Adobe Premiere Pro CC ENG

Adobe Premiere Pro CC ENG
1609,76 zł netto1980,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 2 sierpnia 2021

Opis produktu

Subskrypcja roczna Adobe Premiere Pro CC wersja angielska

Edycja wideo odbywa się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej z potężnym, Adobe Premiere® Pro CC. Dziesiątki zupełnie nowych funkcji, m.i. przeprojektowany harmonogram, lepsze zarządzanie mediami i korekcja koloru. Możesz zsynchronizować ustawienia i skróty programu na dowolnym komputerze i uzyskać dostęp do nowych funkcji w chwili gdy zastaną udostępnione. Twój cały twórczy świat, w jednym miejscu. Tylko w programie Creative Cloud™.
 
Adobe Premiere Pro CC i Creative Cloud
Dzięki nowemu Adobe® Premiere® Pro CC zawsze masz najnowszą wersję programu, dostęp do wszystkich przyszłych wersji jest wbudowany w.w chmurze. W usłudze masz możliwość ustawienia synchronizacji i przekształcić dowolny obszar do obszaru roboczego. Usprawnij swoje umiejętności i opanuj nowe narzędzia dzięki bogatej bibliotece filmów szkoleniowych. Integracja z Behance® pomaga uzyskać nowe inspiracje. Twórz więcej, działaj szerzej, nigdy nie przestawaj się uczyć. Creative Cloud™
 
Nowe "Link & Locate"
Współczesne produkcje oparte są na setkach (jeśli nie tysiącach) klipów. Łatwo jest stracić połączenia do plików i kopii zapasowych zapisanych na wielu dyskach. "Link & Locate" pomaga wyśledzić pliki szybko, dzięki czemu zarządzanie mediami - i twoja "Produktywność" - będzie bardziej efektywna.
 
Nowe "Lumetri Deep Color Engine"
Szybko uzyskasz bogate, piękne, klasy kolorów w Adobe Premiere Pro, dzięki mechanizmowi firmy Lumetri™ "Deep Color Engine". Szybkie ustawienia, podgląd i odajesz korekcję tak łatwo jak z Adobe SpeedGrade™. Również możesz importować ustawienia LUT z innych systemów.
 
Nowe Precyzyjna kontrola dźwięku
Kontrola dźwięku to nowy mikser audio z klipów, dostosowujący klipy niezależnie. Pozwala na ręczne precyzyjne sterowanie audio. Dostrajanie poziomów na "Radarze" TC Electronic Radar Loudness i dostęp o wtyczek efektów takich jak VST3 oraz Audio Units (tylko Mac OS).
 
Nowe Integracja Adobe Anywhere
Adobe Premiere Pro integruje się z Adobe Anywhere dla wideo. Członkowie zespołu mogą pracować na wspólnym serwerze bez pobierania plików. Unikasz w ten sposób problemów z wersją pliku. Tagowane i przegląd zmian można dokonać z dowolnego miejsca. "Zbierz najlepszą drużynę - bez geograficznych ograniczeń".
 
Nowe Kodeki Mezzanine w natywnych formatach
Wbudowane kodeki Mezzanine o przemysłowym standardzie. Edycja cross-platformowa z Apple ProRes (kodowanie tylko w systemie Mac OS 10,8 i nowszym). Wieloplatformowe wsparcie dla MXF- skompresowanych plików Avid DNxHD. Natywna edycja większej ilości formatów dzięki nowym kodekom dla Sony XAVC i Panasonic AVC-Intra 200.
 
Nowe Narzędzia do napisów
Zupełnie nowe możliwości importowania i manipulowania napisami zostały zaprojektowane we współpracy z  ich redaktorami. Intuicyjnie importowanie, przeglądanie, edycja, ustawienie pozycji i układu. Eksport materiałów z napisów - jako wbudowane lub jako oddzielne pliki.
 
Nowe Mercury Playback Engine
Teraz w czasie pracy na skomplikowanych sekwencjach, jej efekty możesz oglądać w czasie rzeczywistym dzięki wsparciu dla szerszej gamy procesorów graficznych. Można użyć lepszego, wieloplatformowego wsparcia dla OpenCL i CUDA. Renderuj rzadziej, pracuj szybciej nad efektami, ustalaj terminy ukończenia pracy z większą pewnością.
 
Nowe Wysoka wierność interchange
Uzyskasz większą dokładność i poprawność pracy podczas importu lub eksportu z projektów Avid lub Final Cut Pro. Import AAF jest dokładniejszy z ulepszony wsparciem dla mediów DNxHD. Można wybrać tylko te sekwencje, które mają być eksportowane do formatu XML lub AAF
 
Wymagania systemowe
 
System Mac OS X:
 • Procesor Multicore Intel® z obsługą 64-bit
 • Mac OS X 10.7 lub 10.8
 • 4GB  RAM (zalecane 8GB)
 • 4GBdostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji (brak możliwości zainstalowania na wymiennych dyskach zewnętrznych oraz pamięci flash)
 • Dodatkowe miejsce na dysku wymagane na pliki tymczasowe, pliki podglądów i inne potrzebne do pracy programów; (zalecane10 GB)
 • monitor 1280x800
 • Dysk 7200 RPM lub szybszy (zalecane kilka szybkich dysków, najlepiej  skonfigurowane jako RAID 0)
 • QuickTime 7.6.6 wymagany dla plików QuickTime,
 • Opcjonalnie:Karty GPU z GPU-accelerated certyfikowane przez Adobe dla renderingu  w Adobe Premiere Pro®  
 • Ten program nie będzie działał bez aktywacji. Szerokopasmowe połączenie z Internetem i rejestracja są wymagane do aktywacji oprogramowania, walidacji subskrypcji i dostępu do usług online. *Nie jest dostępna aktywacja telefoniczna
System Microsoft Windows:
 • Procesor Intel® Core™2 Duo lub AMD Phenom® II  (wymagana wersja 64-bit)
 • Microsoft® Windows® 7 z Service Pack 1 (64 bit) lub Windows 8 (64 bit)
 • 4GB RAM (zalecane 8GB)
 • 4GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji (brak możliwości zainstalowania na wymiennych dyskach zewnętrznych oraz pamięci flash)
 • Dodatkowe miejsce na dysku wymagane na pliki tymczasowe, pliki podglądów i inne potrzebne do pracy programów; (zalecane10 GB)
 • rozdzielczość 1280x800
 • Dysk 7200 RPM lub szybszy (zalecane kilka szybkich dysków, najlepiej  skonfigurowane jako RAID 0)
 • Karta dźwiękowa zgodna z protokółem ASIO Microsoft Windows
 • QuickTime 7.6.6 wymagany dla plików QuickTime,
 • Opcjonalnie:Karty GPU z GPU-accelerated certyfikowane przez Adobe dla renderingu  w Adobe Premiere® 
 • Ten program nie będzie działał bez aktywacji. Szerokopasmowe połączenie z Internetem i rejestracja są wymagane do aktywacji oprogramowania, walidacji subskrypcji i dostępu do usług online. *Nie jest dostępna aktywacja telefoniczna
* Ten produkt może być zintegrowany z pewnymi usługami online udostępnianymi na serwerach firmy Adobe lub innych firm oraz zapewniać dostęp do takich usług. Usługi online firmy Adobe, w tym usługa Adobe® Creative Cloud™, są dostępne wyłącznie dla użytkowników mających co najmniej 13 lat. Wymagają akceptacji dodatkowych warunków oraz zasad prywatności online firmy Adobe. Aplikacje i usługi online są dostępne tylko w wybranych krajach i językach. Mogą wymagać rejestracji użytkownika. Mogą też podlegać zmianom i zostać wycofane bez powiadomienia. Ponadto może być konieczne uiszczenie dodatkowych opłat lub wykupienie subskrypcji.

Wersja językowa MUE - Multi European Languages zawiera:

    Dansk
    Deutsch
    English
    Español
    Français
    Français*
    Hebrew*
    Hungarian
    Italiano
    Nederlands
    Norwegian
    Polski
    Português (Brasil)
    Suomi
    Svenska
    Turkish
    Ukrainian
    čeština
    Русский
    عربي*
    日本語
    简体中文
    繁體中文
    한국어

* W wersji środkowowschodniej są obsługiwane języki arabski i hebrajski (łącznie z pełną obsługą zapisu od prawej do lewej), funkcje ułatwiające pracę z językami arabskim i hebrajskim, a także interfejs w języku angielskim. Wersja francuska północnoafrykańska (francuska*) oferuje pełną obsługę zapisu od prawej do lewej, funkcje ułatwiające pracę z językami arabskimi i hebrajskim oraz interfejs w języku francuskim.

Plan roczny

Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij