Autodesk

Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnego oprogramowania Autodesk – lidera w dziedzinie oprogramowania 3D, przeznaczonego dla branży architektonicznej, inżynieryjnej oraz rozrywkowej. Umożliwiamy naszym klientom zakup oryginalnych produktów z licencją roczną, trzyletnią lub wieczystą, udostępniając najnowsze wersje kultowych już programów, takich jak 3ds Max, AutoCAD LT, Inventor Professional czy Product Design & Manufacturing Collection, przeznaczonych dla branży produkcyjnej, architektonicznej, konstrukcyjnej, multimedialnej i rozrywkowej.
 

3ds Max


3ds Max to jedno z najpopularniejszych środowisk do pracy w 3D. Oprogramowanie służy do modelowania, animacji oraz renderingu, zapewniając użytkownikom nowoczesne, rozbudowane narzędzia, pozwalające na uzyskanie niezwykłych efektów. Autodesk 3ds Max znajduje zastosowanie w wielu branżach – w przemyśle filmowym i związanym z grami komputerowymi, wzornictwie przemysłowym, architekturze, reklamie czy multimediach. Oprogramowanie jest kompatybilne z najważniejszymi silnikami renderującymi, takimi jak NVIDIA Mental Ray, NVIDIA Iray czy V-Ray.

Cena 3ds Max jest zależna od rodzaju licencji – u nas można zakupić najnowsze wersje oprogramowania z licencją roczną lub trzyletnią. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i wyboru produktu, który najlepiej spełni wszystkie oczekiwania.
 

Inventor Professional


Autodesk Inventor Professional to oprogramowanie przeznaczone głównie dla branży mechanicznej. Umożliwia zaprojektowanie i weryfikację produktów przed rozpoczęciem procesu produkcyjnego, dlatego jest ważnym narzędziem dla wielu przedsiębiorstw. Zawiera wiele zaawansowanych narzędzi 3D, dzięki którym pozwala na tworzenie bardzo rozbudowanych projektów z nawet tysiącami części składowych. Oprogramowanie wykorzystuje również nowatorskie opcje automatyzujące projektowanie 3D, co znacznie przyspiesza pracę. Inventor Professional wykorzystuje się w takich branżach, jak meblarska, maszynowa, narzędziowa, motoryzacyjna czy elektrotechniczna.

Cena Inventor Professional jest zależna od rodzaju subskrypcji – w naszej ofercie znajduje się najnowsza wersja oprogramowania, dostępna z licencją roczną lub trzyletnią.
 

AutoCAD
 

AutoCAD to nowoczesne oprogramowanie dla branży architektonicznej, pozwalające na tworzenie projektów 2D i 3D. Daje użytkownikom wiele zaawansowanych narzędzi do modelowania powierzchni, brył i siatek, które ułatwiają i przyspieszają pracę. Umożliwia importowanie modeli z różnych aplikacji oraz posiada niezawodną technologię udostępniania plików TrustedDWG, która pozwala na swobodną wymianę i edycję projektów różnych firm. W oprogramowaniu zostały także dodane dodatkowe opcje, ułatwiające tworzenie dokumentacji – w tym widok przekroju i widok szczegółowy importowanych projektów czy podgląd dokonanych zmian w oknie roboczym. AutoCAD wykorzystuje również przetwarzanie danych w chmurze, co znacznie ułatwia dostęp do projektów dla wszystkich zaangażowanych w nie osób.

Cena AutoCAD również jest zależna od rodzaju licencji – w naszej ofercie znajduje się najnowsza wersja oprogramowania z licencją roczną lub trzyletnią.
 
 
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij