Szkolenia

Szkolenia AUTODESK

Wykorzystaj potencjał oprogramowania CAD. Skorzystaj z szerokiej oferty certyfikowanych szkoleń na różnym poziomie zaawansowania. Szkolenia prowadzone są przez autoryzowanego partnera Autodesk o unikatowym statusie Autodesk Platinum Partner.

Niezależnie w jakiej branży pracujesz – produkcyjnej, inżynierskiej czy architektonicznej, możesz wciąż poszerzać swoją wiedzę w wybranych przez siebie obszarach, korzystać z rad ekspertów, zdobywać kwalifikacje i nowe umiejętności projektowe.

Uczestnictwo w szkoleniach w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk ATC to szansa na wykorzystanie pełnego potencjału Twoich inwestycji w oprogramowanie CAD, umiejętne wykorzystanie własnego doświadczenia oraz zdobycie przewagi konkurencyjnej.


OFERTA SZKOLENIOWA

Oferujemy szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb – szkolenia stacjonarne w zakresie podstawowym i rozszerzonym. 

Szkolenia AutoCAD LT
Szkolenia AutoCAD
Szkolenia AutoCAD Mechanical
Szkolenia Autodesk Inventor
Szkolenia Autodesk Vault

SZKOLENIA STACJONARNE

NOWOCZESNY SPRZĘT, AKTUALNE OPROGRAMOWANIE
Sala szkoleniowa wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt szkoleniowy, audiowizualny oraz mobilny oraz oryginalne, najnowsze oprogramowanie firmy Autodesk dopasowane do tematyki szkolenia.

CERTYFIKOWANI INSTRUKTORZY AUTODESK 
Szkolenia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych trenerów z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z firmą Autodesk oraz użytkownikami jej oprogramowania. Nieustannie aktualizowana wiedza specjalistyczna instruktorów jest każdego roku weryfikowana dedykowanym egzaminem autoryzacyjnym.

DOGODNE WARUNKI I PRZYJAZNA ATMOSFERA
Szkolenia odbywają się w grupach kilkuosobowych w siedzibie w Łodzi lub w innych miastach Polski – u klienta lub na specjalne życzenie – w wynajętych ośrodkach konferencyjnych. Każdy uczestnik otrzymuje własne stanowisko pracy z dostępem do materiałów szkoleniowych oraz kawę, herbatę i poczęstunek.

DODATKOWE KORZYŚCI  
Po zakończonym szkoleniu każdemu uczestnikowi zapewniamy 30-dniową pomoc telefoniczną, mailową lub poprzez telekonferencje w zakresie odbytego kursu.

CERTYFIKAT FIRMY AUTODESK
Uczestnicy autoryzowanych szkoleń otrzymują Certyfikat ukończenia szkolenia ATC oraz oryginalny Międzynarodowy Certyfikat Ukończenia Szkolenia firmy Autodesk – najbardziej uznawany w branży dokument potwierdzający umiejętności i znajomość oprogramowania.


SPRAWDŹ DOSTĘPNE TERMINY I ZAPISZ SIĘ
Szkolenia stacjonarne organizowane są w Łodzi w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym przez cały rok. Wybierz interesującą Cię tematykę szkolenia i zapisz się!

Szkolenia standardowe:
Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem otwartym prosimy o kontakt mailowy: biuro@rivasoft.pl lub telefoniczny: 42 203 14 4042 203 14 40

    AutoCAD LT - Szkolenie podstawowe (3 dni)
    ZAPYTAJ O TERMIN       ZAPISZ SIĘ

    AutoCAD Stopień I- Szkolenie podstawowe (3 dni)
    ZAPYTAJ O TERMIN      ZAPISZ SIĘ

    AutoCAD Stopień II - Szkolenie zaawansowane (2 dni)
    ZAPYTAJ O TERMIN         ZAPISZ SIĘ

    AutoCAD Stopień III - Szkolenie zaawansowane - Modelowanie i Rysowanie 3D (3 dni)
    ZAPYTAJ O TERMIN        ZAPISZ SIĘ

    AutoCAD Mechanical - Szkolenie przekrojowe (3 dni)
    ZAPYTAJ O TERMIN         ZAPISZ SIĘ

    AutoCAD Electrical - Szkolenie przekrojowe (3 dni)
    ZAPYTAJ O TERMIN         ZAPISZ SIĘ

    Autodesk Inventor Stopień I - Wprowadzenie do modelowania bryłowego - Szkolenie podstawowe (3 dni)
    ZAPYTAJ O TERMIN        ZAPISZ SIĘ

    Autodesk Inventor Stopień II - Zaawansowane modelowanie części (2 dni)
    ZAPYTAJ O TERMIN        ZAPISZ SIĘ

    Autodesk Inventor Stopień III - Zaawansowane modelowanie zespołów (3 dni)
    ZAPYTAJ O TERMIN         ZAPISZ SIĘ

    Autodesk Vault - Wprowadzenie do zarządzania dokumentacją (2 dni)
    ZAPYTAJ O TERMIN         ZAPISZ SIĘ

    Autodesk Vault Professional (3 dni)
    ZAPYTAJ O TERMIN         ZAPISZ SIĘ
 

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij