Chaos Phoenix - licencja na 3 lata

Chaos Phoenix - licencja na 3 lata
4464,88 zł netto5491,80 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Chaos Phoenix to aplikacja do symulacji szerokiej gamy procesów dynamiki płynów czy gazów, ognia, dymu, mgły czy fal wodnych. Za pomocą tej nakładki możesz przedstawić symulację wybuchu pożaru, fal oceanu, przelewania płynu i innych Phoenix zapewnia wysoką jakość i realizm powyższych efektów. Stosowany przez najlepszych twórców fotorealistycznych animacji.

Chaos Phoenix dostępny jest w wersji komercyjnej w modelu subskrypcyjnym na 1 rok lub 3 lata. Cena programu Phoenix uzależniona jest od długości trwania subskrypcji. Nakładkę Phoenix można nabyć już od 1776,00 PLN netto za rok.

 

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij