Artlantis

Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnego oprogramowania Artlantis RT2, przeznaczonego dla branży architektonicznej. Jest to zaawansowane narzędzie, umożliwiające tworzenie fotorealistycznych wizualizacji 3D budynków, wykorzystywane najczęściej przez architektów wnętrz i krajobrazu. Dzięki Artlantis można tworzyć wizualizacje w formie zdjęć, animacji czy nawet interaktywnych panoram, przeznaczonych do technologii VR. Program jest kompatybilny z wieloma wiodącymi programami do modelowania 3D, takimi jak 3DS Max czy AutoCAD.
 

Artlantis RT2 – cena i dostępność
 

W naszej ofercie znajduje się najnowsza wersja oprogramowania z dożywotnią licencją, przeznaczoną na jedno stanowisko. Cena Artlantis RT2 to 3099,00 zł netto dla pełnej wersji produktu. Można zakupić także aktualizację programu, dzięki której uzyska się dostęp do nowych funkcji, bazując na starszej wersji Artlantis – jest to tańsza opcja dla wiernych użytkowników oprogramowania. W naszej ofercie znajdują się też pakiety voucherów Artlantis, dzięki którym można pobierać nowe materiały i modele z bazy Abvent dla Artlantis.
 

Możliwości  programu Artlantis


W najnowszej wersji Artlantis RT2 użytkownik otrzymuje wiele zaawansowanych narzędzi, które ułatwiają i przyspieszają tworzenie fotorealistycznych modeli dla branży architektonicznej. O wygodę użytkownika dba nowy interfejs, pozwalający na pracę na pełnym ekranie na komputerach PC oraz Mac. Program zapewnia również podgląd w czasie rzeczywistym, dzięki czemu wszelkie wprowadzone w modelu zmiany są od razu widoczne dla użytkownika. Dużym ułatwieniem jest także możliwość swobodnego zarządzania umiejscowieniem kamery i źródła światła wraz z opcją zapisania swoich ustawień, aby można było je łatwo wykorzystać w następnych projektach.

Program umożliwia pracę na dwuwymiarowym widoku modelu, dzięki czemu pozwala w łatwiejszy sposób wykonać niektóre zadania, sprawiające problem przy pracy na trójwymiarowym projekcie. Jego ogromnym atutem jest też rozbudowana biblioteka obiektów i materiałów, których można użyć w danym modelu – można także poszerzać ją o dodatkowe opcje dzięki płatnym voucherom. Biblioteka jest intuicyjna i dobrze uporządkowana, można w niej łatwo znaleźć wszystkie potrzebne elementy. Do zalet Artlantis RT2 zalicza się również łatwe używanie shaderów, dzięki któremu można szybko ustawić dodatkowe efekty, zwiększające realistyczność projektu.

Inne zalety Artlantis to:
  • możliwość mapowania tekstur,
  • bogata biblioteka postaci 3D,
  • duży wybór modeli roślin,
  • kompatybilność z innymi programami, takimi jak ArchiCAD czy SketchUp,
  • obsługiwanie plików DWX, OBJ i FBX,
  • szeroki wybór świateł o różnej barwie i natężeniu z bardzo realistycznymi efektami zarówno światła słonecznego, jak i sztucznego,
  • realistyczne efekty odbijania lub przenikania światła przez różne materiały obiektów,
  • atrakcyjne tła HDR,
  • możliwość zintegrowania modelu z fotografią w celu uzyskania bardziej realistycznego projektu.
Więcej informacji dotyczących oprogramowania oraz jego wymagań sprzętowych można znaleźć po wybraniu danego produktu.
 

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij