Adobe Photoshop CC MULTILANGUAGE

Adobe Photoshop CC MULTILANGUAGE
1770,00 zł netto2177,10 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Subskrypcja roczna Adobe Photoshop CC - wersja PL/ENG


Program Photoshop, który dobrze znasz, został opracowany całkowicie na nowo – od teraz możesz korzystać z wszystkich przyszłych wydań i być zawsze na bieżąco. W nowej wersji, dzięki funkcji synchronizacji opartej na chmurze, masz możliwość zastosowania indywidualnych ustawień na wielu komputerach, zaś usługa Creative Cloud™, która została zintegrowana z serwisem Behance™, zapewni Ci stały dostęp do inspiracji oraz komfortową metodę prezentacji efektów pracy. Swoboda w projektowaniu i nauce jeszcze nigdy nie była tak wielka!

Dzięki najnowszej wersji Adobe Photoshop uzyskasz przepiękne obrazy – wynika to z szybkości i wydajności programu, a także dziesiątek nowych i zmodyfikowanych funkcji. Otrzymujesz dostęp do najnowocześniejszego w historii narzędzia do wyostrzania, możesz udostępniać wyniki swoich działań bezpośrednio z poziomu programu, a także korzystać z nowych funkcji natychmiast po ich dodaniu. To całe środowisko twórcze dostępne w jednym miejscu – tylko w usłudze Creative Cloud™.


Co zyskasz kupując Adobe Photoshop CC?


Zupełnie nowy filtr Inteligentne wyostrzenie
Nowy filtr pozwala na inteligentne wyostrzanie i oferuje najnowocześniejszą technologię, która pozwala osiągnąć ostre krawędzie, wyraźne szczegóły, a także złożone tekstury. Dzięki mechanizmowi analizy obrazu, zmaksymalizujesz szczegóły przy jednoczesnym ograniczeniu szumów i poświat. Natomiast opcje dostosowywania pozwolą Ci uzyskać najwyższą jakość i naturalność obrazów.
 
Inteligentne próbkowanie w górę
Dzięki nowej wersji Photoshop powiększysz obraz o niskiej rozdzielczości tak, by doskonale wyglądał na wydruku. Dodatkowo przekształcisz nieco większy obraz w plakat, a nawet billboard! Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu mechanizmowi próbkowania w górę – dzięki niemu zachowasz szczegółowość i ostrość obrazów, bez jakichkolwiek szumów!
 
Dostęp do funkcji wersji Extended
Program Photoshop w usłudze Creative Cloud oferuje wszystkie zaawansowane funkcje edycji obrazów i wideo, jakich oczekują użytkownicy, a także nowoczesne narzędzia do edytowania i analizowania grafiki 3D, które dotąd były dostępne w programie Photoshop Extended.
 
Obsługa wtyczki Camera Raw 8 i warstw
Modyfikacje wprowadzone przy użyciu wtyczki Adobe Camera Raw można zastosować jako filtr w warstwie lub pliku programu Photoshop, aby następnie kontynuować pracę z nimi. Nowa wtyczkę Adobe® Camera Raw 8 została wyposażona w o wiele bardziej dokładne narzędzia do poprawiania obrazów, a nawet tworzenia winiet i usuwania zniekształceń.
 
Prostokąty zaokrąglone z opcją edycji
Funkcja, o której marzyło wielu użytkowników – dzięki niej zmienisz rozmiary prostokątów i wyedytujesz je! I to zarówno przed utworzeniem, jak i po wstawieniu! Co więcej, zyskasz możliwość modyfikowania każdego rogu prostokąta zaokrąglonego i będziesz mógł szybko wstawić go na stronę internetową – dzięki opcji eksportowania danych CSS z pliku.
 
Redukcja potrząśnięć aparatem fotograficznym
Poruszyłeś aparat i sądzisz, że ujęcie jest stracone? Nic bardziej mylnego! Dzięki funkcji redukcji przywrócisz jej ostrość – zarówno w przypadku rozmyć wywołanych długim czasem otwarcia migawki, jak też długą ogniskową.
 
Rozszerzona obsługa obiektów inteligentnych
Dzięki tej funkcji bezpiecznie zastosujesz efekty z galerii rozmyć i filtra Formowanie. Jednocześnie zyskasz pewność tego, że plik źródłowy pozostanie niezmieniony, jeżeli do obrazu lub filmu dodane zostaną efekty rozmyć oraz wykrzywiania, wyciągania, wypychania czy wybrzuszania. Efekty można zmodyfikować lub usunąć w każdym momencie — również po zapisaniu pliku.
 
Ulepszone malowanie na obiektach 3D
Aktywny podgląd działa teraz 100 razy szybciej niż we wcześniejszych wersjach programu – w ten sposób możesz liczyć na płynność interfejsu, nawet podczas malowania na obiektach 3D i mapach tekstur. Co więcej, zaawansowana funkcja pozwoli uzyskać znakomity wygląd każdego modelu 3D.
 

Wymagania Adobe Photoshop

System Mac OS X

 • Wielordzeniowy, 64-bitowy procesor Intel
 • Mac OS X 10.7 (wersja 64-bitowa) lub 10.8 (wersja 64-bitowa)
 • 1 GB pamięci RAM
 • 3.2 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania w systemie plików z opcją rozróżniania wielkości znaków i na urządzeniach magazynujących flash
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecana rozdzielczość 1280 x 800), karta graficzna z obsługą kolorów 16-bitowych i 256 MB pamięci VRAM (zalecane 512 MB pamięci VRAM w przypadku używania funkcji 3D)
 • System zgodny ze standardem OpenGL 2.0
 • Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online*

System Microsoft Windows

 • Procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon® 64 (2 GHz lub szybszy)
 • Microsoft® Windows® 7 z dodatkiem Service Pack 2 lub Windows 8 z dodatkiem Service Pack 1
 • 1 GB pamięci RAM
 • 2.5 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania na wymiennych urządzeniach magazynujących z pamięcią flash
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecana rozdzielczość 1280 x 800), karta graficzna z obsługą kolorów 16-bitowych i 256 MB pamięci VRAM (zalecane 512 MB pamięci VRAM w przypadku używania funkcji 3D)
 • System zgodny ze standardem OpenGL 2.0
 • Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online*
* Ten produkt może być zintegrowany z pewnymi usługami online udostępnianymi na serwerach firmy Adobe lub innych firm oraz zapewniać dostęp do takich usług. Usługi online firmy Adobe, w tym usługa Adobe® Creative Cloud™, są dostępne wyłącznie dla użytkowników mających co najmniej 13 lat. Wymagają akceptacji dodatkowych warunków oraz zasad prywatności online firmy Adobe. Aplikacje i usługi online są dostępne tylko w wybranych krajach i językach. Mogą wymagać rejestracji użytkownika. Mogą też podlegać zmianom i zostać wycofane bez powiadomienia. Ponadto może być konieczne uiszczenie dodatkowych opłat lub wykupienie subskrypcji.

Wersja językowa MUE - Multi European Languages zawiera:

    Dansk
    Deutsch
    English
    Español
    Français
    Français*
    Hebrew*
    Hungarian
    Italiano
    Nederlands
    Norwegian
    Polski
    Português (Brasil)
    Suomi
    Svenska
    Turkish
    Ukrainian
    čeština
    Русский
    عربي*
    日本語
    简体中文
    繁體中文
    한국어

* W wersji środkowowschodniej są obsługiwane języki arabski i hebrajski (łącznie z pełną obsługą zapisu od prawej do lewej), funkcje ułatwiające pracę z językami arabskim i hebrajskim, a także interfejs w języku angielskim. Wersja francuska północnoafrykańska (francuska*) oferuje pełną obsługę zapisu od prawej do lewej, funkcje ułatwiające pracę z językami arabskimi i hebrajskim oraz interfejs w języku francuskim.
 

Photoshop CC cena

Inwestując w Adobe Photoshop cena, jaką zapłacisz, to jednorazowa opłata za roczną licencję subskrypcję czasową uiszczana zawsze "z góry". Po wygaśnięciu subskrypcji istnieje możliwość przedłużenia jej o kolejny rok.


Plan roczny

Plan roczny zapewnia stały dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania bez dodatkowych opłat przez cały czas aktywności członkostwa.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij