Google SketchUp Pro 8.0 PL/ENG Win

1625,25 zł netto1999,06 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Google SketchUp Pro 8.0 jest oprogramowaniem pozwalającym projektantom na rozszerzenie, komunikację i prezentację zaawansowanych pomysłów projektowych. Ten nieskomplikowany, ale inteligentny i dający wiele możliwości program, ułatwia pracę przy tworzeniu i modyfikowaniu modeli, jednocześnie oferując możliwość importowania/eksportowania, co zapewnia elastyczność i funkcjonalność.

Program pozwala łączyć elementy 3D z elementami 2D, takimi jak zdjęcia, projekty graficzne, tekst, szablony blokowe, a nawet tekst pisany ręcznie, w celu tworzenia atrakcyjnych prezentacji interaktywnych Twoich projektów.

Możliwości:
  • eksportowanie modeli 3D do formatów CADowskich i innych formatów 3D,
  • eksport modeli do formatu 2D,
  • tworzenie dokumentacji i prezentacji,
  • tworzenie, dokumentowanie i przedstawianie Twoich projektów przy użyciu jednego prostego narzędzia.
Szybki i niezawodny
Nowy SketchUp jest jeszcze szybszy oraz bardziej intuicyjny, dodane zostały narzędzia dla zaawansowanych użytkowników, oraz uproszczono wyszukiwanie i współdzielenie modeli ze światem.

Prostszy w obsłudze
Dzięki krawędziom, które automatycznie przerywają pozostałe w miejscu ich przecięcia, obiektom, które są inteligentne na tyle, że wiedzą jak powinny się zachować, oraz rysowanie podpowiedzi, które są bardziej spójne z rysunkiem, Google SketchUp 8 jest bardziej intuicyjny w porównaniu ze swoimi poprzednimi wersjami.

Współpraca i wymiana
W SketchUp możesz wyszukiwać gotowe modele oraz komponenty z Google 3D Warehouse bezpośrednio z poziomu przeglądarki „Komponentu”. Wszystko co zostanie wyszukane w 3D Warehouse może zostać zapisane na dysk twardy, umożliwiając pracę z modelem bez dostępu do Internetu.

PRO! LayOut 3
LayOut oficjalnie wyszedł z wersji beta i jest gotowy do użytku. LayOut 3 jest szybszy, mniej zawodny i posiada renderowanie wektorowe, poprawiono również obsługę tekstu i wiele więcej. Zaawansowani użytkownicy SketchUp Pro mogą również tworzyć Dynamiczne Komponenty: modele animacyjne, korzystać z funkcji inteligentnego skalowania oraz replikacji.

PRO! Style Builder 2
Usuwając z rysunku określoną ilość detali można pomóc klientowi dostrzec jego pełny obraz. Odręczne szkice uwypuklają niuanse i pokazują osobowość autora, co pomaga w zrozumieniu jego zamysłu.
Po stworzeniu dowolnego własnego stylu i zastosowaniu go w modelach SketchUp, nikt inny nie będzie mógł tworzyć modeli takich jak Twoje. Modele i rysunki tworzone w ten sposób będą unikalne.
Kompatybilny z: 3ds MAX, AutoCAD , COLLADA, Google Earth, XSI
Liczba użytkowników: 1
Okres ważności licencji: Bezterminowa

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij