Dostawa

Dostawa i czas realizacji zamówienia

Dostawa elektroniczna
- większość programów zamówionych w sklepie Rivasoft.pl dostarczana jest w formie elektronicznej wysyłki na podany adres email bez dodatkowych kosztów bezpośrednio przez producenta lub nasz sklep. Czas realizacji zamówienia od momentu zaksięgowania płatności wynosi zazwyczaj 1-2 dni robocze. W przypadku wydłużonego czasu realizacji, klient zostanie niezwłocznie poinformowany o najszybszym możliwym terminie dostawy.

Dostawa fizyczna - realizowana jest na terenie całej Polski przez firmę kurierską DPD Polska i kosztuje 15 PLN niezależnie od ilości zamówionych produktów. Firma kurierska DPD zapewnia doręczenie przesyłki w dniach roboczych w godzinach 9-17 w ciągu 24-48h od momentu wysyłki przez sklep. Pamiętaj! Firma kurierska dostarczająca przesyłkę jest odpowiedzialna za towar podczas jego transportu. Jeżeli podejrzewasz, że paczka lub jej zawartość jest uszkodzona należy otworzyć ją w obecności kuriera dostarczającego przesyłkę. W przypadku widocznych jakichkolwiek uszkodzeń, koniecznie jest sporządzenie protokołu szkody.

Odbiór osobisty w Łodzi - jeśli jesteś z Łodzi lub okolic opłacone zamówienie możesz odebrać osobiście przy ul. Srebrzyńskiej 85/15 po uprzednim kontakcie mailowym lub telefonicznym. W trakcie odbioru osobistego brak możliwości płacenia kartą.
 
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij