Google Earth Pro Mac

Google Earth Pro Mac
1615,00 zł netto1986,45 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 10 sierpnia 2020

Opis produktu

Google Earth umożliwia przeniesienie się do dowolnego miejsca na Ziemi i wyświetlanie zdjęć satelitarnych, map, ukształtowania terenu, budynków 3D – od odległych galaktyk do kanionów w głębi oceanów. Możesz przeglądać bogate materiały geograficzne, zapisywać odwiedzone miejsca i udostępniać je innym. Zbiór historycznych obrazów z różnych stron świata, specjalistyczne dane o dnie oceanicznym i jego powierzchni oraz wirtualne wycieczki z możliwością nagrywania dźwięku i głosu sprawiają, że Google Earth Pro to najwyższej klasy biznesowa aplikacja kartograficzna.

Wizualizuj i analizuj świat w 3D

Google Earth Pro zawiera łatwe w użyciu funkcje i zdjęcia z Google Earth oraz dodatkowe profesjonalne narzędzia zaprojektowane specjalnie dla użytkowników biznesowych.

Google Earth Pro działa w oparciu o licencje roczne dla systemów Windows XP i nowszych oraz Mac OS X 10.6 i nowszych.
 
 

Zapytaj o produkt

Blog

#zostańwdomu i pracuj zdalnie#zostańwdomu i pracuj zdalnie

Drodzy Klienci! Aktualna sytuacja związana z wirusem COVID-19 jest trudna dla każdego z nas. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i chrońmy swoich bliskich.

Czytaj więcej
3ds Max 2021 już dostępny!3ds Max 2021 już dostępny!

Narzędzia firmy Autodesk do pracy z grafiką 3D, w tym m.in. 3ds Max 2021 zostały udoskonalone i wzbogacone o kolejne nowości i rozszerzenia w zakresie wydajności i efektu końcowego.

Czytaj więcej
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij