Bongo 2.0 EDU

Bongo 2.0 EDU
838,50 zł netto1031,36 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 5 czerwca 2023

Opis produktu

Edukacyjna licencja wtyczki 2.0 Bongo dla anglojęzycznej wersji programu Rhino 3D dla Windows do tworzenia profesjonalnych animacji z modelami Rhino 3D. Pakiet zawiera tylko licencje programu, bez płyty.

Bongo jest narzędziem, które pozwoli Ci tworzyć profesjonalne animacje z modelami Rhino 3D. Dzięki popularnym metodom zastosowanym w większości pakietów do animacji komputerowej 3D, będziesz mógł tworzyć animacje ruchowe, skalowanie oraz obrót obiektów. Funkcja „przeciągnij i upuść” (drag & drop) pozwala na bezpośrednią edycję animacji obiektów w oknie Rhino. Każdy render współpracujący z Rhino 3D umożliwia uzyskanie podglądu, który odbywa się w czasie rzeczywistym. Bongo to rewelacyjne rozwiązanie animacyjne, które bez dodatkowych kosztów pozwoli zaprezentować Twoim klientom projekcje w ruchu.

Co nowego w Bongo 2.0?

  • Skalowalna linia czasu i nowy edytor krzywych pozwala na większą kontrolę nad tworzoną animacją
  • Zapisywanie wielu animacji w jednym pliku
  • Kontrola większej ilości parametrów
  • Możliwość tworzenia animacji architektonicznych ze scen
  • Animowanie układów mechanicznych za pomocą nowego silnika kinematyki odwrotnej (IK)
  • Reguły definiowania nowych wartości (expressions), morfing obiektów, animacja warstw, animowanie zmian w oświetleniu naturalnym, tekstury wideo, nowe formaty wideo i wiele więcej
  • Wsparcie dla 64-bitowego Rhino 5/6

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij