O nas

Od początku działalności zaufanie Klientów ma dla nas szczególne znaczenie.

Specjalizujemy się w sprzedaży i dystrybucji oprogramowania firm Adobe, Autodesk, Corel, Microsoft, Symantec, Quark, Zwcad i innych. Nieustannie staramy się poznawać i rozumieć zmieniające się potrzeby rynku, wciąż poszerzając ofertę produktów. Współpracujemy z największymi, sprawdzonymi dostawcami oraz aktywnie uczestniczymy w rozwijaniu marki producenta.

W codziennej pracy zawsze koncentrujemy się na Klientach i ich potrzebach, konsekwentnie dbając o doskonałą jakość za przystępną cenę. Dzięki oferowanej szerokiej gamie zaawansowanych aplikacji, kompetentnej obsłudze oraz życzliwemu nastawieniu do Klienta, jesteśmy preferowanym dostawcą dla wielu firm i instytucji. Istotnym elementem działalności stanowi też obsługa sektora edukacyjnego.

Zakresem działania obejmujemy teren całej Polski. Dostarczamy oryginalne oprogramowanie, posiadające wszystkie atrybuty legalności, w wersjach pudełkowych (BOX) oraz w wersji elektronicznej (ESD). 
 
 
 
  


  
 
 
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij