla w wierszu poleceń rzeczywistą skalę bieżącej rzutni i umożliwia jej weryfikację.

Ustawienia ukrytych wiadomości – Opcja Ustawienia ukrytych wiadomości pozwala wywołać listę użytych wcześniej poleceń i sprawdzić wykonane operacje.

Import układu jako arkusza – Najnowsza wersja GstarCAD pozwala zaimportować dodatkowe układy rysunków do pliku zestawu arkuszy za pomocą Menedżera zestawów arkuszy.

Przeciąganie obiektów – W GstarCAD 2020 możliwe jest intuicyjne przesuwanie, kopiowanie oraz wklejanie jako bloku każdego obiektu. Wystarczy zaznaczyć obiekt prawym przyciskiem myszy i go przeciągnąć.

Środowisko pracy – Polecenie WORKSPACE pozwala na łatwe tworzenie, modyfikowanie i zapisywanie bieżących obszarów roboczych.
 

Zapytaj o produkt

Blog

#zostańwdomu i pracuj zdalnie#zostańwdomu i pracuj zdalnie

Drodzy Klienci! Aktualna sytuacja związana z wirusem COVID-19 jest trudna dla każdego z nas. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i chrońmy swoich bliskich.

Czytaj więcej
3ds Max 2021 już dostępny!3ds Max 2021 już dostępny!

Narzędzia firmy Autodesk do pracy z grafiką 3D, w tym m.in. 3ds Max 2021 zostały udoskonalone i wzbogacone o kolejne nowości i rozszerzenia w zakresie wydajności i efektu końcowego.

Czytaj więcej
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij