Finale 25 Upgrade

Finale 25 Upgrade
527,64 zł netto649,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Finale oferuje wszystko, czego potrzebujesz do nagrywania dźwięku. Intuicyjne funkcje dają Ci pełną swobodę przy komponowaniu, aranżowaniu i drukowaniu kompozycji oraz odtwarzaniu ich za pomocą bardzo dobrych wbudowanych instrumentów. Kompozycja do filmu czy mp3 do Twojego odtwarzacza, - niezależnie od tego, co tworzysz Finale 25 oferuje Ci pełną elastyczność.

Stwórz swoją własną drogę!

Podziel się muzyką ze światem

U
chwyć inspirację. Stwórz niezapomniany utwór. Przekaż swoją artystyczną wizję innym. Każdy muzyk jest wyjątkowy. Wyjątkowe są też powody używania edytorów nutowych.

Nowe Finale daje Ci wsparcie, ułatwiając stworzenie wszystkiego, co tylko możesz sobie wyobrazić, tak by jak najlepiej wspomagać Twoją kreatywność.

Nieważne dokąd prowadzi Cię inspiracja – do prostej linii melodycznej, uczniowskiego ćwiczenia, kompozycji dla Hollywood czy numeru na Broadway – wybierz rozwiązanie, które wzmocni Twoją wizję.

Skup się na sztuce, szczegóły zostaw nam

Kiedy pojawi się inspiracja, to Finale zajmie się detalami, podczas gdy Ty skupisz się wyłącznie na muzyce. Uchwyć wszystkie pomysły jak najszybciej – bez spowalniających przeszkód.

Twoja muzyka, Twoja droga

Możesz w każdej chwili przenosić takty, zmieniać tonację i przygotować wiele wersji utworu, by uchwycić, uporządkować, udoskonalić i wydrukować cokolwiek zechcesz. Finale oferuje także swoje edytorskie podpowiedzi, od automatycznego dodania bębnów do wskazania miejsc, w których zaznaczono nuty spoza skali instrumentu.

Zapisz nuty na swój sposób

Wybór należy do Ciebie. Baw się nutami za pomocą klawiatury MIDI, myszki lub klawiatury komputerowej. Możesz także importować wiele typów plików, takich jak MIDI czy MusicXML™.

Muzyka zabrzmi lepiej z Human Playback®

Kiedy wprowadzisz nuty za pomocą klawiatury MIDI lub myszki, wyjątkowy Human Playback od Finale sprawi, że usłyszysz muzykę z takim uczuciem, frazowaniem i wszystkimi niuansami, które dałoby się usłyszeć na żywo.

WIDZISZ orkiestrę, SŁYSZYSZ dźwięki Garritan Personal Orchestra.

Wspaniałe brzmienia inspirują wszystkich. Finale wykorzystuje światowej klasy instrumenty Garritan’s Personal Orchestra, podobnie jak wybrane dźwięki z wielu innych bibliotek Garritan. Sprawdź pełną listę dźwięków Garritan dołączonych do Finale.

Wydrukuj

Finale daje Ci perfekcję na papierze. Niezależnie od tego, czy tworzysz linię melodyczną, czy piosenkę folkową, czy przekraczasz granicę notacji muzycznej, Finale pozwoli Ci osiągnąć wszystko, czego zapragniesz.

PrintedPageFPO_v3

Publikuj doskonałe utwory


Personalizuj muzykę tak, by była zupełnie w Twoim stylu. Od krojów zapisu do symboli akordów, od sygnatur czasowych do odstępów, od słów do notacji perkusyjnej – to, jak wygląda Twoja muzyka, zależy tylko od Ciebie.

Po prostu wybierz styl dokumentu w Setup Wizard Finale, a program sam zatroszczy się o drobiazgi. Jeśli jednak wolisz sam zająć się KTÓRYMKOLWIEK z nich, Finale oczywiście Ci to umożliwi!

Twoja muzyka jest tak niezwykła, jak Ty. Teraz w dodatku może wyglądać tak niezwykle, jak brzmi. Tylko elastyczność Finale pozwoli Ci stworzyć wszystko, cokolwiek sobie wymarzysz.

Integracja ze SmartMusic® (tylko w Finale)

Zapisuj to, co stworzysz w Finale, jako solo SmartMusic lub twórz akompaniamenty. Przypisz kawałki swoim studentom, oceniaj ich postępy i ciesz się z sukcesów.

Kreatywne źródła

Finale daje Ci mnóstwo edytowalnych arkuszy do edukacji muzycznej. Błyskawicznie twórz fiszki, puzzle i zadania do ćwiczeń umuzykalniających, teoretycznych i kształcenia słuchu, ucz kompozycji, aranżacji oraz improwizacji jazzowej.

Czy tworzysz muzykę dla początkujących,

MusicForBeginningStudents

… czy prowadzisz zaawansowanych przez analizę harmoniczną,

MusicForAdvancedStudents


… otrzymujesz edytowalne narzędzia i zasoby, których potrzebujesz, by uczyć i inspirować swoich podopiecznych. Z Finale’s Exercise Wizard możesz stworzyć ponad 50,000 ćwiczeń dla całej Twojej ekipy.

Co to jest SmartMusic? SmartMusic to idealne środowisko treningowe dla uczniów, oferujące dostęp do największej na świecie biblioteki akompaniamentów i błyskawiczne informacje zwrotne.

Akompaniamenty SmartMusic (sprzedawany oddzielnie) możesz tworzyć wyłącznie w Finale.

GuyComputerGuitar

Muzyka to język uniwersalny


To, jak będziesz się porozumiewał, zależy od Ciebie. Kiedy będziesz już gotów, by podzielić się swoją muzyką ze światem, Finale da Ci więcej możliwości niż jakikolwiek inny edytor nutowy.

Dziel się muzyką w postaci:

Plików audio (.MP3, .WAV, and .AIFF)

Plików MusicXML™ oraz MIDI

Plików PDF– od całych utworów, do krótkich fragmentów

Plików Finale, którymi możesz dzielić się ze wszystkimi użytkownikami produktów rodziny Finale: Finale PrintMusic, Finale SongWriter oraz darmowego Finale NotePad

Oczywiście możesz też wydrukować swój utwór i przekazać go dalej. Nieważne, jak chcesz się dzielić, Finale Ci pomoże.

Co nowego?

Zrób więcej i szybciej


Finale zawsze uznawano za edytor nutowy o nieograniczonych możliwościach. Nowa wersja dodatkowo na wiele sposobów upraszcza proces twórczy.

Poprzednie odsłony Finale pozwalały na tworzenie wysokich sygnatur czasowych, takich jak te, które widać po lewej stronie, trzeba jednak przyznać, że trochę to trwało. Dziś jest już łatwo.

Kiedy wpisujesz nuty na pięcioliniach, nowe Finale wygrywa odpowiednio transponowane dźwięki na podstawie Twoich informacji i playbacku.

Całkiem nowe urządzenie – Aria Player – znacząco ułatwia i przyspiesza wybór instrumentów z wciąż rozbudowującej się ogromnej biblioteki dźwięków Garritan. Stworzyliśmy też nowe style zapisu (łącznie z konturowanymi, przerywanymi legatami) i pozbyliśmy się mnóstwa błędów. Z nowym Finale jeszcze łatwiej stworzysz własną drogę!

Tall-Time-3

Połącz się z ReWire


Nowe Finale oferuje także obsługę ReWire, umożliwiając używanie programu równolegle z najlepszymi cyfrowymi urządzeniami audio, takimi jak Digital Performer, ProTools oraz Logic.

Wyobraź sobie, że napisałeś w Logic popową piosenkę i chciałbyś do niej dodać partię na rogu. Z ReWire możesz w Finale stworzyć listę, włączyć utwór w Logic i usłyszeć oba dźwięki na raz, doskonale zsynchronizowane. Zobaczysz, jak partie na rogu brzmią z istniejącym już plikiem audio, zanim rzeczywiście zaprosisz wykonawców do studia.

ReWire posłuży także osobom piszącym muzykę do filmów, ponieważ pozwala na odtworzenie wideo z programów, takich jak Digital Performer, ProTools oraz Logic.

Łączenie z innymi programami to kolejny sposób na to, by z pomocą Finale stworzyć swoją własną drogę.

Obsługa 64-bitów i jeszcze więcej

Finale to teraz aplikacja w całości 64-bitowa. To znaczy, że możesz w pełni wykorzystać możliwości przetwarzania nowoczesnych komputerów.

Gwarantuje to także, że Finale pozostanie kompatybilne z systemami operacyjnymi, które dopiero się pojawią i ułatwia twórcom aplikacji szybsze reagowanie na nowe doświadczenia użytkowników.

Użytkownicy Finale korzystający z najwyższej jakości bibliotek dźwięków wiedzą, że wiele z nich jest wyłącznie 64-bitowych. Nowe Finale pozwoli korzystać z nich bezpośrednio w programie, bez jakiegokolwiek zewnętrznego oprogramowania, ORAZ zapisać w pamięci więcej próbek niż kiedykolwiek do tej pory.

Ta 64-bitowa kompatybilność, istotne przedsięwzięcie, to jednak wyłącznie część naszych dalekosiężnych planów dotyczących nowego Finale. Ulepszyliśmy Human Playback (dziś odpowiada od razu po naciśnięciu odpowiedniego przycisku) oraz rozwinęliśmy import i eksport Finale Music XML, żeby użytkownicy mogli dzielić się muzyką z osobami korzystającymi z innego oprogramowania i robić to jeszcze precyzyjniej niż do tej pory. Oczywiście, możesz też przesyłać pliki do i z Finale 2014 bez żadnej konwersji.

Intensywnie pracujemy pod maską, by pozwolić Wam ruszyć własną drogą.

Tall-Guy2

Nowe dźwięki Garritan


Wspaniałe dźwięki z playbacku inspirują nie tylko słuchaczy, ale także twórcę. Gdy odtwarzasz utwór, a rezultat przekracza Twoje oczekiwania, starasz się jeszcze bardziej.

Biblioteka najlepszych dźwięków Garritan, wchodząca w skład Finale, została istotnie ulepszona o 100 dodatków, takich jak urzekające pianino koncertowe z nagradzanej Personal Orchestra 5, wiele egzotycznych instrumentów z całego świata i nowe klawisze oraz instrumenty dęte blaszane i drewniane, chóry, smyczki, mikstury, perkusje i wiele innych.

Posłuchaj dźwięków Garritan! Klik!

Funkcje


Zaczynamy

Początki są łatwe. Nieważne, czy tworzysz utwór, czy wybierasz formę zapisu, czy oglądasz wideo Quick Start, Finale doprowadzi Cię do perfekcji.

Wprowadzanie nut

Nowość w Finale– nuty transponowane

Wpisuj nuty tak, jak lubisz – z MIDI, myszką lub klawiaturą komputera albo importując pliki. Żadne inne oprogramowanie nie daje Ci tylu możliwości w tym zakresie.

Dodawanie oznaczeń, tekstów i innych

Nowość w Finale – Duże sygnatury czasowe

Finale automatyzuje proces wprowadzania tekstów, chwytów gitarowych, akordów i innych.

Narzędzia do edycji

Finale ułatwia udoskonalenie rezultatów dzięki poręcznym narzędziom do edycji, takich jak Wybieranie, Edytowanie wielu stron, ScoreManager® oraz intuicyjne wycinanie/wklejanie.

Usłysz muzykę na nowo dzięki Finale – więcej dźwięków Garritan Sounds, nowy ARIA Player oraz ulepszony Human Playback.

Finale oferuje bibliotekę światowej klasy instrumentów, dostęp do zewnętrznych bibliotek dźwięków i kilka innowacyjnych rozwiązań, by muzyka brzmiała tak dobrze, jak wygląda.

Dzielenie się muzyką

Nowość w Finale — Rozszerzony import i eksport MusicXML

Oprócz drukowanych stron i plików audio, dzięki Finale możesz tworzyć dokumenty elektroniczne, które wszyscy mogą edytować, drukować i zapisywać. Nikt nie da Ci większych możliwości współpracy i dzielenia się muzyką.

Narzędzia edukacyjne

Dzięki unikalnym funkcjom, takim jak SmartMusic®, edytowalne muzyczne arkusze edukacyjne i program do ćwiczeń, Finale pozwala nauczycielom muzyki oszczędzić jeszcze więcej czasu.

Oszczędzanie czasu przy komponowaniu i aranżowaniu

Wyjątkowe funkcje wspomagające kreatywność, niezbędne narzędzia, takie jak transpozycja, sprawdzanie zakresu oraz narzędzia pozwalające zaoszczędzić czas, takie jak Linked Parts– wszystko na miejscu.

Narzędzia do produkcji i sekwencjonowania

Nowość w Finale– obsługa ReWire

Finale może otwierać lub zapisywać pliki w standardowym formacie MIDI, by móc pracować razem z najpopularniejszymi programami do produkcji i sekwencjonowania. Obsługa wideo i wbudowany mikser to tylko niektóre z narzędzi finale, pozwalające na przygotowanie utworu do ostatecznej produkcji.

Wykończenia

Nowość w Finale– konturowane, przerywane legata

Finale oferuje standard przemysłowy, dając pełną kontrolę nad ostatecznym kształtem wydruku.

Obsługa z myślą o przyszłości – 64 bity

Wciąż udoskonalamy bazę kodów Finale, by upewnić się, że będzie można obsługiwać program także w systemach operacyjnych przyszłości.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij