Bongo 2.0 EDU

Bongo 2.0 EDU
838,50 zł netto1031,36 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Edukacyjna licencja wtyczki 2.0 Bongo dla anglojęzycznej wersji programu Rhino 3D dla Windows do tworzenia profesjonalnych animacji z modelami Rhino 3D. Pakiet zawiera tylko licencje programu, bez płyty.

Bongo jest narzędziem, które pozwoli Ci tworzyć profesjonalne animacje z modelami Rhino 3D. Dzięki popularnym metodom zastosowanym w większości pakietów do animacji komputerowej 3D, będziesz mógł tworzyć animacje ruchowe, skalowanie oraz obrót obiektów. Funkcja „przeciągnij i upuść” (drag & drop) pozwala na bezpośrednią edycję animacji obiektów w oknie Rhino. Każdy render współpracujący z Rhino 3D umożliwia uzyskanie podglądu, który odbywa się w czasie rzeczywistym. Bongo to rewelacyjne rozwiązanie animacyjne, które bez dodatkowych kosztów pozwoli zaprezentować Twoim klientom projekcje w ruchu.

Co nowego w Bongo 2.0?

  • Skalowalna linia czasu i nowy edytor krzywych pozwala na większą kontrolę nad tworzoną animacją
  • Zapisywanie wielu animacji w jednym pliku
  • Kontrola większej ilości parametrów
  • Możliwość tworzenia animacji architektonicznych ze scen
  • Animowanie układów mechanicznych za pomocą nowego silnika kinematyki odwrotnej (IK)
  • Reguły definiowania nowych wartości (expressions), morfing obiektów, animacja warstw, animowanie zmian w oświetleniu naturalnym, tekstury wideo, nowe formaty wideo i wiele więcej
  • Wsparcie dla 64-bitowego Rhino 5/6

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij