Finale Print Music 2014

Finale Print Music 2014
438,21 zł netto539,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Finale PrintMusic to oprogramowanie do zapisu nutowego przeznaczone dla pedagogów, dyrygentów, muzyków, kompozytorów i aranżerów, którzy nie potrzebują bardziej zaawansowanych funkcji programu Finale.

Profesjonalna jakość w prosty sposób.

PrintMusic jest prosty w użyciu i łatwy do opanowania. Pozwala na szybkie tworzenie orkiestracji liczących do 24 pięciolinii, tworzenie wyciągów z fragmentów utworów, odsłuchiwanie swojej muzyki i drukowanie pięknych partytur.

Co dziś skomponujesz?

Obojętnie czy piszesz partyturę swojej pierwszej piosenki czy tworzysz partie swojego następnego koncertu, program PrintMusic pozwala na szybkie naniesienie muzyki na wydrukowanym arkuszu. Ale to tylko początek. Dzięki PrintMusic Twoja muzyka może być odtworzona z profesjonalnym brzmieniem załączonych bibliotek dźwięków i z zachowaniem niuansów, dając Ci natychmiastową informację zwrotną w miarę postępu prac. PrintMusic oferuje kreatywne sugestie – od harmonizowania melodii do partii perkusyjnych – aby napędzać Twoją kreatywność i oszczędzić Twój czas. A co najważniejsze, PrintMusic pozwala na tworzenie wspaniałych partytur, które natchną Twoich wykonawców do jeszcze lepszej gry.
 
Na początek

Narzędzie Setup Wizard umożliwia skonfigurowanie tonacji i metrum, transpozycji, przedtaktów i innych – natychmiastowo. Chcesz, aby partytura wyglądała na grawerowaną bądź pisaną ręcznie? Łatwo jest spersonalizować wygląd Twoich nut.
 
Odpowiedzi na pytania

Gdybyś kiedykolwiek miał wątpliwości lub pytania, PrintMusic zawiera QuickStart Videos – filmy wprowadzające oraz inne pomoce, bezpośrednio w oknie startowym.
 
Więcej sposobów wprowadzania nut

Kiedy Twoje nuty znajdują się już w PrintMusic, otwiera się przed Tobą nowy świat – świat, w którym możesz szybko kształtować swoją muzykę w dowolny sposób. Transpozycja. Wycinanie i wklejanie. Zmiana aranżacji. Przeobrażenia, które wymagałyby pisania nut od nowa piórem na papierze, w PrintMusic dokonują się w mgnieniu oka.

Ponieważ żaden muzyk nie myśli tak samo jak inny, PrintMusic umożliwia Ci wprowadzanie nut w dowolny sposób:
 • klikaj na pięciolinii, aby umieścić nuty w odpowiednim miejscu – i od razu usłyszeć ich brzmienie.
 • Wprowadź nuty krok po kroku za pomocą klawiatury komputera lub klawiatury MIDI.
 • Zagraj na instrumencie MIDI, z metronomem lub bez, i patrz, jak Twoja muzyka pojawia się na ekranie w czasie rzeczywistym.
 • Zeskanuj swoją muzykę za pomocą SmartScore Lite (załączony).
 • Importuj pliki MIDI lub MusicXML™.

Kreatywne sugestie

PrintMusic oferuje kreatywne sugestie. Narzędzie Auto-Harmonizing może harmonizować Twoje melodie dwoma-trzema głosami w wielu różnych stylach.
Potrzebujesz perkusisty? Tylko kilkoma kliknięciami możesz dodać partie bębnów do swojego utworu, dzięki funkcji Drum Groove.

Partytury, które grają pięknie

Dzięki PrintMusic możesz odtwarzać na bieżąco swoją muzykę, co daje Ci natychmiastową informację zwrotną, potrzebną do próbowania i udoskonalania Twojej pracy. Co więcej, odtwarzanie brzmi profesjonalnie dzięki wbudowanym dźwiękom ponad 128 instrumentów, włączając profesjonalne bębny marszowe z Row-Loff™.

Kontrola i niuanse

Wbudowany mikser umożliwia miksowanie Twojej muzyki i odtwarzanie jej z efektami przestrzennymi, pogłosem, itp. “Odtwarzanie ludzkie” (Human Playback) odgrywa Twoje partie z zachowaniem niuansów typowych dla muzyków grających na żywo.

Wsparcie dla zewnętrznych bibliotek dźwięków

PrintMusic wspiera wszystkie instrumenty i efekty formatów VST/AU (sprzedawane oddzielnie), dając Ci nieograniczone możliwości dźwiękowe.

Profesjonalne narzędzia

Dzięki PrintMusic stać Cię na więcej.

Od zapisu melodii do partytury jazz bandu, od tabulatury gitarowej do zapisu perkusyjnego,  PrintMusic oferuje Ci wszystkie niezbędne narzędzia.

Stwórz partytury liczące do 24 pięciolinii. Stwórz wyciągi poszczególnych partii ze swoich partytur. Potrzebujesz więcej zwrotek? Potrzebujesz dodatkowej linii? Na każdym kroku masz do dyspozycji profesjonalne narzędzia. Szeroki wybór czcionek muzycznych – imitujących zapis grawerowany lub ręczny – które można, wraz z innymi preferencjami, łatwo zmieniać i ustawiać przez wybranie odpowiedniego stylu dokumentu z biblioteki programu.

Narzędzia edukacyjne

PrintMusic oferuje ponad 30 gotowych, dostępnych do obróbki, roboczych arkuszy. Zaprojektowane z myślą o uczniach szkół podstawowych i średnich, te zaakceptowane przez pedagogów arkusze pomogą w nauce podstaw muzyki. Poruszone w nich tematy obejmują klucze wiolinowe, skale, znaki przykluczowe, koło kwintowe, itd.

Dołączone są też przykłady do wykorzystania w klasie i ponad 100 fiszek do dwustronnego drukowania (z odpowiedziami z tyłu) do sprawdzianów lub samodzielnej nauki. Ponieważ te materiały dostępne są jako pliki PrintMusic, można je łatwo edytować, aby dostosować do Twoich potrzeb, a następnie wydrukować lub przesłać pocztą elektroniczną do uczniów, by wydrukowali je samodzielnie, korzystając z darmowego programu Finale NotePad.

Wydrukuj swoją muzykę i nie tylko

Skomponowałeś wspaniały utwór. Teraz musisz go rozpowszechnić. Dzięki PrintMusic możesz wydrukować pięknie wyglądające partytury. Możesz też przesłać pliki e-mailem, aby każdy mógł je wydrukować samodzielnie za pomocą darmowego programu Finale NotePad lub aplikacji do iPada, Finale SongBook. Współpracujesz z kimś, kto używa innego oprogramowania? Możesz się z nim podzielić plikami MIDI i MusicXML.

Dzielenie się obrazami i dźwiękami

PrintMusic pozwala na eksportowanie grafiki w formacie JPEG zawierającej dowolną sekcję lub stronę partytury, w celu dodania nut do dowolnego dokumentu tekstowego. Potrzebujesz czegoś na iPoda? Możesz łatwo stworzyć pliki audio w formacie MP3, WAV lub AIFF.
Kup Finale PrintMusic i zacznij już dziś dzielić się swoją twórczością.

„PrintMusic stał się niezbędnym narzędziem w mojej pracy z chórami kościelnymi i instrumentalistami. PrintMusic pozwala mi na łatwe i szybkie tworzenie muzyki, oszczędzając przy tym czas i pieniądze”

Wymagania sprzętowe PrintMusic

Poniżej znajdziesz listę wymagań sprzętowych programu Finale PrintMusic. Możesz uruchomić PrintMusic na prawie każdym współczesnym komputerze osobistym, który spełnia poniższe wymagania. Specyfikacja obejmuje wymagania minimalne.

Windows
 • Vista/Windows 7/Windows 8 (program kompatybilny z wersjami 64-bitowymi)
 • procesor Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon, zalecany procesor Intel i3 lub AMD Athlon II X2 lub lepszy
 • 2 GB pamięci RAM, polecane 4 GB lub więcej do optymalnego użycia dźwięków VST (więcej RAM-u = więcej dźwięków
 • minimalna rozdzielczość monitora 800x600, polecana 1366x768 lub wyższa
 • połączenie z internetem do ściągnięcia plików instalacyjnych lub napęd CD-ROM do uruchomienia płyty instalacyjnej
 • 600 MB wolnego miejsca na twardym dysku na program i instrukcję użytkownika
Mac
 • OS X 10.7 – 10.9
 • procesor Intel Core 2 Duo lub lepszy, polecany Intel i3 lub lepszy
 • 2 GB pamięci RAM, polecane 4 GB lub więcej do optymalnego użycia dźwięków VST (więcej RAM-u = więcej dźwięków)
 • minimalna rozdzielczość monitora 800x600, polecana 1366x768 lub wyższa
 • połączenie z internetem do ściągnięcia plików instalacyjnych lub napęd CD-ROM do uruchomienia płyty instalacyjnej
 • 700 MB wolnego miejsca na twardym dysku na program i instrukcję użytkownika
Opcjonalne

    interfejs MIDI
    instrument MIDI lub urządzenie odtwarzające sygnał MIDI
    drukarka
    skaner

Autoryzacja

PrintMusic wymaga autoryzacji oprogramowania w ciągu 30 dni od instalacji. Możesz używać programu PrintMusic na jednym systemie operacyjnym (nie dotyczy to licencji dla wielu użytkowników).
Kompatybilność plików

Oprogramowanie rodziny Finale może otwierać pliki, które zostały stworzone w tej samej bądź starszej wersji programu, lecz pliki stworzone w nowszych wersjach programu nie mogą być otwarte w programach w starszych wersjach o ile nie zostaną przekonwertowane na format MusicXML. PrintMusic 2014 i Finale 2014 są wyjątkami, ponieważ umożliwiają zapis również w wersji Finale 2012.
-Drea

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij