Google SketchUp Pro 8.0 PL/ENG Win

1625,25 zł netto1999,06 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Google SketchUp Pro 8.0 jest oprogramowaniem pozwalającym projektantom na rozszerzenie, komunikację i prezentację zaawansowanych pomysłów projektowych. Ten nieskomplikowany, ale inteligentny i dający wiele możliwości program, ułatwia pracę przy tworzeniu i modyfikowaniu modeli, jednocześnie oferując możliwość importowania/eksportowania, co zapewnia elastyczność i funkcjonalność.

Program pozwala łączyć elementy 3D z elementami 2D, takimi jak zdjęcia, projekty graficzne, tekst, szablony blokowe, a nawet tekst pisany ręcznie, w celu tworzenia atrakcyjnych prezentacji interaktywnych Twoich projektów.

Możliwości:
  • eksportowanie modeli 3D do formatów CADowskich i innych formatów 3D,
  • eksport modeli do formatu 2D,
  • tworzenie dokumentacji i prezentacji,
  • tworzenie, dokumentowanie i przedstawianie Twoich projektów przy użyciu jednego prostego narzędzia.
Szybki i niezawodny
Nowy SketchUp jest jeszcze szybszy oraz bardziej intuicyjny, dodane zostały narzędzia dla zaawansowanych użytkowników, oraz uproszczono wyszukiwanie i współdzielenie modeli ze światem.

Prostszy w obsłudze
Dzięki krawędziom, które automatycznie przerywają pozostałe w miejscu ich przecięcia, obiektom, które są inteligentne na tyle, że wiedzą jak powinny się zachować, oraz rysowanie podpowiedzi, które są bardziej spójne z rysunkiem, Google SketchUp 8 jest bardziej intuicyjny w porównaniu ze swoimi poprzednimi wersjami.

Współpraca i wymiana
W SketchUp możesz wyszukiwać gotowe modele oraz komponenty z Google 3D Warehouse bezpośrednio z poziomu przeglądarki „Komponentu”. Wszystko co zostanie wyszukane w 3D Warehouse może zostać zapisane na dysk twardy, umożliwiając pracę z modelem bez dostępu do Internetu.

PRO! LayOut 3
LayOut oficjalnie wyszedł z wersji beta i jest gotowy do użytku. LayOut 3 jest szybszy, mniej zawodny i posiada renderowanie wektorowe, poprawiono również obsługę tekstu i wiele więcej. Zaawansowani użytkownicy SketchUp Pro mogą również tworzyć Dynamiczne Komponenty: modele animacyjne, korzystać z funkcji inteligentnego skalowania oraz replikacji.

PRO! Style Builder 2
Usuwając z rysunku określoną ilość detali można pomóc klientowi dostrzec jego pełny obraz. Odręczne szkice uwypuklają niuanse i pokazują osobowość autora, co pomaga w zrozumieniu jego zamysłu.
Po stworzeniu dowolnego własnego stylu i zastosowaniu go w modelach SketchUp, nikt inny nie będzie mógł tworzyć modeli takich jak Twoje. Modele i rysunki tworzone w ten sposób będą unikalne.
Kompatybilny z: 3ds MAX, AutoCAD , COLLADA, Google Earth, XSI
Liczba użytkowników: 1
Okres ważności licencji: Bezterminowa

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij