Crystal Reports 2013 Upgrade

Crystal Reports 2013 Upgrade
Oblicz ratę

Opis produktu

UWAGA: Aby zakwalifikować się do aktualizacji, należy posiadać wcześniejszą wersję SAP Crystal Reports.

Oprogramowanie SAP Crystal Reports to standard w dziedzinie tworzenia, przetwarzania i publikowania raportów biznesowych w przedsiębiorstwach. Program SAP Crystal Reports przeznaczony jest dla programistów i informatyków. Może być również wykorzystywany przez menadżerów, analityków finansowych, księgowych, i nie tylko.

Przy użyciu oprogramowania SAP Crystal Reports informacje z praktycznie dowolnego źródła danych mogą zostać przekształcone w wyrafinowany, interaktywny raport.

SAP Crystal Reports
  • Prosty sposób tworzenia sformatowanych, interaktywnych raportów – projektanci raportów i użytkownicy biznesowi mogą wykorzystać dane z praktycznie dowolnego źródła.
  • Projektowanie interaktywnych, sformatowanych raportów i elastyczne opcje eksportu
  • Dostarczanie raportów w postaci stron WWW, e-maili, plików Microsoft Office, na urządzenia mobilne lub wbudowanych w aplikacje
  • Użytkownicy mogą analizować raporty wykorzystując parametry i funkcje sortowania
  • Ograniczenie obowiązków specjalistów IT i programistów dzięki interaktywnym, parametryzowanym raportom

Zapytaj o produkt

Blog

#zostańwdomu i pracuj zdalnie#zostańwdomu i pracuj zdalnie

Drodzy Klienci! Aktualna sytuacja związana z wirusem COVID-19 jest trudna dla każdego z nas. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i chrońmy swoich bliskich.

Czytaj więcej
3ds Max 2021 już dostępny!3ds Max 2021 już dostępny!

Narzędzia firmy Autodesk do pracy z grafiką 3D, w tym m.in. 3ds Max 2021 zostały udoskonalone i wzbogacone o kolejne nowości i rozszerzenia w zakresie wydajności i efektu końcowego.

Czytaj więcej
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij