Chaos Cloud 5000

Chaos Cloud 5000
18730,80 zł netto23038,88 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Pakiet 5000 kredytów umożliwiający rendering v-ray w chmurze Chaos Cloud.
 
Kompatybilny z:
  • V-Ray 3ds MaxV-Ray Maya
  • V-Ray SketchUp
  • V-Ray Rhino
  • V-Ray Revit
  • V-Ray Modo
Chaos Cloud wykorzystuje ogromną skalowalność chmury obliczeniowej oraz całkowicie zastępuje konieczność postępowania z zewnętrznymi dostawcami usług, instalacją wtyczek, konfiguracją sieci lub maszyn wirtualnych. Jako usługa szybkiego, prostego i zdalnego renderingu w chmurze, dostępna jest jednym kliknięciem bezpośrednio z poziomu V-Ray (zintegrowany w: V-Ray dla SketchUp, V-Ray dla Rhino, V-Ray dla Revit, V-Ray dla Maya, V-Ray dla 3ds Max, V-Ray dla Cinema4D, V-Ray dla Modo oraz V-Ray dla Houdini).

Chaos Cloud został zaprojektowany z myślą o wizualizacjach architektury i produktu. Jest to optymalne rozwiązanie podczas pracy, która wymaga wielokrotnych zmian projektowych. W takich przypadkach, mechanizm inteligentnego przesyłania, analizuje scenę i przekazuje do ponownego renderingu jedynie elementy, które zostały zmienione. Częścią usługi jest portal umożliwiający monitorowanie pracy, pozwalający na prostą edycję zadań i ponowne uruchomienie projektu, nawet bez dostępu do sceny. Portal ten posiada wsparcie dla urządzeń mobilnych.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij