Freehand 11 Win

Freehand 11 Win
1888,34 zł netto2322,66 zł brutto
Oblicz ratę
Na zamówienieWysyłka 19 lipca 2024

Opis produktu

FreeHand MX jest programem skupiającym w sobie bogate możliwości produkcyjno - projektowe dla tradycyjnych zastosowań DTP, Internetu oraz filmów Flash. Potężny zestaw narzędzi rysujących pomaga projektantom realizować twórcze wizje graficzne. Obszerne możliwości edycyjne i produkcyjne programu tworzą wydajne środowisko do tworzenia złożonych prezentacji, grafik, historii obrazkowych, makiet stron WWW. Dzięki swoim wydajnym narzędziom i interaktywności FreeHand staje się idealnym programem do przetwarzania treści na potrzeby Internetu i filmów Flash.

Użytkownicy programu FreeHand MX potrzebują narzędzia, które pozwoli im projektować na różne media i szybko tworzyć w sposób - do którego są przyzwyczajeni dając im dostęp do nowych technologii w otwartym środowisku. FreeHand spełnia te oczekiwania, oferując klientom znajomy zestaw potrzebnych narzędzi poszerzony o nowe możliwości dając sposobność eksperymentowania z nowymi zintegrowanymi funkcjami w jednorodnym środowisku.

FreeHand MX umożliwia:
 • pracowanie w najlepszym środowisku do tworzenia, rysowania i projektowania złożonych grafik dla potrzeb druku, Internetu, technologii Flash
 • używanie narzędzi do projektowania wielostronicowych dokumentów pomocnych w szybkim tworzeniu rozbudowanych projektów i ilustracji
 • korzystanie z rozbudowanych narzędzi publikujących zależnie od wybranego przeznaczenia projektów
 • optymalizacje czasu projektowania przez możliwość użycia takich funkcji jak: strony i tła wzorcowe, biblioteka symboli, komponenty nawigacyjne, graficzne narzędzie - szukaj i zamień
 • szybkie i łatwe zarządzanie wielostronnicowymi dokumentami (witryny WWW)
Wymagania systemowe:
 • procesor Intel Pentium lub odpowiednik
 • Windows 98, ME, NT 4, Windows 2000 lub XP
 • 64 MB RAM (zalecane 128 MB RAM)
 • 70 MB wolnego miejsca na dysku
 • monitor 800 x 600, 256-kolorów (zalecane 1024 x 768, miliony kolorów)
 • zalecany Netscape Navigator 4.0 lub nowszy albo Microsoft Internet Explorer 4.0 lub nowszy
 • zalecany Adobe Type Manager 4 lub nowszy oraz fonty Type 1
 • CD-ROM
 • drukarka kompatybilna z Postscript Level 2 lub nowszym

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij