BricsCAD V24 Pro - subskrypcja na 3 lata

BricsCAD V24 Pro - subskrypcja na 3 lata
7707,00 zł netto9479,61 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

BricsCAD® PRO to ceniony program CAD, najlepsza alternatywa dla AutoCAD oparta na formacie dwg. Gwarantuje pełną kompatybilność zapewniając obsługę plików pomocniczych i poleceń zgodnych z AutoCAD. Program dedykowany dla różnych branż, z opcją zakupu wieczystego lub subskrypcji czasowej.

PODSTAWOWE FUNKCJE:
  •     Pełna funkcjonalność BricsCAD Lite
  •     Pełne wsparcie VBA, BRX, oraz .NET
  •     Modelowanie bezpośrednie 3D
  •     Generowanie rysunków płaskich z modelu 3D
  •     Wczytywanie chmur punktów
  •     Narzędzia Civil
  •     Parametryzacja 3D
  •     Rendering

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij