Promocja Letnia ZWCAD 2024


Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Chcemy, aby każdy mógł cieszyć się nieograniczonymi możliwościami i wydajnością ZWCAD 2024. Dlatego przygotowaliśmy atrakcyjne warunki, abyś mógł płynnie przenieść się z wcześniejszych wersji programu na najnowszą edycję ZWCAD 2024. Nasza oferta jest skrojona pod potrzeby zarówno użytkowników, którzy chcą rozszerzyć ilość stanowisk w swojej firmie, jak i tych, którzy zadowoleni są z obecnej liczby stanowisk.

Skorzystaj z naszej promocji i zyskaj podwójnie! Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

PROMO 1+1
- Zamów teraz nową licencję ZWCAD 2024 i otrzymaj bezpłatną aktualizację dla istniejącej licencji! Wystarczy, że podasz nam szczegóły dotyczące swojej wcześniejszej licencji, a my dokonamy aktualizacji za darmo (1 darmowa aktualizacja za każdą nową licencję)! To doskonała okazja, aby zaoszczędzić nawet do 909 zł za każdą darmową aktualizację!

PROMO 20% - Jeśli nie potrzebujesz dodatkowego stanowiska, to również mamy dla Ciebie atrakcyjne korzyści! Aktualizuj swoje istniejące licencje do wersji 2024 z 20% rabatem! Zastanawiasz się, ile zapłacisz za aktualizację w promocji? Sprawdź poniżej!

Aktualizacja do wersji 2024 Standard 739,00 zł netto -  teraz tylko 591,20 zł netto
Aktualizacja do wersji 2024 Professional - 909,00 zł netto - teraz tylko 727,20 zł netto

Teraz to idealny moment, aby zaktualizować swoje licencje lub zdobyć nowe stanowiska w niesamowicie korzystnych cenach. Skorzystaj z możliwości bezpłatnej aktualizacji starszych licencji wraz z zamówieniem nowych, albo skorzystaj z rabatu 20% na aktualizacje.

Nie przegap okazji i zapewnij sobie jeszcze większą wydajność oraz potężne możliwości ZWCAD 2024. Promocja trwa tylko do 27 października 2023 roku, więc nie zwlekaj - skorzystaj teraz i oszczędź!

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij