Adobe Premiere Pro CC ENG

Adobe Premiere Pro CC ENG
1770,00 zł netto2177,10 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Subskrypcja roczna Adobe Premiere Pro CC wersja angielska

Edycja wideo odbywa się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej z potężnym, Adobe Premiere® Pro CC. Dziesiątki zupełnie nowych funkcji, m.i. przeprojektowany harmonogram, lepsze zarządzanie mediami i korekcja koloru. Możesz zsynchronizować ustawienia i skróty programu na dowolnym komputerze i uzyskać dostęp do nowych funkcji w chwili gdy zastaną udostępnione. Twój cały twórczy świat, w jednym miejscu. Tylko w programie Creative Cloud™.
 
Adobe Premiere Pro CC i Creative Cloud
Dzięki nowemu Adobe® Premiere® Pro CC zawsze masz najnowszą wersję programu, dostęp do wszystkich przyszłych wersji jest wbudowany w.w chmurze. W usłudze masz możliwość ustawienia synchronizacji i przekształcić dowolny obszar do obszaru roboczego. Usprawnij swoje umiejętności i opanuj nowe narzędzia dzięki bogatej bibliotece filmów szkoleniowych. Integracja z Behance® pomaga uzyskać nowe inspiracje. Twórz więcej, działaj szerzej, nigdy nie przestawaj się uczyć. Creative Cloud™
 
Nowe "Link & Locate"
Współczesne produkcje oparte są na setkach (jeśli nie tysiącach) klipów. Łatwo jest stracić połączenia do plików i kopii zapasowych zapisanych na wielu dyskach. "Link & Locate" pomaga wyśledzić pliki szybko, dzięki czemu zarządzanie mediami - i twoja "Produktywność" - będzie bardziej efektywna.
 
Nowe "Lumetri Deep Color Engine"
Szybko uzyskasz bogate, piękne, klasy kolorów w Adobe Premiere Pro, dzięki mechanizmowi firmy Lumetri™ "Deep Color Engine". Szybkie ustawienia, podgląd i odajesz korekcję tak łatwo jak z Adobe SpeedGrade™. Również możesz importować ustawienia LUT z innych systemów.
 
Nowe Precyzyjna kontrola dźwięku
Kontrola dźwięku to nowy mikser audio z klipów, dostosowujący klipy niezależnie. Pozwala na ręczne precyzyjne sterowanie audio. Dostrajanie poziomów na "Radarze" TC Electronic Radar Loudness i dostęp o wtyczek efektów takich jak VST3 oraz Audio Units (tylko Mac OS).
 
Nowe Integracja Adobe Anywhere
Adobe Premiere Pro integruje się z Adobe Anywhere dla wideo. Członkowie zespołu mogą pracować na wspólnym serwerze bez pobierania plików. Unikasz w ten sposób problemów z wersją pliku. Tagowane i przegląd zmian można dokonać z dowolnego miejsca. "Zbierz najlepszą drużynę - bez geograficznych ograniczeń".
 
Nowe Kodeki Mezzanine w natywnych formatach
Wbudowane kodeki Mezzanine o przemysłowym standardzie. Edycja cross-platformowa z Apple ProRes (kodowanie tylko w systemie Mac OS 10,8 i nowszym). Wieloplatformowe wsparcie dla MXF- skompresowanych plików Avid DNxHD. Natywna edycja większej ilości formatów dzięki nowym kodekom dla Sony XAVC i Panasonic AVC-Intra 200.
 
Nowe Narzędzia do napisów
Zupełnie nowe możliwości importowania i manipulowania napisami zostały zaprojektowane we współpracy z  ich redaktorami. Intuicyjnie importowanie, przeglądanie, edycja, ustawienie pozycji i układu. Eksport materiałów z napisów - jako wbudowane lub jako oddzielne pliki.
 
Nowe Mercury Playback Engine
Teraz w czasie pracy na skomplikowanych sekwencjach, jej efekty możesz oglądać w czasie rzeczywistym dzięki wsparciu dla szerszej gamy procesorów graficznych. Można użyć lepszego, wieloplatformowego wsparcia dla OpenCL i CUDA. Renderuj rzadziej, pracuj szybciej nad efektami, ustalaj terminy ukończenia pracy z większą pewnością.
 
Nowe Wysoka wierność interchange
Uzyskasz większą dokładność i poprawność pracy podczas importu lub eksportu z projektów Avid lub Final Cut Pro. Import AAF jest dokładniejszy z ulepszony wsparciem dla mediów DNxHD. Można wybrać tylko te sekwencje, które mają być eksportowane do formatu XML lub AAF
 
Wymagania systemowe
 
System Mac OS X:
 • Procesor Multicore Intel® z obsługą 64-bit
 • Mac OS X 10.7 lub 10.8
 • 4GB  RAM (zalecane 8GB)
 • 4GBdostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji (brak możliwości zainstalowania na wymiennych dyskach zewnętrznych oraz pamięci flash)
 • Dodatkowe miejsce na dysku wymagane na pliki tymczasowe, pliki podglądów i inne potrzebne do pracy programów; (zalecane10 GB)
 • monitor 1280x800
 • Dysk 7200 RPM lub szybszy (zalecane kilka szybkich dysków, najlepiej  skonfigurowane jako RAID 0)
 • QuickTime 7.6.6 wymagany dla plików QuickTime,
 • Opcjonalnie:Karty GPU z GPU-accelerated certyfikowane przez Adobe dla renderingu  w Adobe Premiere Pro®  
 • Ten program nie będzie działał bez aktywacji. Szerokopasmowe połączenie z Internetem i rejestracja są wymagane do aktywacji oprogramowania, walidacji subskrypcji i dostępu do usług online. *Nie jest dostępna aktywacja telefoniczna
System Microsoft Windows:
 • Procesor Intel® Core™2 Duo lub AMD Phenom® II  (wymagana wersja 64-bit)
 • Microsoft® Windows® 7 z Service Pack 1 (64 bit) lub Windows 8 (64 bit)
 • 4GB RAM (zalecane 8GB)
 • 4GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji (brak możliwości zainstalowania na wymiennych dyskach zewnętrznych oraz pamięci flash)
 • Dodatkowe miejsce na dysku wymagane na pliki tymczasowe, pliki podglądów i inne potrzebne do pracy programów; (zalecane10 GB)
 • rozdzielczość 1280x800
 • Dysk 7200 RPM lub szybszy (zalecane kilka szybkich dysków, najlepiej  skonfigurowane jako RAID 0)
 • Karta dźwiękowa zgodna z protokółem ASIO Microsoft Windows
 • QuickTime 7.6.6 wymagany dla plików QuickTime,
 • Opcjonalnie:Karty GPU z GPU-accelerated certyfikowane przez Adobe dla renderingu  w Adobe Premiere® 
 • Ten program nie będzie działał bez aktywacji. Szerokopasmowe połączenie z Internetem i rejestracja są wymagane do aktywacji oprogramowania, walidacji subskrypcji i dostępu do usług online. *Nie jest dostępna aktywacja telefoniczna
* Ten produkt może być zintegrowany z pewnymi usługami online udostępnianymi na serwerach firmy Adobe lub innych firm oraz zapewniać dostęp do takich usług. Usługi online firmy Adobe, w tym usługa Adobe® Creative Cloud™, są dostępne wyłącznie dla użytkowników mających co najmniej 13 lat. Wymagają akceptacji dodatkowych warunków oraz zasad prywatności online firmy Adobe. Aplikacje i usługi online są dostępne tylko w wybranych krajach i językach. Mogą wymagać rejestracji użytkownika. Mogą też podlegać zmianom i zostać wycofane bez powiadomienia. Ponadto może być konieczne uiszczenie dodatkowych opłat lub wykupienie subskrypcji.

Wersja językowa MUE - Multi European Languages zawiera:

    Dansk
    Deutsch
    English
    Español
    Français
    Français*
    Hebrew*
    Hungarian
    Italiano
    Nederlands
    Norwegian
    Polski
    Português (Brasil)
    Suomi
    Svenska
    Turkish
    Ukrainian
    čeština
    Русский
    عربي*
    日本語
    简体中文
    繁體中文
    한국어

* W wersji środkowowschodniej są obsługiwane języki arabski i hebrajski (łącznie z pełną obsługą zapisu od prawej do lewej), funkcje ułatwiające pracę z językami arabskim i hebrajskim, a także interfejs w języku angielskim. Wersja francuska północnoafrykańska (francuska*) oferuje pełną obsługę zapisu od prawej do lewej, funkcje ułatwiające pracę z językami arabskimi i hebrajskim oraz interfejs w języku francuskim.

Plan roczny

Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.
 

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij