Chaos Cloud 5000

Chaos Cloud 5000
18730,80 zł netto23038,88 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 27 marca 2023

Opis produktu

Pakiet 5000 kredytów umożliwiający rendering v-ray w chmurze Chaos Cloud.
 
Kompatybilny z:
  • V-Ray 3ds MaxV-Ray Maya
  • V-Ray SketchUp
  • V-Ray Rhino
  • V-Ray Revit
  • V-Ray Modo
Chaos Cloud wykorzystuje ogromną skalowalność chmury obliczeniowej oraz całkowicie zastępuje konieczność postępowania z zewnętrznymi dostawcami usług, instalacją wtyczek, konfiguracją sieci lub maszyn wirtualnych. Jako usługa szybkiego, prostego i zdalnego renderingu w chmurze, dostępna jest jednym kliknięciem bezpośrednio z poziomu V-Ray (zintegrowany w: V-Ray dla SketchUp, V-Ray dla Rhino, V-Ray dla Revit, V-Ray dla Maya, V-Ray dla 3ds Max, V-Ray dla Cinema4D, V-Ray dla Modo oraz V-Ray dla Houdini).

Chaos Cloud został zaprojektowany z myślą o wizualizacjach architektury i produktu. Jest to optymalne rozwiązanie podczas pracy, która wymaga wielokrotnych zmian projektowych. W takich przypadkach, mechanizm inteligentnego przesyłania, analizuje scenę i przekazuje do ponownego renderingu jedynie elementy, które zostały zmienione. Częścią usługi jest portal umożliwiający monitorowanie pracy, pozwalający na prostą edycję zadań i ponowne uruchomienie projektu, nawet bez dostępu do sceny. Portal ten posiada wsparcie dla urządzeń mobilnych.

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij