GoKart - licencja roczna

GoKart - licencja roczna
865,00 zł netto1063,95 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

GoKart - licencja roczna


Program do kreślenia mapy numerycznej. Doskonałe narzędzie wspomagające tworzenie map do celów projektowych, map zasadniczych i sytuacyjno-wysokościowych, szkiców polowych i innych opracowań kartograficznych.


Cechy oprogramowania GoKart

 • zgodność z Rozporządzeniem Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 12 lutego 2013 r. w sprawie bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu, bazy danych obiektów topograficznych oraz mapy zasadniczej.
 • możliwość eksportu/importu plików GML zgodnie z rozporządzeniami MAiC.
 • zgodność z instrukcją K-1 (1998 r. lub 1995 r.),
 • zintegrowane narzędzie do tworzenia ramek mapy (opisów pozaramkowych),
 • zintegrowana, interaktywna instrukcja K-1,
 • narzędzia do hurtowego przetwarzania mapy,
 • narzędzia wspomagające ręczną interpolację warstwic,
 • wykorzystanie zewnętrznych baz współrzędnych (współpraca z bezpłatną wersją GeoView),
 • import współrzędnych z kodami – automatyczne tworzenie mapy na podstawie pliku ze współrzędnymi, jeśli zbiór współrzędnych zawiera kody K-1,
 • otwarte bazy definicji elementów, umożliwiające łatwą edycję definicji oraz tworzenie własnych konfiguracji,
 • możliwość wykorzystania różnych konfiguracji, zgodnych z różnymi nakładkami do tworzenia mapy innych producentów.

Jakie są dostępne licencje GoKart ?

 
W ofercie programów GoKart dostępna jest licencja przeznaczona na jedno urządzenie oraz licencja umożliwiająca pracę na kilku stanowiskach/urządzeniach - licencja przenośna (USB). Z programu możesz korzystać przez określony czas lub bezterminowo w zależności od wyboru wariantu.

UWAGA: Licencja przenośna dla programu GoKart pozwala na niejednoczesne korzystanie z programu KaliBronek na wielu stanowiskach komputerowych. Do używania licencji przenośnej potrzebny jest pendrive..


Cena GoKart


Cena GoKart jest atrakcyjna, to jednorazowa opłata za wybrany wariant czasowy lub bezterminowy.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij