CorelDRAW Technical Suite 2021 Enterprise + CorelSure Mechanizm Uaktualnień 1 Rok

CorelDRAW Technical Suite 2021 Enterprise + CorelSure Mechanizm Uaktualnień 1 Rok
4390,24 zł netto5400,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 5 czerwca 2023

Opis produktu

CorelDRAW Technical Suite 2021 to bogaty zestaw narzędzi do opracowywania rysunków technicznych i szkicowania.
 • Wszechstronny pakiet profesjonalnych aplikacji
 • Wszechstronność graficzna oraz precyzja techniczna
 • Narzędzia do ilustrowania i projektowania
 • Wiodąca w branży obsługa formatów plików
Wzbogacanie komunikacji wizualnej

Korzystaj z szerokiego zestawu narzędzi do projektowania w pakiecie CorelDRAW® Technical Suite 2018, umożliwiających przygotowywanie między innymi szczegółowych instrukcji montażu, skomplikowanych podręczników użytkownika oraz złożonej dokumentacji. Uzyskaj niespotykaną produktywność, korzystając z nowych, zaawansowanych funkcji, aby zwiększyć wydajność i uzyskać pełną obsługę standardów technicznych w celu publikacji materiałów, ich udostępniania oraz drukowania — wszystko to dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu do opracowywania rysunków technicznych i szkicowania.

Dlaczego warto wybrać pakiet CorelDRAW Technical Suite

 1. Wszechstronność

  Korzystaj z pełnego zestawu profesjonalnych aplikacji, który pozwala realizować zadania z zakresu tworzenia przekazu wizualnego, projektów i publikowania dokumentacji technicznej.

 2. Precyzja

  Stosuj dokładne specyfikacje, tworząc szczegółowe, graficzne instrukcje montażu, złożone instrukcje obsługi, zaawansowaną dokumentację i techniczne materiały marketingowe, korzystając z różnorodnych narzędzi.

 3. Produktywność

  Uzyskaj niespotykaną produktywność, korzystając z nowych, zaawansowanych funkcji, które przyspieszają tok pracy i pozwalają efektywnie opracowywać dokumentację techniczną w wielu językach.

 4. Innowacyjność

  Poznaj przełomowe narzędzia do szkicowania i ilustrowania, za pomocą których zaprezentujesz swoje umiejętności projektowania dokumentów technicznych i zrobisz wrażenie na odbiorcach projektów.

 5. Intuicyjna obsługa

  Poznaj płynny tok pracy, od otwierania plików źródłowych (2D, 3D, zdjęć, dokumentów i danych) do przygotowywania ich do druku oraz publikacji w Internecie i na urządzeniach mobilnych.


 

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij