Dostawa

Dostawa i czas realizacji zamówienia

Dostawa elektroniczna
- większość programów zamówionych w sklepie Rivasoft.pl dostarczana jest w formie elektronicznej wysyłki na podany adres email bez dodatkowych kosztów bezpośrednio przez producenta lub nasz sklep. Czas realizacji zamówienia od momentu zaksięgowania płatności wynosi zazwyczaj 1-2 dni robocze. W przypadku wydłużonego czasu realizacji, klient zostanie niezwłocznie poinformowany o najszybszym możliwym terminie dostawy.

Dostawa fizyczna - realizowana jest na terenie całej Polski przez firmę kurierską DPD Polska i kosztuje 15 PLN niezależnie od ilości zamówionych produktów. Firma kurierska DPD zapewnia doręczenie przesyłki w dniach roboczych w godzinach 9-17 w ciągu 24-48h od momentu wysyłki przez sklep. Pamiętaj! Firma kurierska dostarczająca przesyłkę jest odpowiedzialna za towar podczas jego transportu. Jeżeli podejrzewasz, że paczka lub jej zawartość jest uszkodzona należy otworzyć ją w obecności kuriera dostarczającego przesyłkę. W przypadku widocznych jakichkolwiek uszkodzeń, koniecznie jest sporządzenie protokołu szkody.

Odbiór osobisty w Łodzi - jeśli jesteś z Łodzi lub okolic opłacone zamówienie możesz odebrać osobiście przy ul. Srebrzyńskiej 85/15 po uprzednim kontakcie mailowym lub telefonicznym. W trakcie odbioru osobistego brak możliwości płacenia kartą.
 

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij