CorelCAD 2023 PL Win/Mac

CorelCAD 2023 PL Win/Mac
3049,00 zł netto3750,27 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Projektuj i szkicuj dzięki precyzyjnym narzędziom CorelCAD 2023
 
Precyzja zaawansowanych narzędzi do szkicowania 2D i projektowania 3D dostępnych w programie CorelCAD 2023 daje użytkownikowi duże możliwości rozwoju w dziedzinie komunikacji wizualnej. Jest to inteligentne, przystępne cenowo rozwiązanie do wykonywania szczegółowych rysunków wykorzystywanych w projektowaniu technicznym. Dzięki natywnej obsłudze plików DWG i optymalizacji działania w systemach Windows oraz macOS to oprogramowanie do projektowania wspomaganego komputerowo przyczynia się do zwiększenia skuteczności i wydajności pracy.

Wykorzystaj możliwości programu CorelCAD, wyjątkowo niezawodnego zestawu narzędzi do projektowania opracowanego z myślą o profesjonalistach. Twórz koncepcje, planuj, szkicuj i edytuj, wykorzystując wiodące na rynku oprogramowanie do projektowania wspomaganego komputerowo. Rozbudowany zestaw funkcji pozwala tworzyć dopracowane rysunki dwuwymiarowe.

Uzbrój się w zaawansowane narzędzia i funkcje CAD, które umożliwiają projektowanie trójwymiarowych grafik komputerowych bez wysiłku. Z łatwością przekształcisz grafiki 2D w 3D, wykonując jedynie kilka kliknięć. Miej pewność, że szybko uzyskasz pożądane rezultaty z programem CorelCAD, za każdym razem tworząc wyjątkowe projekty zgodne z określonymi specyfikacjami i parametrami.

Uzyskuj lepsze efekty pracy dzięki zaawansowanemu narzędziu do opracowywania tekstów, grafik i rysunków odręcznych. Pełen zestaw narzędzi, w jakie jest wyposażony program CorelCAD, pozwala na zarządzanie prawie każdym zadaniem wymagającym tworzenia rysunków technicznych, usprawniając współpracę pomiędzy współpracownikami czy osobami zaangażowanymi w projekt. Druk trójwymiarowy jest prosty dzięki obsłudze plików STL na potrzeby prac na drukarkach 3D lub innych sposobów finalizacji.

Z programem CorelCAD możesz odważnie realizować projekty, uzyskując za każdym razem precyzyjne rezultaty w wymaganym czasie. Dzięki w pełni natywnej obsłudze plików DWG programu AutoCAD projektanci mogą współpracować bez utrudnień. Oprogramowanie CAD dopasowuje się do dowolnego środowiska pracy, wykorzystując wyjątkowe opcje dostosowywania i automatyzacji.
 

Wersja dla systemu Windows

 • Microsoft Windows 10*, Windows 8.1 lub Windows 7 w wersji 32- lub 64-bitowej z najnowszymi aktualizacjami i dodatkami Service Pack
 • Procesor Intel Core 2 Duo lub dwurdzeniowy procesor AMD Athlon x2
 • 2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB lub więcej)
 • 500 MB miejsca na dysku twardym
 • Karta z akceleratorem graficznym 3D oraz obsługą technologii OpenGL w wersji 1.4 (zalecana wersja OpenGL 3.2 lub nowsza)
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 768 (zalecana 1920 x 1080 (Full HD))
 • Mysz lub tablet graficzny
 • Napęd DVD (do instalacji wersji w pudełku)
 • Połączenie z Internetem do aktywacji produktu oraz dostępu do sklepu z modułami dodatkowymi

*Program CorelCAD 2019 obsługuje system Windows 10 w wersjach 1803, 1809 i nowszych wprowadzanych na rynek w trakcie cyklu życia programu CorelCAD 2019.

Wersja na komputery Mac

 • macOS Sierra (10.12) lub w nowszej wersji (również macOS Mojave (10.14))
 • Procesor Intel Core 2 Duo (lub nowszy)
 • 2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB)
 • 500 MB miejsca na dysku twardym
 • Karta z akceleratorem graficznym 3D oraz obsługą technologii OpenGL w wersji 1.4 (zalecana wersja OpenGL 3.2 lub nowsza)
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 768 (zalecana 1920 x 1080 (Full HD))
 • Mysz lub tablet graficzny
 • Napęd DVD (do instalacji wersji w pudełku)
 • Połączenie z Internetem do aktywacji produktu oraz dostępu do sklepu z modułami dodatkowymi

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij