Google Earth Pro Mac

Google Earth Pro Mac
1615,00 zł netto1986,45 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Google Earth umożliwia przeniesienie się do dowolnego miejsca na Ziemi i wyświetlanie zdjęć satelitarnych, map, ukształtowania terenu, budynków 3D – od odległych galaktyk do kanionów w głębi oceanów. Możesz przeglądać bogate materiały geograficzne, zapisywać odwiedzone miejsca i udostępniać je innym. Zbiór historycznych obrazów z różnych stron świata, specjalistyczne dane o dnie oceanicznym i jego powierzchni oraz wirtualne wycieczki z możliwością nagrywania dźwięku i głosu sprawiają, że Google Earth Pro to najwyższej klasy biznesowa aplikacja kartograficzna.

Wizualizuj i analizuj świat w 3D

Google Earth Pro zawiera łatwe w użyciu funkcje i zdjęcia z Google Earth oraz dodatkowe profesjonalne narzędzia zaprojektowane specjalnie dla użytkowników biznesowych.

Google Earth Pro działa w oparciu o licencje roczne dla systemów Windows XP i nowszych oraz Mac OS X 10.6 i nowszych.
 
 

Zapytaj o produkt

Blog

#zostańwdomu i pracuj zdalnie#zostańwdomu i pracuj zdalnie

Drodzy Klienci! Aktualna sytuacja związana z wirusem COVID-19 jest trudna dla każdego z nas. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i chrońmy swoich bliskich.

Czytaj więcej
3ds Max 2021 już dostępny!3ds Max 2021 już dostępny!

Narzędzia firmy Autodesk do pracy z grafiką 3D, w tym m.in. 3ds Max 2021 zostały udoskonalone i wzbogacone o kolejne nowości i rozszerzenia w zakresie wydajności i efektu końcowego.

Czytaj więcej
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij