Adobe Presenter 11.1 ENG Win/Mac

Adobe Presenter 11.1 ENG Win/Mac
2295,00 zł netto2822,85 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Oprogramowanie Adobe Presenter 11 ułatwia komunikację dzięki przyciągającym uwagę filmom oraz interaktywnym prezentacjom utworzonym w programie PowerPoint. Oferuje ono możliwość samodzielnej produkcji i montażu filmów na własnym komputerze, co pozwala ograniczyć koszty i nakłady pracy. Za jego pomocą można także wzbogacać materiały o quizy, publikować zawartość w Internecie, w tym m.in. w portalach wideo, oraz w formacie dla komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych, a także monitorować wyniki dzięki integracji oprogramowania z systemem zarządzania nauczaniem.

Kilka kliknięć w programie PowerPoint wystarczy, aby zmienić monotonne prezentacje w fascynujące dokumenty multimedialne oparte na technologii Flash. Do kursów zdalnego nauczania można łatwo dodawać narrację, animacje, elementy interaktywne, kwizy oraz symulacje oprogramowania.

Licencja elektroniczna.

Najważniejsze funkcje

Błyskawiczne tworzenie atrakcyjnych prezentacji. Program oferuje możliwość łatwego tworzenia profesjonalnych prezentacji i kursów opartych na technologii Flash, których tempo jest dopasowane do wymagań uczestników, a także dodawania do nich narracji i elementów interaktywnych. Nawet użytkownicy bez specjalistycznej wiedzy nie będą mieli problemów z tworzeniem rozbudowanej, profesjonalnej zawartości — aplikacja nie wymaga umiejętności programowania.
Tworzenie atrakcyjnych prezentacji. Aby utworzyć ciekawe i przekonujące kursy oraz prezentacje, można udostępnić interesującą zawartość multimedialną, w tym materiały dźwiękowe i filmowe w wysokiej jakości oraz symulacje oprogramowania.

Natychmiastowy dostęp bez ograniczeń technicznych. Program umożliwia szybkie dotarcie do odbiorców i eliminuje ograniczenia związane z obecnością na kursach. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do prezentacji programu Adobe Presenter przez kliknięcie adresu URL, bez żmudnego pobierania oprogramowania.
Wykorzystanie istniejących systemów zarządzania nauczaniem. Tworząc zawartość zgodną ze standardami AICC, SCORM 1.2 i SCORM 2004, można czerpać dodatkowe korzyści z inwestycji w istniejące systemy zarządzania nauczaniem.
Większa liczba potencjalnych klientów i wyższy wskaźnik osób odpowiadających. Program ułatwia przyciąganie bieżących i potencjalnych klientów dzięki atrakcyjnym prezentacjom z narracją, których wygląd nawiązuje do charakteru firmy. Ponadto osadzone ankiety umożliwiają zbieranie aktualnych opinii.

Wydajne zarządzanie postępami uczniów i studentów oraz śledzenie ich wyników. Integracja z oprogramowaniem Adobe Acrobat® Connect™ Pro umożliwia wdrażanie, dostarczanie i śledzenie całej zawartości i wszystkich kursów oraz zarządzanie nimi. Ponadto program oferuje możliwość analizowania opinii na poziomie slajdów i pytań, generowania przydatnych raportów dotyczących szkoleń, a także oferowania uczniom i studentom opcji śledzenia własnych postępów.

Tworzenie
Procesor Intel Pentium III 600 MHz lub odpowiednik
System Microsoft® Windows® XP z dodatkiem Service Pack 2 lub Windows Vista®
Pakiet Microsoft Office XP, 2003 lub 2007 dla języka portugalskiego (Brazylia), holenderskiego, angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, japońskiego, koreańskiego, chińskiego (uproszczonego) albo hiszpańskiego
256 MB pamięci RAM
250 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
Ekran o rozdzielczości 1024x768
Program Microsoft Internet Explorer 6

Przeglądanie
Internet Explorer 5.5, 6 lub 7 (system Windows)
Mozilla 1.x (system Windows)
Firefox 1.5 lub 2.x (system Windows lub komputer Mac)
Safari 1.x lub 2.x (komputer Mac)
Netscape 8 (system Windows)
100 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
Ekran o rozdzielczości 800x600 (zalecana rozdzielczość 1024x768)

Dodatkowe wymagania do przeglądania
Adobe Flash® Player 8 lub 9 dla systemu Windows albo Mac
Flash Player 9 dla systemu Linux® lub Solaris™
Adobe Reader® 9 do przeglądania plików PDF utworzonych za pomocą programu Adobe Presenter

Wymagania Systemowe
Intel ® Core ™ 2 Duo lub AMD Phenom ® II (Intel Core i3 lub szybszy)
Microsoft ® Windows ® XP z dodatkiem Service Pack 3, Windows Vista ® Home Premium, Business, Ultimate lub Enterprise lub Windows 7
2 GB pamięci RAM (4GB lub więcej)
1 GB wolnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas użytkowania
Rozdzielczość 1024x768 (1280x720 wyświetlacz z OpenGL 2.1 kompatybilny dedykowaną kartę graficzną wysoce zalecane)
Internet Explorer 8, Firefox 3.x, Safari 4
Adobe ® Reader ® 10 oprogramowanie do przeglądania plików PDF utworzonych za pomocą programu Adobe Presenter
Windows Media Player
Adobe Flash ® Player 9 oprogramowanie do przeglądania treści multimedialnych
Microsoft PowerPoint 2007 lub 2010 (wersja 32-bitowa wymagane)
Program Microsoft XML Biblioteka 4,0
Oprogramowanie QuickTime wymagane dla funkcji multimedialnych

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij